dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

375 000 zł25 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25 m , 7 piętro w bloku z windą-Warszawa, bielany, ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego, łazienki, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na ostatnim piętrze, z widokiem I balkonem. Plac dąbrowskiego 12. Całkowice umeblowane I wyposażone! Ciche w centrum z doskonałą komunikacją - metro - 300m, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

1 999 zł37 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu , studio mieszkalne 37 m2 na Osiedlu Dębowy Park. | osiedle | Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ustawne. Zlokalizowane na osiedlu powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł25 m² 23 237,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,96 mkw. w Śródmieściu przy Al. Wyzwolenia - zaraz obok Placu Zbawiciela i Metro Politechnika. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 5. piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 500 zł26 m² 96,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym, strzeżonym osiedlu, blisko mostu Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tagore

Mokotów,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na mokotowie W doskonałej lokalizacji Atrakcyjność miejsca, w którym znajduje się nieruchomość sprawia, iż jej zakup to idealny wybór dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Studencka

Służew,Warszawa

1 400 zł13 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeden oddzielny pokój w mieszkaniu trzypokojowym ze wspólną kuchnią ,łazienką,oddzielnym wc ,przy metrze Wałbrzyska.W pokoju wygodne spanie,biurko,szafa.Pokój dla studenta lub studentki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kłopotowskiego

Stara Praga,Warszawa

410 000 zł28 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 27,32 m2, 1 pokojowe z otwartą na pokój kuchnią, po kapitalnym remoncie w 2017 roku. Zlokalizowane jest w kamienicy na Starej Pradze przy ul. Kłopotowskiego, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie przy ul. Wileńskiej na Pradze Północ w nowej i eleganckiej inwestycji z 2021 roku. Nieruchomość mieści się w sześciopiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng below: westate Praga ma przyjemność zaprezentować 30 m2 kawalerkę na wynajem na Saskiej Kępie. Nieruchomość znajduje się na ul. Brazylijskiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jazdów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chopina 7. Mieszkanie znajduję się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, obok Park Dolinka Szwajcarska, do którego można wyjść na spacer z psem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

279 000 zł17 m² 16 127,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż : słoneczna kawalerka 17,3m2 na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku na Woli na ulicy Szulborskiej. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, przedpokoju z wnęką kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

330 000 zł24 m² 13 469 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cena do negocjacji. Ustawna kawalerka - pokój, wnęka kuchenna oraz łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i miejscem na pralkę. Położona na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów Północny,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład Atrakcyjne mieszkanie 1 pok. z balkonem- 33m2 Metro Stokłosy Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Rozkład wschód (salon, balkon, kuchnia ),. Aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie typu studio, kilka lat temu temu przeszło generalny remont. Okna mieszkania oraz balkon z widokiem bezpośrednio na park. Lokalizacja/budynek: budynek znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

570 900 zł25 m² 22 996 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż kawalerka w pięknej kamienicy z 1956 roku przy Placu Zbawiciela. Położona na 1 piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1956 roku zlokalizowane w samym sercu Warszawy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

335 200 zł27 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka 26,82m2 + 8,1m2 balkonu - gotowa do odbioru - blisko ratusza białołęka Przytulna kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 26,81m2 + 8,1m2 balkonu położona w kameralnej nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 800 zł38 m² 100,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdzie: prestiżowe miejsce Wola Browary Warszawskie, ul. Krochmalna, znakomity punkt komunikacyjny, metro Daszyńskiego Odpowiednie dla: pary, singla oraz dla osób ceniących komfort i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

580 000 zł65 m² 8 883,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż okazja! taniej niż U dewelopera! Cena: 580 000zł Miejsce w hali garażowej: 30 000zł Komórka lokatorska: 21 000zł Mieszkanie: lokal Mieszkalny o powierzchni 65,29m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł30 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Kawalerka w urokliwym miejscu - tuż obok Krakowskiego Przedmieścia z widokiem na zielone podwórze / dziedziniec Ministerstwa Finansów oraz kościół Św. Krzyża. Ciche, doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam piękną kawalerkę na ul. Andersa na wysokości ul. Wałowej i Świętojerskiej w pobliżu Ambasady Chińskiej i Starego Miasta oraz Ogrodu Krasińskich. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 500 zł44 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 na 11 piętrze bloku z 1999 roku przy ul. Belgradzkiej na Ursynowie. Atrakcyjna lokalizacja: przystanki autobusowe i stacja metra Natolin (100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Odolany,Warszawa

