dowolna

Mieszkania do remontu Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa-Ochota tuż przy Placu Zawiszy - Aleje Jerozolimskie 119a ścisłe centrum Warszawy 1,2 km od Pałacu Kultury bezpośrednio przy budynku przystanki autobusowe i tramwajowe | 1,5 km do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

1 020 000 zł67 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

395 000 zł18 m² 21 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Warszawa, ochota - ul. Racławicka (przy skrzyżowaniu z ul. Żwirki i Wigury) - przystanki autobusowe pod budynkiem | 3km Lotnisko Chopina | w okolicy trzy parki | 900m Szpital na Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 278 000 zł80 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 80.1 m2, bardzo ustawne, jest możliwość aranżacji 4 pokoju. Mieszkanie jest dwustronne, przestronne, funkcjonalne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotopolska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

629 000 zł47 m² 13 383 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Targówku przy ul. Złotpolskiej. Mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

944 900 zł68 m² 13 998,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach Przedmiotem sprzedazy jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze (w trzypiętrowej) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią oraz balkonem o powierzchni 48 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w odnowionym bloku na Warszawskiej Pradze. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

1 600 000 zł76 m² 21 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Starym Mokotowie. Jest to odnowiona kamienica z lat 30-tych XX-w. Piętro 4 z 5, w budynku jest winda.Trzy pokoje (dwa duże w amfiladzie; jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

778 950 zł58 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,7 m , usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Bielan, przy ulicy Klaudyny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

498 750 zł38 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe, mieszkanie przy ulicy Toruńskiej. Nieruchomość jest do generalnego remontu i znajduje się na 4 piętrze (z 4) w budynku z 1970 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

999 000 zł62 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (możliwość przerobienia na 4 pokoje) do własnej aranżacji o powierzchni 62,4 m2, położone na warszawskim Żoliborzu w rejonie Marymont-Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

574 000 zł35 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o powierzchni 35, 13 m2 , dwa odrębne pokoje oraz osobna kuchnia, łazienka i hol. Większy pokój o powierzchni ponad 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

525 000 zł33 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na Pradze-Południe Mieszkanie usytuowane jest od strony dziedzińca, co zapewnia ciszę i spokój nawet przy otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 139 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z przestronną kawalerką o powierzchni 36,33 m , położonego w sercu Starej Ochoty. Idealne dla singla, pary lub inwestora, to mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

870 000 zł64 m² 13 657,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie mieszkanie inwestycyjne z wysoką stopa zwrotu! Nieruchomość zlokalizowana przy Ul. Raabego na Warszawskim Ursynowie to przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

617 000 zł31 m² 19 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lekarska

Śródmieście,Warszawa

1 372 000 zł78 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ciekawe mieszkanie w Śródmieściu idealne na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej z głównych ulic, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł49 m² 15 368,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, które świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzą: -przestronny salon -duży balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

621 000 zł51 m² 12 176 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania, które można samodzielnie zaaranżować na wynajem lub dla swojej Rodziny? Czy marzysz o spokojnym, zielonym, bezpiecznym, rodzinnym osiedlu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Nowolipki,Warszawa

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na Nowolipkach, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dwernickiego

Grochów,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Oferujemy Państwu dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na II piętrze w czteropiętrowej kamienicy na Osiedlu Grochów II, przy ulicy Dwernickiego. Mieszkanie ma 38m2, i aż do teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł61 m² 14 128,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,8m2, usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, -kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlachecka

Stara Miłosna,Warszawa

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mega okazja w Wesołej! 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu? Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej Wesołej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 958,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

W kilku słowach Urokliwe, ciche i ustawne trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym znajdujące się na zielonych Bielanach. Na uwagę zasługuje spokojna okolica, jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w bloku na Przyczółku Grochowskim. Wystrój starszy do własnej aranżacji, aczkolwiek mieszkanie czyste można od razu zamieszkać. Obecnie 3 pokoje ok. 15/10/7 m2, kuchnia widna ok 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

739 000 zł59 m² 12 568 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe 58,8 m Saska Kępa Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8 m , zlokalizowane przy ul. Afrykańskiej, na Saskiej Kępie w Warszawie. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 673,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Skorosze,Warszawa

485 000 zł42 m² 11 686,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

| mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z pokojem dziennym o powierzchni ponad 18mkw z wyjściem na loggię przeszło 3mkw od strony południowej, z oddzielną, widną kuchnią, sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Warszawa

1 524 350 zł71 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Unikalne mieszkanie w topowej lokalizacji! Rynek Starego Miasta na wyciągnięcie ręki. Sąsiedztwo Multimedialnego Parku Fontann i Bulwarów Warszawskich. Kamienica z 1952r. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

521 000 zł36 m² 14 392,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 36,2 m - ul. Grochowska, praga Południe Opis mieszkania: powierzchnia: 36,2 m , idealne dla singla, pary lub na inwestycję. Układ: dwupokojowe z dużymi dwuskrzydłowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

465 000 zł30 m² 15 245,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie się na Woli w pobliżu Wola Parku i stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie 30,5m, na parterze blok z lat ok. 1975r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

685 000 zł53 m² 12 900,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się przy ul. Warneńskiej w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 47 m 2, 2 pokojowego z oddzielną kuchnią i niezależnymi pokojami położone w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Mozarta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnomorska

Dolny Mokotów,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m2, położone w niezwykle dogodnej i urokliwej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 725,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,65 m , zlokalizowane w wyjątkowej części Warszawy - na Saskiej Kępie, tuż przy Rondzie Waszyngtona. Lokal położony na wysokim parterze (od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

553 000 zł42 m² 13 011,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Stegnach. Nieruchomość mieści się w niskim 4-piętrowym bloku na 3 piętrze. Budynek wyremontowany, ocieplony, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lechicka

Włochy,Warszawa

1 590 000 zł140 m² 11 357,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ofertuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 107,50 m2, 4 pokojowe. Powierzchnia całkowita po podłodze to ok. 140 m2. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem adaptacyjnym, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

870 000 zł47 m² 18 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

- w skrócie - Stary Mokotów - kto zna, ten wie, że jest to jedna z lepszych lokalizacji do życia w Warszawie. Metro Racławicka jest stąd w zasięgu 7-minutowego spaceru. Zatopiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

549 000 zł46 m² 11 960,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie o powierzchni 45,90 m , które znajduje się na 5 piętrze 9-piętrowego budynku z 1979 roku z windą. Mieszkanie jest funkcjonalne,.