dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 490 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników wynajmę słoneczne mieszkanie - kawalerkę (35m2; hall, łazienka, kuchnia, pokój) mieszczącą się w ścisłym centrum miasta (ul.Miedziana). Mieszkanie jest tuż po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Smocza

Muranów,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha i urocza kawalerka na ulicy Smoczej, 5 minut piechotą do skrzyżowania Al. Solidarności i Jana Pawła, blisko do Arkadii. Mieszkanie w przyzwoitym standardzie, kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śliczna kawalerka w najlepszym miejscu na Pradze Północ. Bezpośrednie sąsiedztwo Zoo oraz niewielka odległość do ch Wileńska oraz węzłów komunikacyjnych. Bardzo dobry i szybki dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 400 zł30 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie czyste po remoncie, na 2 piętrze, umeblowane, pokój z kuchnią i łazienką, jest lodówka i pralka, dochodzą opłaty licznikowe telleszek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

260 000 zł30 m² 8 666 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciche mieszkanie połozone w doskonałym punkcie starej części Ursusa. Mieszkanie po remoncie, znakomicie utrzymane, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania. W cene lokalu wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł40 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jest to solidna kamienica przedwojenna po licznych remontach, wymianach instalacji, budynek jest ocieplony. W podwórku domofon, kamery. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, od razu do wprowadzenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kwidzyńska

Wawer,Warszawa

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal w Wawrze z przeznaczeniem na biuro lub ciche usługi. Znajduje się na parterze, posiada oddzielne wejście. Lokal ma 28m2, jest możliwość wynajęcia dodatkowo magazynu 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł31 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe z kratką balkonową, oddzielną widną kuchnią w zabudowie, po generalnym remoncie, meble, pralka, lodówka. Duży parking przed blokiem. Dobra lokalizacja, blisko Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Magiera

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł28 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia, bardzo ładna, zadbana. Umeblowana i wyposażona, 29 m2, parter. Żoliborz, ul.Magiera, dobra lokalizacja, świetny węzeł komunikacyjny, blisko do przystanku tramwajowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 500 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche, wysokie mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Pokój 17m2. Oddzielna, widna kuchnia 12m2 (lodówka, płyta gazowa 2-palnikowa, kuchenka mikrofalowa). Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł18 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

od kwietnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

429 000 zł36 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Muranowie, na ulicy Dzielnej zaprojektowane przez architekta. Bardzo wysoki standard wykończenia, mieszkanie gotowe do zamieszkania. Kuchnia ok. 8,00 m kw, z dużym oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Cicha i słoneczna kawalerka na Muranowie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - bliskość infrastruktur, szybki dojazd do Metra. Odnowiony budynek, po remoncie elewacji. Piony po wymianie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

1 200 zł28 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajecia w bardzo spokojnej czesci Pragi ze swietnym polaczeniem do centrum miasta. Sloneczne na podwyzszonym parterze (1 pietro/4 pietrowy budynek). Po gruntownym remoncie, parkiet debowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wszelkie pytania i wąytpliwości do przedyskutowania na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukiska

Gocław,Warszawa

2 000 zł33 m² 59,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gocław. Kawalerka 33,39 m2 + 25 m2 ogródka. Parter w 2 piętrowym nowym (2008) budynku. Bardzo ciche i spokojne otoczenie. Super wykończona, wyposażona i umeblowana. Wszystko nowe. TV-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się 2 minuty drogi na piechotę od metra Imielin i Multikina. W bardzo spokojnej okolicy. Do mieszkania przynależy ogródek ogrodzony wysoką siatką, zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł27 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1- pokojowe mieszkanie umeblowane, po remoncie, sprzęt agd, do wynajęcia bezpośrednio, 5 min od stacji metra Marymont

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

287 500 zł38 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie, cicha kawalerka, widna, o powierzchni 38,44 m.kw. Pokój 20,61 m2. z dużym oknem, kuchnia widna ok.10m2, łazienka ok. 3m3. Możliwość prze aranżowania mieszkania na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

308 000 zł38 m² 8 105 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Budynek ocieplony w 2009 r,wymieniona instalacja gazowa,wodno-kanalizacyjna,co,okna, podwójne drzwi wejściowe do mieszkania,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Szczęśliwice,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Okazja cenowa! Jednopokojowe mieszkanie do remontu na Starej Ochocie. Budynek z cegły z lat 60. Wysokość 2,90m. Pierwsze piętro , balkon, widna kuchnia. Na podłodze parkiet do odnowienia. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładną kawalerkę (wielkość 25 m2) w tej okolicy przy al.Jana Pawła II 61a/77, od zaraz. Kawalerka remontowana, czysta, cicha,w pełni nowocześnie umeblowana i wyposażona. Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