578 000 zł32 m² 17 967,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Cesja! Powierzchnia mieszkania wynosi 32,17 m2 i jest otwarta, co spowodowało maksymalne wykorzystanie całej powierzchni. Składa się ono z połączonej kuchni z salonem i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Stegny,Warszawa

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Mokotowie-Stegny w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Stan widoczny na zdjęciach. Mieszkanie usytuowane jest na 7-piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

454 900 zł37 m² 12 294,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! tylko U nas Doskonałego mieszkania pod względem inwestycyjnym jak i dla studentów lub pary. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł29 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by opis Słoneczna kawalerka o pow. 29 m2 z odrębną kuchnią i tarasem usytuowana na 5 piętrze w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

430 000 zł24 m² 18 067,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Minimalistyczne mieszkanie oparte na planie kwadratu. Wyremontowane z użyciem tylko najlepszych materiałów: stal, szkło, drewno. kamienica na dokończeniu generalnego remontu (nowe stropy. elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grenadierów

Grochów,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - umowa najmu okazjonalnego! Do wynajęcia w pełni wyposażona, wykończona w wysokim standardzie kawalerka o powierzchni 27m2. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 379 zł/m²

 

Piętro:13/20

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka | 1 Pokój | Z Balkonem | Warszawa | Marymont | Bielany | Sprzedaż Przedmiotem sprzedaży jest słoneczna kawalerka na Marymoncie-Ruda z widokiem na panoramę, zlokalizowana na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz Urzędniczy

Żoliborz Urzędniczy,Warszawa

530 000 zł33 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż 33-metrowe mieszkanie na parterze przedwojennej kamienicy, leżącej w okolicach Placu Inwalidów na Starym Żoliborzu. Lokal z ogromnym potencjałem - obecnie mieści się w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

229 000 zł30 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

W sprzedaży kawalerka wświetnej lokalizacji, sprzedam kawalerkę/ lokal użytkowy 30m2 zlokalizowany na poziomie -1(suterena) na warszawskich Włochach,. Lokal po generalnym remoncie: nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersa

Saska Kępa,Warszawa

430 000 zł23 m² 18,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 23 m położona jest w zieleni i otoczeniu Parku Krasińskich, bliskości Starego Miasta oraz doskonałym ciągu komunikacyjnym. Opis nieruchomości: -blok został zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym ,strzeżonym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł33 m² 15 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Przestronna kawalerka w przedwojennej kamienicy w pobliżu pl. Inwalidów. Ustawny pokój, kuchnia, łazienka, w przedpokoju szafa. Bardzo dobry układ, możliwość aranżacji na dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trąby

Białołęka,Warszawa

328 000 zł31 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie do wprowadzenia/odświeżenia 30,6 m 2 na Białołęce przy ul. Mikołaja Trąby 6 w budynku z 2003 roku osiedle zamknięte z ochroną 24h odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

415 900 zł26 m² 15 996,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż piękne, słoneczne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 26m2 na Żoliborzy przy ul. Broniewskiego. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - Komunikacja - Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 222,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie na Woli, ul. Radziwie, w dobrym punkcie komunikacyjnym. Blisko tramwaj - dogodny, szybki dojazd do centrum. Osiedle zamknięte, strzeżone, budynek z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulna kawalerka 32 M2 Bardzo ładna i przytulna kawalerka usytuowana w apartamentowcu przy ulicy Chełmskiej 9. Salon z wnęką na łóżko, częściowo zamknięta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spacerowa

Śródmieście,Warszawa

415 000 zł22 m² 18 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka w znakomitej lokalizacji. Bezpośrednio przy parku "morskie Oko" i "promenada", kilka minut spacerem do Łazienek. Duży ustawny pokój, ciemna kuchnia oraz łazienka z dużą wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 34,5m2 położona 600m od wejścia do Lasu Kabackiego. Budynek z 2006 roku, wyposażony w windę, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

477 900 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jesteś studentem, inwestorem, lub kochającą miejskie życie parą? To miejsce czeka specjalnie na Ciebie! Szukasz klimatycznego, słonecznego mieszkania na zielonym Mokotowie? Lubisz być blisko centrum,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij