dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł92 m² 21 569,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Prestiżowa lokalizacja / Kamienica z historią / Ogromny potencjał Mieszkanie z balkonem położone w kamienicy przy ul. Wilczej 42 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

827 200 zł47 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Saska Kępa, 3 pokoje, 47 m2, wyjątkowa lokalizacja z widokiem na Park Skaryszewski Mieszkanie 3-pokojowe na Saskiej Kępie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 157,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławowskiej przy planowanej stacji metra Mińska. To miejsce, które po remoncie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie. Do remontu. Super dla singla/singielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem - ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

675 000 zł39 m² 17 396,90 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Mokotów,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 015 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,39 m położone na pierwszym z trzech pięter w jednej z najbardziej cenionych części Mokotowa przy ul. Grażyny. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

530 000 zł30 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 30 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Włochy,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 694 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 36 m2, położone na 3 piętrze w budynku z 1967 roku, zlokalizowane na granicy Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 890 000 zł110 m² 17 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Alternatywy na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość wyróżnia się dostępem do prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

The Estate Warsaw przedstawia! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , w budynku z cegły 1961 roku, w prestiżowej części Warszawy - Śródmieście Południowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

1 129 000 zł84 m² 13 361 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

4 pokoje 84,5 m Meissnera Gocław Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,5 m , zlokalizowane przy ul. Meissnera 2 na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

428 000 zł39 m² 11 002,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

590 000 zł43 m² 13 689,10 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe - idealne dla pary lub inwestycyjnie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Krasnobrodzkiej na targówku/bródno mieszkanie - o powierzchni 43,1 m2 rozkładowe, dwa pokoje salon (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Włochy,Warszawa

779 000 zł65 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

O k a z j a c e n o w a ! Zaproponuj cenę Mieszkanie 65,21 m2, 3-pokojowe z dodatkową powierzchnią 127m2 Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

862 000 zł63 m² 13 596,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 512,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,1 m2 położone w atrakcyjnej części Ochoty blisko Parku Szczęśliwieckiego. Lokal składa się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 695 000 zł102 m² 16 678,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam Państwu przestronne, 3-pokojowe, mieszkanie usytuowane przy ul. Chmielnej, na pograniczu Śródmieścia i Woli Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł121 m² 21 519,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Uwaga! cena 2.600.000 PLN właściciel nie przewiduje negocjacji ceny Prestiżowa lokalizacja. Mieszkanie W historycznej, zabytkowej zrewitalizowanej kamienicy Z 1938r. Ulica Belwederska okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

566 000 zł46 m² 12 172 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Targówku. Budynek po remoncie wymienione 2 windy, wyremontowane klatki schodowe. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje z ekspozycją wschodnią (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

429 000 zł23 m² 18 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 483,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 59,2 m2 położone na 9 piętrze w 10 - piętrowym budynku przy ulicy Łojewskiej 7 (bródno). Rozkład i standard Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

840 000 zł70 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Digital Broker prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż 4-pokojowe o powierzchni 70 m2 w doskonałej lokalizacji przy ulicy Samolotowej 3 na 3 piętrze. Budynek został wybudowany w 1986.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

805 000 zł58 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

592 000 zł38 m² 15 376,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,50 m , 2 piętro w 2-piętrowym bloku bez windy z 1938 roku - Warszawa, wola, ul. Obozowa. Spokojna, zielona okolica. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

441 000 zł37 m² 12 009,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzykowa

Międzylesie,Warszawa

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje 40 m ogród ok.130 m Międzylesie Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Modrzykowej 7 (Międzylesie, Warszawa - dzielnica.