dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 490 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę cichą, przytulną, umeblowaną, po remoncie kawalerkę na Bielanach w Warszawie. Do wynajęcia od 4 kwietnia 2011 r. Czynsz 1300 zł. plus liczniki ( gaz, prąd ) ok. 90 zł. na dwie osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój z widną kuchnią,glazura,terakota,plastikowe okna. Kuchnia i łazienka wyposażone,brak mebli w pokoju.Cena 1300 plus opłaty licznikowe,kaucja w wysokości jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Parowcowa

Włochy,Warszawa

250 000 zł35 m² 7 142 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania bardzo ładne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35 metrów, położone w spokojnej dzielnicy Warszawa-Włochy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smocza

Wola,Warszawa

285 000 zł27 m² 10 555 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po solidnym remoncie,. W kuchni i łazience nowa glazura i terakota,w pokoju parkiet dębowy. Mieszkanie słoneczne. W pokoju duża szafa, kuchnia zabudowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

355 000 zł32 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio luksusowo wykończoną kawalerkę usytuowaną w apartamentowcu "górczewska Park"; mieszkanie jest nowe, wykończone pod klucz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Ursus,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone wolne od 1 03 2011 polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Ładnie wykończone nie wymagające dodatkowych nakładów. Widna kuchnia, odzielna, łazienka z kabiną prysznicową, na podłogach parkiet, w kuchni i łazience glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 300 zł29 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka typu studio. Czysta i zadbana. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, galeria oraz park. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

299 000 zł36 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, remontowane "dla siebie" w ciągu ostatnich lat. Kuchnia widna, remontowana w 2009 roku w zabudowie: zmywarka , mikrofalówka, kuchnia elektryczno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 550 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od marca kawalerka - 31 m. kw. Mieszkanie z ogródkiem, wyposażone w niezbędne meble oraz rtv i agd Okolica cicha, czysta, bezpieczna. Doskonale połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Hallera

Warszawa,mazowieckie

264 000 zł35 m² 7 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronne jednopokojowe mieszkanie, położone na 2 piętrze w 6 piętrowej kamienicy przy Placu Hallera. Rozkład: pokój 20,5 m 2, odrębna kuchnia 6,5 m 2, łazienka 2,8 m 2. Okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, 1500 miesięcznie, po remoncie, od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

180 000 zł20 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie bardzo dobry stan 9 piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela, 1 pokojowe na Bielanach, 1 piętro, osiedle strzeżone. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Osiedle, ciche, spokojne, z dobrą komunikacją, cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kickiego

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł31 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.31m2 na Grochowie. Piętro 3 w 4-piętrowym budynku z 1953 roku (cegła). Bez windy. Kuchnia widna. W pokoju na podłodze parkiet. Instalacje wodno-kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka, bardzo dobry dojazd do Centrum, blisko Dworzec Wschodni oraz Wileński, okno plastikowe, w pokoju parkiet, w łazience, przedpokoju oraz aneksie kuchennym kafelki. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Stanów Zjednoczonych

Zielona,Warszawa

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

ochrona, osiedle zamknięte, domofon, winda, balkon, rolety antywłamaniowe, drzwi antywłamaniowe, parkiet, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, ogrzewanie miejskie, telefon, internet, kablówka, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

1 700 zł39 m² 43 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę kawalerkę 31m wraz z miejscem parkingowym na Ursynowie ul. Polinezyjska przy metrze Imielin i Multikinie. Mieszkanie z balkonem zabudowanym - oszklonym po generalnym remoncie cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. van Gogha

Tarchomin,Warszawa

217 000 zł27 m² 8 037 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę 27,2m2, ciekawe dwustronne małe mieszkanie z balkonem, zamknięte, strzeżone osiedle. Miejsce parkingowe na terenie strzeżonego osiedla pod domem. Stan lokalu dobry (ewentualnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

225 000 zł26 m² 8 653 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam Kawalerkę przy ul.Czechowa Mieszkanie własnościowe spółdzielcze bez KW Piętro 10, mieszkanie środkowe (3 mieszkania na piętrze) Nowe okna i drzwi antywłamaniowe Łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

295 000 zł27 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią w centrum Warszawy, ok. 200 m od planowanej stacji metra rondo onz. Doskonała lokalizacja 10 min od centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

