dowolna

Kawalerki Warszawa - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

1 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 473 ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta. Położona na parterze domu przy ulicy Ciasnej, tuż przy najsłynniejszych szlakach i zabytkach stolicy, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł26,78 m² 21 844,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość.

Szczegóły ogłoszenia

603 520 zł26,24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem oferty jest komfortowe studio o powierzchni 26,24 m2, położone na 4 piętrze w budynku z windą. Budynek jest po remoncie, zadbane klatki schodowe. Mieszkanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską na warszawskiej Pradze Północ. Lokal na 7 piętrze w wysokim budynku z 1969roku. W budynku wyremontowane klatki schodowe, dwie windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 168 331 zł141,33 m² 22 417,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, termin realizacji: II-III kwartał 2025 r. Budynek apartamentowy B1, lokal: b1_18, 2 x loggia: 13,40 m + 9,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,71 m² 13 321,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Opis ; Na sprzedaż kameralne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu w spokojnej części Wawra. W całym budynku znajduje się tylko 5 mieszkań ,co czyni inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,50 m² 17 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w spokojnej i zielonej części Targówka. Dzielnica, która rozwinęła się również dzięki II linii metra, powstających nowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

746 999 zł35,60 m² 20 983,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i miejscem postojowym przy ul. Ordona 5 w Warszawie. Nieruchomość: bardzo funkcjonalna, jasna i przestronna. Z pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł35,70 m² 16 803,92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł27 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Sokratesa na Bielanach-Wawrzyszewie - idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora, łącząca wysoki standard wykończenia, doskonałe doświetlenie i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wola Studio o pow. 24,53 m2 w nowym budownictwie przy ul. Wolskiej Nieruchomość jest doskonałym wyborem inwestycyjnym na wynajem (możliwość skorzystania z usług firmy zarządzającej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 327 262 zł72,03 m² 18 426,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł30 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę. Umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 39,13 m2 na Warszawskim Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Ta prestiżowa lokalizacja oferuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury miasta, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

599 760 zł23,80 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulne mieszkanie blisko łazienek królewskich Kamienica | Blisko parku | Kameralny budynek | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł28 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 998 zł25,82 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

714 025 zł32,50 m² 21 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,22 m² 30 082 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z przestronnym balkonem w sercu Mokotowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, nowo wybudowanego mieszkania typu kawalerka, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

6 764 zł51 m² 132,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | Przestronne | Balkon | W sercu Powiśla ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 51 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 22,4 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma status mieszkania, znajduje się na 3. piętrze z 4. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33,30 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne,ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie, w otoczeniu zieleni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w zadbanym budynku i dwoma wejściami. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

biuro nieruchomości poleca apartament inwestycyjny w sercu stolicy. Apartament inwestycyjny w samym centrum Warszawy! Lokal ma charakter inwestycyjny i cena za 1 mkw - 26 tys pln brutto, jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39,08 m² 25 562,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł81 m² 26 543,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalna kawalerka z doskonałym potencjałem inwestycyjnym w sercu Muranowa blisko Centrum Warszawy. Zaledwie 900 m do stacji metra "dworzec Gdański" Pierwsze 4 zdjęcia to wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Mokotowa (służew). Tylko 2 przystanki autobusowe (5 min.) do stacji metra Służew.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Jednopokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 29 m2, tuż przy lesie i ośrodku sportu w Marysinie Wawerskim. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Armatniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy wybudowanej na przełomie XIX I XX wieku nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

603 900 zł28,70 m² 21 041,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,04 m² 19 162,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z lat siedemdziesiątych bez windy. Przestronny salon, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

890 910 zł31,26 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:15/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 31,26m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,40 m² 18 901,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z widokiem z 9. piętra, ul. Miła, wola Muranów Zapraszam do kawalerki (26,4 m ) położonej na 9. piętrze z pięknym widokiem na okoliczne budynki i zieleń.