dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

549 549 zł21 m² 26 395,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 20,82m2, usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2021 roku zlokalizowane Wola al. Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie ma formę lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne umeblowane mieszkanie w doskonałym komunikacyjnie punkcie na styku Woli i Śródmieścia. Blisko do ścisłego Centrum, starego miasta, centrum handlowego Westfield Arkadia i Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 418,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Sprzedam kawalerkę o powierzchni 27,3m2 Mieszkanie mieści się na 6 piętrze 10-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju o powierzchni ~20m2 -kuchni -łazienki -przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 850 zł20 m² 94,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z aneksem kuchennym o pow. ok 19,5 m2. Umeblowany: szafa, kanapa rozkładana, lodówka, telewizor. Jest kablówka oraz internet. Cena 1500 zł plus opłaty 400 zł ( czynsz a w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Starego Miasta

Stare Miasto,Warszawa

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe mieszkanie typu studio o powierzchni 35 m2 w zabytkowej kamienicy przy ulicy Rynek Starego Miasta w Warszawie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł29 m² 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowy kompleks budynków zaadaptowanych na cele biurowe. Układ Oferowane biuro ma powierzchnię 29 m i jest wyposażone w meble biurowe ( 6 biurek 160x80)) ,dodatkowo, toalety oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł43 m² 18 019,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Doskonała oferta inwestycyjna, w szczególności na najem krótkoterminowy! 43m2 w doskonale utrzymanej kamienicy w ścisłym centrum Warszawa, 750m od stacji metra Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

340 740 zł26 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Park Leśny Rembertów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 500 zł34 m² 72,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka, studio, o powierzchni 34,12 m2, idealna dla singla, pary lub na inwestycję pod wynajem, zlokalizowana przy ul. Kabacki Dukt 1, na Warszawskich Kabatach, 600 m do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 700 zł38 m² 97,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio - miasteczko wilanów budynek: ogrody Wilanów jest kilkuetapową, wykonaną w podwyższonym standardzie inwestycją budynków wielorodzinnych, położoną w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka o powierzchni 28m2 położona na 3 piętrze w dogodnie skomunikowanej okolicy ch klif. Mieszkanie do własnej aranżacji , a składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawrzyszew,Warszawa

622 200 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki, garderoby i korytarza. Powierzchnia mieszkania 36,6 m2. Powierzchnia ogródka 15 m2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł27 m² 20 287,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka na kameralnym osiedlu na Pradze Południe! Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 27,11 m2 znajduje się na kameralnym osiedlu z 2018 roku, gdzie znajdują się jedynie 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 146 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Piękne, przytulne i jak na swoją lokalizacje ciche mieszkania na pograniczu Woli, śródmieścia i Ochoty przy ulicy Platynowej. Mieszkania na 9 piętrze z 11, widokiem na panoramę Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

1 920 zł38 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy zależy Ci na cichym mieszkaniu na Tarchominie, najlepiej skomunikowanej części Białołęki? Czy chcesz popołudnie spędzać na słonecznym i cichym balkonie? A może najważniejsze jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baśniowa

Stara Ochota,Warszawa

560 000 zł32 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jasna i przytulna kawalerka, stara Ochota Jeśli szukasz przytulnej i funkcjonalnej kawalerki w świetnej lokalizacji, to ta nieruchomość jest idealnym wyborem! Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

33,5 m2 | 1 pokój z aneksem - skład mieszkania daje możliwość utworzenia pokoju z osobną kuchnią lub 2 pokoi z aneksem | duży balkon | miejsce parkingowe neziemne | komórka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowolipki,Warszawa

670 000 zł36 m² 18 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, kawalerkę na Muranowie w cichej okolicy w samym centrum. Metraż nieruchomosci to 36m2 składa się ; jeden pokój oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