1 350 zł30 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia od zaraz-podstawowe meble, agd, cena 1350zł /negocjacja / + opłaty licznikowe kontakt Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

288 000 zł31 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Bardzo cicha i spokojna okolica! Budynek ocieplony z nową elewacją i po remoncie klatki schodowej. Wszystkie instalacje wymienione na nowe! Mieszkanie w dobrym stanie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Wola,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 962 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie W centrum warszawy.BLISKO DO RONDA ONZ ,Z KTÓREGO DOJEDZIEMY AUTOBUSEM LUB TRAMWAJEM NA KAŻDĄ STRONĘ WARSZAWY LUB OKOLIC.DWORZEC CENTRALNY ,ZŁOTE TARASY, SZKOŁY,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 200 zł26 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proszę o kontakt telefoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

1 800 zł43 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna, jasna, nowa kawalerka urządzona przez plastyka-projektanta, wnętrze z klimatem. Architektura budynku i okolica przyjazna rodzinom z dziećmi, dla singli: cisza i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 100 zł30 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie bez pośrednictwa agencji. ul. Racławicka przy ul. Wołoskiej 30 m2, 1 pokój (zrobione tak, że jest 1,5 pokoju) jasne i przestronne; okna wychodzą na ogródki działkowe szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł30 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Bezpośrednio, 30 m2 4 piętro ul.Marszałkowska MDM bez mebli 1300PLN natomiast z meblami 1450 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 370 zł35 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę pracującej osobie funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie 35m2 na Tarchominie przy ul Światowida róg Ćmielowskiej. Przestrzenny rozkład, oddzielna widna kuchnia, kompletnie wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

225 000 zł34 m² 6 617 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na Białołęce na ulicy Aluzyjnej o wielkości 34 metrów wraz z miejscem garażowym w garażu wielopoziomowym (225 000zł za mieszkanie + 12 000 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

250 000 zł27 m² 9 259 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.Można powiedzieć,że ciche -.okna nie wychodzą na ruchliwe ulice.Mieszkanie do kapitalnego remontu. Klatka schodowa czysta, nowe windy.W chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

323 000 zł35 m² 9 176,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na bliskim Muranowie - kilka kroków do Parku krasińskich i do metra Pl. Bankowy. Kameralna lokalizacja, niska zabudowa, dużo zieleni. Budynek z cegły - po wymianie pionów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Stare Miasto,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie znajduje się 700m od stacji metra dw. Gdański, 3 przystanki metra od centrum, 2 przystanki tramwajowe od pl. Bankowego, 3 przystanki autobusowe pod kolumnę Zygmunta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

259 500 zł33 m² 7 863 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! oferta bezposrednia! Szanowni Państwo, oferuję przytulne mieszkanko, nowocześnie urządzone i z pełną klasą - "mieszkanie z duszą". Mieszkanie jest po generalnym remoncie (przesuwanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Kępa Tarchomińska,Warszawa

1 500 zł33 m² 45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 32,8 m.kw.: Przedpokój (zabudowanie szafami typu kormoran + na górze pawlacze po prawej i lewej stronie), łazienka po lewej stronie z wanną ,pralka- nad nimi na całej szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł33 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie o powierzchni 33m2, w nowym bloku z 2006r typu apartamentowiec. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Pokój około20m2, kuchnia oddzielna z oknem w kompletnej zabudowie około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Słoneczna i ustawna kawalerka na Grochowie. Atutem jest balkon. Świetny punkt komunikacyjny i handlowy, blisko do Ronda Wiatraczna! Szybkie i łatwe połączenie z centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania mieszkanie na Białołęce-Nowodwory. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym, przestronnym przedpokojem, łazienką oraz balkonem. Pokój słoneczny z trzema oknami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 600 zł24 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo wyremontowana kawalerka, w stanie idealnym, w cichej, spokojnej i ładnej okolicy blisko parku Szczęśliwickiego. Wyremontowana kuchnia, pokój, przedpokój i łazienka. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie usytuowane na I-szym piętrze w bloku IV-piętrowym na Gocławiu. W pokoju i przedpokoju na podłodze klepka dębowa, w kuchni pvc, w łazience - terakota. Łazienka.