249 000 zł22 m² 11 318,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie jednopokojowe n abliskim Muranowie. Budynek z cegły, na parterze usługi, sklepy. Do Metra 5 minut, szybka komunikacja w każdym kierunku warszawy. Mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

1 000 zł35 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę pracującej osobie funkcjonalne 1 pokojowe mieszkanie 35m2 na Tarchominie przy ul Światowida róg Ćmielowskiej. Przestrzenny rozkład, oddzielna widna kuchnia, kompletnie wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

219 000 zł19 m² 11 526 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży kawalerka w kamienicy na Starym Mokotowie w prestiżowej dzielnicy Warszawy przy ul.Opoczyńskiej. Idealna dla studentów ze względu na optymalne położenie w pobliżu uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Wesoła,Warszawa

1 100 zł33 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposazone dla osoby samotnej badz mlodego malzenstwa.Dostepne od 5 kwietnia 2011. Cicha i piekna okolica.Dogodny dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

1 800 zł27 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 27 m2 w Centrum, wykończone i umeblowane, ciche. Widna kuchnia, pokój, łazienka, loggia. Budynek nowy (2006), windy, domofon, monitoring, ochrona. W okolicy sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

258 000 zł27 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka usytuowana w spokojnym rejonie Muranowa w Warszawie, przy ul. Ogrodowej (dzielnica Wola). Mieszkanie położone pomiędzy ul. Żelazną, a Okopową. Doskonały punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Smocza

Wola,Warszawa

238 000 zł24 m² 9 916 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cicha i słoneczna kawalerka z oddzielną widną kuchnią zlokalizowana w Warszawie, przy ul. Anielewicza i Smoczej (dzielnica Wola). .Mieszkanie położone w Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

333 000 zł37 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie położone jest w Warszawie, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki i Krasińskiego(dzielnica Żoliborz), ok. 20 minut do Centrum. Znakomita lokalizacja na Starym Żoliborzu. Spokojna zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

245 000 zł27 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w ocieplonym, odnowionym budynku na Muranowie. Piony po wymianie, media sieciowe, elewacja po ociepleniu. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - kilka kroków do komunikacji przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

250 000 zł28 m² 8 928 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie, w jakim mieszkał Miron Białoszewski! Udokumentowane w literaturze! Okna wychodzą na pełne zieleni podwórko, więc mimo że jasna długa prosta Trasa Łazienkowska jest obok, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Smocza

Śródmieście,Warszawa

290 000 zł28 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w centrum Warszawy, doskonały punkt komunikacyjny. Pokój z otwartą kuchnią i łazienką. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Zostały wymienione instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukiska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł33 m² 59,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: piętro: 0; balkon: jest; meble: umeblowane; media: domofon, internet, tv kablowa; kawalerka 33,39 m2 +25 m2 ogródka. Parter w 2 piętrowym nowym (2008) budynku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie - 30 m2 (1 pokój) Warszawa, mokotów - IX piętro - słoneczne, ciche, zadbane. Mieszkanie składa się z: jednego dużego pokoju, widnej kuchni otwartej na pokój, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

299 000 zł28 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy u zbiegu Al.Niepodległości i Rakowieckiej na 3 piętrze. Znakomita lokalizacja naprzeciw budynku sgh i wejścia do metra na stację Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

204 000 zł25 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka w dobrej lokalizacji Warszawy, ul. Kłopotowskiego przy moście Świętokrzyskim. Piętro 2 w 4-piętrowym budynku z cegły. Blisko strówki, dobra komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

366 000 zł37 m² 9 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na bliskim Muranowie, budynek z cegły, piętro III z IV. Mieszkanie 1 pokojowe z widną kuchnią i dużym balkonem. Pokoj 20m, bardzo słoneczny pd-wsch.W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 34m2 z pięknym balkonem 11m2 przy metrze Imielin - 200m od wejścia do stacji metra. Mieszkanie w nowej inwestycji - zakończenie budowy grudzień 2012 Inwestor: spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Powiśle

Powiśle,Warszawa

1 600 zł28 m² 57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka do wynajęcia w Śródmieściu. Miła i spokojna okolica, przy Parku Sapera, koło Rozbrat, niedaleko Placu Trzech Krzyży, dobry dojazd (10-12 min. pieszo do ul. Chmielnej).