dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek po wymianie instalacji, ocieplony , nowa elewacja. Dobra lokalizacja - przy stacji metra. Mieszkanie zadbane , dwustronne. Pokoje 20/10m2, kuchnia widna w zabudowie ok 10m2, łazienka 4m2, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magistracka

Wola,Warszawa

352 000 zł45 m² 7 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest dwu pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kameralnej 3 piętrowej kamienicy z cegły z 1956r. na warszawskiej Woli. Budynek po remoncie, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

333 000 zł54 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie ale wymagające remontu wys. 2.80 m Pokoje: dzienny - 21m2 i sypialnia - 13m2 (na podłodze parkiet). Kuchnia widna - 8m2 (na podłodze wykładzina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

408 000 zł74 m² 5 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania funkcjonalne słoneczne 4 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na trzecim(ostatnim) piętrze budynku(1992) zlokalizowanego w sąsiedztwie zielonych terenów Toru wyścigowego na Służewcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wola ul. Okopowa. Mieszkanie o pow. 43 m2 w budynku z lat 70-tych (rama H), piętro 11/12. Pokoje o pow. ok. 20 i 10m2, kuchnia widna, oddzielna o pow. 5 m2, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ochota ul. Wiślicka. Mieszkanie o pow. 37 m2 w bud. z lat 70-ch, p. 7/10. Lokal to 2 pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, p.pokój. Do mieszkania przynależy 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

338 000 zł54 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rozkładowe ustawne mieszkanie trzypokojowe w kameralnym czteropiętrowym budynku pyz ul. Modzelewskiego.Trzy pokoje 22, 11, 10. Duża widna kuchnia z oknem 10m 2. Łazienka i wc oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Wola ul. Dzielna. Mieszkanie dwustronne (wsch.-zach.) o pow. 48 m2 w budynku z 1951r. (cegła) Piętro 3/3. Lokal składa sie z dwóch pokoi (20 i 12 m2), oddzielnej, widnej (duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

425 000 zł79 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Bemowo ul. Muszlowa. Mieszkanie o pow. 79 m2 w budynku z 1980 r. (wielka płyta) p. 6/7. Lokal składa się z czterech pokoi ( 19,8, 11,2, 15,1 i 11,2 m2), widnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

192 000 zł32 m² 6 095,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Bródno ul. Turmoncka. Kawalerka o pow. 31,5 m2 w budynku z lat 70-ch (wielka płyta), p. 10/10. Lokal składa sie z dużego pokoju z wnęką z oknem, kuchni (wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie na Grochowie. Pokoje 15m i 10m oddzielne , na podlodze parkiet do cyklinowania. kuchnia widna , oddzielna , łazienka razem z wc Ogrzewanie miejskie, woda ciepła na piecyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Globusowa

Włochy,Warszawa

385 500 zł72 m² 5 346,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Dwupiętrowa kamienica z 1936 r., ogrodzona z dużym zielonym dziedzińcem w dzielnicy Warszawy Włochy. Nieruchomośc położna na I piętrze - do własnej aranżacji. W dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkania 2-pokojowe w kamienicach na terenie Śródmieścia, starej Ochoty i Starego Mokotowa Sródmieście: andersa 43 m2, nowy Rynek 68 m2 Mokotów:Dworkowa 54 m2, odolańska 58,m2, stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

281 000 zł38 m² 7 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo - własnościowe prawo z uregulowanym gruntem (można założyć kw). Mieszkanie o powierzchni 38mkw składające się z 2 pokoi 16m i 9m, kuchni z oknem otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne, jasne dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie do generalnego remontu, co stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dodatkowym atutem jest świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

318 000 zł62 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Praga-Południe,Warszawa

