dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Dwudziestolatków

Okęcie,Warszawa

982 500 zł66 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Oferta bezpośrednia bez pośredników ________________________________________ Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy al. Dwudziestolatków urokliwej alei spacerowej w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 780,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 3-cim piętrze w budynku z 1963roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym-blisko komunikacji,parku,ścieżek rowerowych. Wymaga remontu i przearanżowania.Okna wychodzą na ulicę. Blok z cegły,po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 539,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,09 mkw. do remontu z oddzielną kuchnią i balkonem, położone w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

780 000 zł47 m² 16 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe - Ochota Na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie. Funkcjonalny, rozkładowy układ z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 238,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 341,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gocławiu - ostatnie piętro z windą, atrakcyjna cena Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 729,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.34m2 przy ul. Syreny składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topograficzna

Polanka,Warszawa

789 000 zł60 m² 13 251,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,54m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1985r. Rembertów, stary Rembertów. Do remontu/odświeżenia. Super dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwupokojowe mieszkanie na 11 piętrze w budynku (12 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Praga Południe. Wykończenie: do remontu. Przyległości: balkon (6,36 mkw), komórka lokatorska. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 427,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m2, położone na parterze zadbanego budynku z 1970r. Budynek zlokalizowany jest przy Alei Prymasa Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 779,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,5 m w zielonej okolicy Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4-piętrowego bloku z 1970r. Pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostrzewskiego

Mokotów,Warszawa

1 170 000 zł79 m² 14 810,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja - 4 pokoje | 79 m | oddzielna kuchnia | widok na drzewa | miejsce parkingowe | Mokotów | Kostrzewskiego 1 Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

592 000 zł32 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1892

1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Metro | 1. piętro/ Zachód Lokalizacja: warszawa, praga-Północ - ul. Targowa 62 Powierzchnia: 31,94 m Liczba pokoi: 1 (z osobną kuchnią) Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Blok jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

760 000 zł62 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,5 m , położonego przy ul. Igańskiej 28 w Dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5-10min pieszo: galeria Westfield Mokotów, biurowce m.in. przy ul. Domaniewskiej, cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Powiśle,Warszawa

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł77 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2001 roku, w zielonej części Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

przedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Bemowie o powierzchni 85 m , w tym powierzchnia ze skosami. Usytuowane na 7 piętrze, oferuje niezwykłe możliwości aranżacyjne, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł46 m² 14 901,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, dwustronne, jasne mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym dziesięciopiętrowym budynku z 1970 roku przy ulicy Międzynarodowej. Mieszkanie posiada pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

685 000 zł48 m² 14 211,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48.2 m , położone w jednej z najbardziej cenionych części Ursynowa zaledwie 3 minuty pieszo od stacji Metro Natolin. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Bazyliańskiej 18 tuż przy stacji metra Bródno. Zlokalizowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

929 587 zł45 m² 20 824,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | Balkon z widokiem na pkin | Centrum Warszawy | Marszałkowska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

695 000 zł65 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Alternatywa dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 63.3 m2 usytuowane jest na 8 piętrze Z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy. Składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Międzylesie,Warszawa

1 080 000 zł75 m² 14 350,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli cenisz codzienność wśród zieleni, śpiew ptaków o poranku i spacery w lesie, a jednocześnie chcesz mieć wygodny dojazd do miasta to miejsce może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem, zlokalizowane przy ul. Garwolińskiej na Pradze-Południe, tuż obok Parku Józefa Polińskiego. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł100 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 2 290 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu piękne unikatowe trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

640 000 zł58 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 58,5 m2, położone na 8-piętrze w 10-piętrowym budynku, zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego. Mieszkanie 600-700m od Metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie na Bemowie, z przestronnym przedpokojem z oknem. Prezentowana nieruchomość mieści się na 6-tym piętrze, 7-mio piętrowego budynku z 1982r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

850 000 zł52 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

594 183 zł37 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.