696 790 zł30 m² 23 257,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. W ofercie mam dla Państwa kawalerkę w okolicach ul. Kolejowej. Doskonale skomunikowana okolica, idealna do zamieszkania na stałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w budynku, usytuowanym przy ul. Woronicza w Warszawie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Ogłoszenie w celu przyciągnięcia uwagi dla inwestorów szukających osiągnięcia stałego dochodu pasywnego Jesteśmy firmą z Górnego Śląska, która przygotowała na zamówienie ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę na sprzedaż o powierzchni 34 m2, usytuowaną na malowniczej ulicy Gwiaździstej, w sercu warszawskiego Żoliborza, tuż obok urokliwego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł27 m² 91,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy jesteś studentem i poszukujesz jeszcze swojego miejsca w Warszawie? Cenisz swój czas, dlatego szukasz dobrze skomunikowanego miejsca, najlepiej tuż przy stacji metra skąd będziesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

1 890 zł25 m² 75,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Karola Darwina 15a na Pradze Północ. *Lokal o powierzchni 25,50 m2 znajduje się na 6 piętrze w 11-piętrowym bloku. *W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

224 500 zł17 m² 13 205,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mikrokawalerki w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe - 38 m2 przy ul. Siennej, w okolicy Ronda onz. Mieszkanie odświeżone, umeblowane, składa się z: dużego pokoju, kuchni z oknem,częściowo otwartej na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

399 000 zł26 m² 15 525,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Rakowcu (ochota) przy ulicy Walentego Skorochód-Majewskiego 24. Mieszkanie o rewelacyjnej lokalizacji blisko liczne tramwaje, autobusy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 808,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 57.4 m2, na X piętrze, w budynku z 1980r. (z windą), ursynów Imielin, ul.Kulczyńskiego. Lokal jest dość nietypowy - został podzielony na 2 zupełnie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Białołęka,Warszawa

365 650 zł26 m² 13 866,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka od dewelopera - program 2% wstępny harmonogram: 1% - umowa rezerwacyjna 14% - umowa deweloperska 10% - listopad 2023 następne transze rok   % prowizji. 0% podatku pcc. Bez opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

398 000 zł25 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży kawalerkę o pow. 25 m2 znajdującą się doskonale skomunikowanej lokalizacji na Bródnie przy ul. Bazyliańskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 9 pietrze wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią w Sródmieściu. Kuchnia umeblowana, wyposażona również w zmywarkę. Łazienka z wanną. Pokój bez mebli. Duża loggia. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia uroczą kawalerkę o powierzchni 29m2, zlokalizowaną przy ul. Czerskiej 17 na warszawskim Mokotowie, mieszczącą się w budynku z 1957 r. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Starego Miasta

Stare Miasto,Warszawa

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowa, dotychczas niezamieszkała kawalerka na Domaniewskiej,. Całkowicie umeblowana w nowoczesnym stylu z miejscem w garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

495 000 zł27 m² 18 191,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 27,21 m2 w pobliżu węzła komunikacyjnego , Okopowa ". Lokal położony na 2 piętrze z 10, a składa się z: - wejście, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

339 000 zł28 m² 11 924 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji od Kupującego! Ładna, oryginalnie zaprojektowane kawalerka na Zielonej Białołęce o pow. 28,43 m2 usytuowana w kompleksie osiedla Lewandów Park II. Mieszkanie składa z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Żoliborz,Warszawa

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę na Żoliborzu. Nieruchomość idealna pod inwestycje jak i do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie: lokal ma 30 m2 i znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

509 000 zł27 m² 18 851,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 27m2 /usytuowane na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane - Śródmieście przy al. Jana Pawła II. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronna i bardzo jasna kawalerka o powierzchni 32 m znajdująca się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z windą z ekspozycją okien w kierunku południowym. Na pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ofertą sprzedaży jest piękne mieszkanie, które podzielone jest na dwie mikrokawalerki z osobnym wejściem. Są one obecnie wynajmowane. Znajdują się one na strzeżonym osiedlu dzielnicy Bemowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

570 000 zł31 m² 18 387 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 31m2 położona na. 3 piętrze w 6. piętrowym bloku z windą znajdująca się na zamkniętym, chronionym osiedlu przy ulicy Olbrachta 29.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij