dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych na warszawskiej Woli przy ul.Żelaznej. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

698 000 zł44 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do oferty dołączono zdjęcia z przykładową wizualizacją, które prezentują potencjał mieszkania po wykończeniu. Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Wierzbno,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 650 000 zł133 m² 19 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży nieruchomości lex nieruchomości marta kosmowska Tel. Na sprzedaż przestronne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,82 m , zlokalizowane przy ul. Słomińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Solec,Warszawa

649 000 zł36 m² 17 928,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje Powiśle | ul. Solec | balkon | 36,2 m | inwestycja | Warszawa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - Powiśle, ul. Solec 79a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu przestronnego, dwustronnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie Ta 74-metrowa przestrzeń z dwoma loggiami, garażem i komórką lokatorską to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 903,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Woli blisko ronda onz. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 11-piętrowym bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pańskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

580 000 zł48 m² 11 958,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Żuromińskiej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 48,5 m liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

725 000 zł52 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko Galerii Mokotów, rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym w na przełomie lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko U nas Mam przyjemność przedstawić klimatyczne i przytulne mieszkanie na poddaszu, w prestiżowej lokalizacji, w samym sercu Śródmieścia Południowego, w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

964 000 zł52 m² 18 538,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

1 326 000 zł70 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Przestronne, dwustronne mieszkanie rozkładowe z dużym potencjałem aranżacyjnym, w spokojnej, zielonej enklawie Starego Mokotowa. Tuż przy metrze, z widokiem na drzewa z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

485 000 zł36 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego (36m2) mieszkania w Wesołej przy ulicy Adama Mickiewicza. Salon, sypialnia i osobna kuchnia (1 piętro) - wręcz idealne mieszkanie na singla, pary czy rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

449 000 zł30 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnej kawalerki o powierzchni 30,1 m , położonej na warszawskiej Pradze-Północ - w dobrze skomunikowanej części dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 895,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może stać się dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajców

Śródmieście,Warszawa

5 490 000 zł260 m² 21 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1977

- english description below - Avenue Estate prezentuje unikalny dom na sprzedaż - segment środkowy w prestiżowej lokalizacji nieopodal Nowego Miasta! atuty - Prestiżowa lokalizacja - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balkonowa

Bródno,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne mieszkanie - aktualnie 2 pokojowe przy ul. Balkonowej na Targówku (bródno). Blok z monitoringiem, wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Mieszkanie na 9 piętrze w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

609 999 zł46 m² 13 327,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Praga-Południe to jedna z tych dzielnic miasta, która łączy dynamiczny, miejski charakter z wygodą codziennego funkcjonowania. Dobrze rozwinięta infrastruktura, szeroki wybór sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Rakowiec,Warszawa

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Warszawie przy ul, grójeckiej 47m2 między Dickensa a Korotyńskiego o wysokości 250 cm. Lokal posiada dwa pokoje , widną sporą kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż poleca się mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne o bardzo praktycznym i wygodnym rozkładzie pomieszczeń. W pakiecie szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł56 m² 18 590,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Madalińskiego o powierzchni 56,48m2 na Starym Mokotowie. Lokalizacja blisko linii tramwajowej, autobus, metro. Blisko sgh, wydział Mechatroniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter/12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

744 000 zł53 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,20 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 1973 roku, w odległości 450 m od Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 57 m | Bielany, ul. Zabłocińska Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Zatrasie,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Dostępne dla klientów kredytowych Widok na dwie strony świata Możliwość zrobienia salonu z aneksem Do generalnego remontu Mieszkanie w stanie do generalnego remontu. Na zdjęciach mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alighieri

Las Bielański,Warszawa

587 000 zł42 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką, a jednocześnie za oknem widzisz zieleń i przestrzeń? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Dantego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu Marymont. V piętro w X piętrowym budynku. Wymaga remontu. Dwa oddzielne pokoje o pow. 16 m2 i 11 m2. Oddzielna widna kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Trójstronne mieszkanie na Włochach w bloku (cegła) z 1960 roku. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 na Warszawskich Włochach, przy ulicy Żwirki i Wigury składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w kameralnym niskim budynku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, które zapewnia mieszkańcom prywatność oraz komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 656,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym i dwoma balkonami o powierzchni 45.4 m2, ciche, do remontu na Górnym Mokotowie Ciekawy rozkład mieszkania: salonik połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bemowo,Warszawa

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na Bemowie przy ul. Karola Miarki Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, oddzielna kuchnia,.