dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 468 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaskowickiej

Natolin,Warszawa

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka w centrum Natolina, ul. Płaskowickiej 46 *przestronna i funkcjonalna, ze składanym w szafie łóżkiem *bardzo spokojna okolica, świetny punkt komunikacyjny (200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 870 zł24 m² 77,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Wrzeciono 12 na 3 piętrze. *Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 10-piętrowego bloku. *Powierzchnia: 24,5m2. *Ogrzewanie miejskie. *Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 500 zł17 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka przy Metro Słodowiec (bardzo dogodna lokalizacja). *Cicha i spokojna okolica. *Pokój z aneksem kuchennym, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Foksal

Centrum,Warszawa

2 450 zł22 m² 108,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy do wynajęcia kawalerkę ( 22,5m2 ) w samym centrum Warszawy na ul. Foksal 12/14. Kawalerka dla wymagającego singla, z bardzo dużym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka typu studio około 30m2. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie bardzo ciche, oddalone od ruchliwych ulic. W okolicy Park Dreszera. Kameralna kamienica z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł26 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w samym Centrum przy Jana Pawła II. Pokój z dużym oknem i widokiem na podwórko i park, kuchnia w prześwicie, łazienka z wanną oraz niewielki przedpokój. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jaworzniaków

Rembertów,Warszawa

1 270 zł22 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamiennicy przy ulicy Jaworzniaków 8 w Rembertowie. *Lokal o powierzchni 21,51 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

660 000 zł38 m² 17 368,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Bez prowizji od Strony Kupującej Warszawa, ursynów, ul. Nowoursynowska Do sprzedania atrakcyjne, bardzo ciepłe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37,5 m2, z dużą garderobą, z osobną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocławek,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 31 mkw Z loggią na Pradze Południe, kompletnie umeblowane i wyposażone. W cenie wynajmu zawarty jest czynsz administracyjny wraz Z zaliczką na wodę I ogrzewanie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

766 000 zł32 m² 23 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować elegancką kawalerkę znajdującą się na 3. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej lokalizacji Warszawy - Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Targówek,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z wnęką sypialnianą i aneksem kuchennym zlokalizowane na Targówku Mieszkaniowym w bliskim sąsiedztwie metra (wejście do metra 100m). Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

402 868 zł27 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Białołęka, ul. Berensona > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku pcc! > bez żadnych prowizji i dodatkowych kosztów > Termin realizacji: IV kwartał 2024r. > 26,68 m2 | 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, atrakcyjne i klimatyzowane mieszkanie usytuowane w znakomitej lokalizacji w samym sercu Warszawy przy ul. Chmielnej, w pobliżu kina Atlantic. Kawalerka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu położonego na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących kameralne przestrzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 62 m2 przekształcone na 3 kawalerki z osobnym wejściem. Każda z kawalerek ma swoją łazienkę, kuchnię. Obecny wynajem to 4600 zł (plus czynsz i media) Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

520 000 zł25 m² 20 440 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Ulica Wilcza to synonim prestiżu i wygody. Znajdując się w sercu Warszawy, zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punktów miasta. Dzięki doskonałej infrastrukturze komunikacyjnej, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na warszawskim Ursynowie? Ze swoją połówką, bądź sam? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja, ale też takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł25 m² 23 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Wyłącznie U nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku przy ul. Karmelickiej 19. PO generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 43 m2 zlokalizowana na Pradze Północ, przy ulica Okrzei 23. W bliskim sąsiedztwie powstającej kładki pieszo - rowerowej przez Wisłę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na Woli przy ulicy Karolkowej, na strzeżonym osiedlu Metropoint Apartments z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Służew,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Kawalerka w świetnym punkcie przy ulicy Sonaty na Mokotowie. Świeży budynek z 2021 roku "sonata nad Dolinką". W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Serdecznie zapraszamy do wynajęcia zadbanego jednopokojowego mieszkania na Bielanach, zlokalizowanego przy ulicy Heroldów, w strzeżonym osiedlu z monitoringiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Zachęcam do zapoznania się z ogłoszeniem wynajmu jednopokojowego mieszkania na Pradze Południe, usytuowanego przy ulicy Jeziorańskiego, na strzeżonym osiedlu Wilga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 27m2 zlokalizowana przy al. "Solidarności" obok metra Ratusz Arsenał. Salon z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia z dużą lodówką, kuchenką gazową. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

