dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w pełni rozkładowe, jasne z bardzo dużym potencjałem na Bemowie przy ulicy Karola Miarki. Mieszkanie do kapitalnego remontu, idealne pod indywidualny projekt do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie jest dwustronne i usytuowane od strony wschód zachód. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł86 m² 21 976,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zamieszkaj w sercu Starego Mokotowa tam, gdzie czas zwalnia, a elegancja spotyka wygodę. Marzysz o mieszkaniu z duszą, które łączy urok przedwojennej kamienicy z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

970 000 zł75 m² 12 967,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, przy ul. Ludwika Hirszfelda. Stan prawny: pełna własność. Cena: 970 000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

780 000 zł49 m² 16 046,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Fabrycznej. Świetna, zielona okolica tuż przy centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 151,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko ul.Obozowej. Budynek z 1991r. w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

675 000 zł47 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Są w Warszawie miejsca, które od lat nie tracą na wartości - zachwycają zielenią, klimatem i prestiżem. Jednym z nich jest Saska Kępa - kultowa, jedna z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł58 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze z którego rozpościera się niesamowity widok na panoramę Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

397 000 zł28 m² 14 128,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 28,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

897 000 zł74 m² 12 171 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na zielonym Ursynowie, 8 minut od stacji metra Stokłosy. - mieszkanie 73,7 m2, - 4 pokoje, - oddzielna kuchnia, - bez windy, lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

580 000 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jeżeli szukasz mieszkania do własnej aranżacji- to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

571 000 zł41 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bielany,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | Bielany - Wrzeciono | ul. Szubińska 6 Lokalizacja: warszawa, bielany - Wrzeciono, ul. Szubińska 6 Liczba pokoi: 3 Metraż: 48 m2 Piętro: 4 z 4 (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 806,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,63 m , położone na 1 piętrze w 9-piętrowym budynku z nową windą z 1977 roku. To propozycja idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Południe - Ul. Igańska Cena: 650 000pln - Grunt nieuregulowany - Brak możliwości kredytowania Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

798 000 zł68 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Okazja -wola - 68M2 -820000 zł oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W samym sercu woli 5 piętro -ostanie bez windy! mieszkanie do remontu bez balkonu 3 pokojowe O łącznej powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Warszawa, bemowo, ul. Waleriana Czumy Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

625 000 zł44 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dobrze skomunikowanej części miasta przy u. Egejska. Mieszkanie składa się z: salonu ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Stegny,Warszawa

630 000 zł42 m² 14 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokojowe mieszkanie na Stegnach, o pow. 42,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w stanie do remontu. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

594 000 zł35 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 35,1 m z dużym balkonem, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Osiedle zamknięte z ochroną całodobową i monitoringiem. Odnowione, eleganckie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

979 000 zł80 m² 12 161,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 80,5 m , usytuowane na 12. piętrze w bloku z 1978 roku zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej, na Targówku Mieszkaniowym. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

780 000 zł71 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m , 3 pokoje, położone na 5 piętrze w 12-piętrowym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji 7 min do stacji Metra Wawrzyszew z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

598 000 zł41 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne, ciepłe mieszkanie z balkonem oraz przyjemną przestrzenią przed oknami. Kilka kroków od Galerii Mokotów, ulicy Domaniewskiej z centrum biznesowym, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.72 m przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego na Ursynowie. Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 489,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,20 m2, położone na 7 piętrze. Stan prawny: własność, księga wieczysta bez obciążeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 621,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o super funkcjonalnym rozkładzie. Nie buduje się już mieszkań o takim rozkładzie. Duża widna kuchnia. Miejsce na stół dla 4 osób. Sypialnia jest prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

673 500 zł45 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1964 roku przy na warszawskiej Woli (ulrychów). Mieszkanie jest dwustronne.