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Ciche mieszkanie. Mieszkanie o tradycyjnym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 20 m 2 , pokoju 14,5 m 2 , kuchni 6 m 2 , przedpokoju 5,5 m 2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do metra Młociny 2 przystanki autobusowe. Budynek ocieplony z nową elewacją. Klatka schodowa zadbana. Oddzielne 3 pokoje, kuchnia widna, przedpokój, łazienka, wc, loggia. Po wymianie w pionie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym Gocławia. Trzy pokoje z oddzielną kuchnią.Osobno łazienka i toaleta. Duża loggia z widokiem na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany.Klatka schodowa czysta , zadbana. Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

388 000 zł54 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mokotów ul. Studencka. Mieszkanie o pow. 54 m2w budynku z 1993 r, (rama H), p. 3/3. Lokal składa sie z dwóch pokoi 23 i 12 m2, widnej, oddzielnej kuchni - 8 m2, p.pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

255 000 zł46 m² 5 495,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie na Bródnie, blisko pętla autobusowa, bazarek. Funkcjonalny rozkład, oddzielna widna kuchnia, dwa niezależne pokoje, niewielki balkon - wystawa okien na wschód, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

słoneczne, wysokie mieszkanie 3-pokojowe, 63,4m 2 zlokalizowane na Mokotowie, przy ulicy Odyńca. Osobna kuchnia, łazienka i wc. Salon oraz sypialnia z gabinetem, możliwe przearanżowanie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Praga-Północ,Warszawa

329 000 zł60 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Spółdzielczo-Własnościowe z uregulowanym gruntem Mieszkanie 3 pokojowe( 18m, 11m , 11m ), rozkładowe do generalnego remontu. W pokojach i kuchni na podłodze pcv , w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

44 M na grochowie W pobliżu ronda wiatraczna W cenie ok. 6500/M parter W 3-piętrowej kamienicy Z piwnicą. Mieszkanie W doskonałym punkcie A zarazem B. Ciche. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Śródmieście,Warszawa

663 000 zł80 m² 8 336,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Powiśle. Mieszkanie o pow. 79,53 m2 w cichej uliczce w kamienicy z 1936 r.(cegła) piętro 5/8. Lokal składa sie z widnej kuchni - 11 m2, salonu (25m2) z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pierwotnie 3 pokojowe , obecnie dwa , można wrócić do stanu pierwotnego , mieszkanie w bardzo bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów w budynku z częściowo wymienionymi instalacjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

288 000 zł47 m² 6 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grochów ul. Dwernickiego. Mieszkanie o pow. 47 m2, wysoki parter/4. Lokal to 2 pokoje, widna, oddzielna kuchnia, p.pokój i łazienka razem z wc.Pokoje o pow. 18 m2 (płd) i 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

1 200 zł46 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

453 000 zł56 m² 8 089,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Kameralne , mieszkanie w prestiżowej części Starego Miasta. Powierzchnia 50 m 2 w tym:2 pokoje , widna kuchnia, łazienka. Duże możliwości aranżacyjne. Mieszkanie mieści się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

269 000 zł53 m² 5 094,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe 53 m2, rozkładowe z potencjałem do gruntownego remontu. Widna kuchnia, sypialnie 7 i 9 m2 z ekspozycją na wschód, salon 17,5 m2 z wyjściem na spory balkon - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

290 000 zł38 m² 7 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Świetna lokalizacja na Saskiej Kępie. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 16,2m 2 , aneksu kuchennego 5,8 m 2 , pokoju 8,2 m 2 ,przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w bloku na warszawskim Ursynowie. Standard wykończenia: ściany - tynk, farba, boazeria; podłogi w pokojach - płytki pcv, panele; podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muranów

Muranów,Warszawa

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Klimatyczne I nietuzinkowe mieszkanie na warszawskim muranowie! miejsce niebywale przestronne I oryginalne- wysokość 3,75M oraz duże półkuliste okna! miejsce idealne dla pasjonatów/ koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

260 000 zł40 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszanie gwarantujące przyszłemu właścicielowi sporo przestrzeni. Lokal jest na parterze z możliwością założenia małego ogródka - wyjście z drzwi balkonowych na trawnik. Blok.