419 000 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Sprzedam jasną kawalerkę o powierzchni 27 m2, usytuowaną na parterze budynku z 2003 r. położoną na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór (osiedle Derby Bis). Mieszkanie parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusznikarska

Praga-Południe,Warszawa

1 830 zł21 m² 87,14 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na poddaszu w wyremontowanej kamienicy w zacisznej części Grochowa. *W kamienicy pozostały piękne, oryginalne drewniane schody. *W okolicy sama niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam do sprzedaży wyjątkowe studio, znajdujące się w sercu Pragi Północ. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Jego nowa odsłona doskonale oddaje ducha tej części Warszawy. Wysokie na ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal o powierzchni 45m2 znajdujący się w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Ząbkowskiej 5 w przedwojennej kamienicy. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27,20 m na Al. Reymonta 10. Lokal mieści się na parterze 10-piętrowego bloku z1973 roku (rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Helu

Ursus,Warszawa

2 900 zł23 m² 126,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker I speak english. English version below:) Do wynajęcia nowocześnie urządzona kawalerka po generalnym remoncie Warszawa - Ursus. Zdjęcia wynajmowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Julianowska

Bródno,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na Bródnie na Targówku w Warszawie! W bliskim sąsiedztwie sklepy spożywcze- carrefour i Lidl oraz bazarek. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 27 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Wola/ młynów- przytulna kawalerka położona na 1 piętrze w 3 - piętrowym budynku z cegły, z lat 50. Na powierzchni 29,3 m2 znajduje się pokój, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bielany,Warszawa

2 550 zł31 m² 81,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 28.02.2024 Warszawa, Bielany, Wawrzyszew: do wynajęcia od zaraz słoneczna kawalerka o powierzchni 31 m2 z oddzielną przestrzenią sypialnianą oraz dużym balkonem. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,96 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Domus Nova prezentuje wygodną kawalerkę o powierzchni 34,9m2 na 7piętrze w bloku z 2017r. przy ulicy Cybernetyki 4a. do ronda Uni Europejskiej 4min na nogach W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu przytulnej kawalerki znajdującej się w budynku z 2002 roku na Warszawskich Bielanach! Mieszkanie obecnie składa się z pokoju z balkonem francuskim oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

970 000 zł40 m² 24 250 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 39,6m2 znajduje się na 1p w inwestycji Art Deco Mokotów (ul. Mariana Zdziechoskiego 3) Zostało wykończone w wysokim standardzie, do dyspozycji jest min. 70" tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

549 858 zł30 m² 18 051,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 4 inne mieszkania 1 pokojowe W podobnym metrażu fenomenalny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama warszawy przed oknami! Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Okęcka

Mokotów,Warszawa

650 000 zł27 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Posiadamy przytulną kawalerkę położoną na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w genialnej lokalizacji. Świetny węzeł komunikacyjny - minuta do metra, autobusu i tramwaju, zaraz obok stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Warszawa

Wola,Warszawa

799 000 zł32 m² 25 173,30 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament 31,74 m2 Warszawa dzielnica Wola Jest to kompleks budynków Bliska Wola Tower" to najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli obok której trudno przejść obojętnie. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

535 000 zł29 m² 18 259,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1955 roku-Warszawa, wola, ul. Hipolita Wawelberga. Budynek z cegły, wyremontowany, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Istnieje możliwość umeblowania mieszkania. Oferuję do wynajęcia bardzo przestronną, jasną kawalerkę, znajdującą się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul. Al. Ken (ursynów,.