dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

722 800 zł56 m² 12 907,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas. Jeżeli szukasz cichego, 4 pokojowego i dwustronnego mieszkania (55,6m1) oddalonego kilka minut spacerem do stacjii metra "wawrzyszew", to ta oferta jest dla Ciebie. Duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

663 050 zł45 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 15-piętrowym bloku z windą z 1980 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje: (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

508 000 zł28 m² 18 472,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrze w budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

455 000 zł28 m² 16 545,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Bielany. Blok w świetnej kondycji, wymienione piony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

734 000 zł56 m² 13 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na na parterze w 15 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marii Dąbrowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

1 220 000 zł69 m² 17 604,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość przy ul. Josepha Conrada 3D na zielonych Bielanach. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

980 000 zł75 m² 13 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł43 m² 14 302,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Broniewskiego przy skrzyżowaniu z Al. Reymonta Mieszkanie 43 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią oraz z balkonem. Zlokalizowane jest na Bielanach, w rewelacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

550 000 zł36 m² 15 068,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

| mieszkanie dwupokojowe, widne usytuowane na Bielanach, przy ul. Szegedyńskiej. Mieszkanie składa się z niezależnych pokoi ok. 14,5mkw oraz 11,5mkw, widnej kuchni ok. 3,5mkw, przedpokoju 3,2mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 234 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku bez windy. Lokal nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 610 zł36 m² 72,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 07.03.2025 APARTAMENT Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

2 390 zł20 m² 117,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.01.2025 APARTAMENT Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

998 000 zł48 m² 20 791,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie (48,40 m2) z przepięknym tarasem o pow. 67,81 m2 , położone w nowoczesnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany / Wrzeciono / Metro / Mieszkanie jest na 7 piętrze/ 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie / W pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd / Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

720 000 zł53 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53,44 m2 z pięknym widokiem na Bielanach. Mieszkanie po remoncie i zabudowaniu części balkonu ma finalnie 56,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

631 000 zł35 m² 17 977,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty Mateusz Miszczuk tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,1 m , w budynku z 1996 roku, usytuowanym na zamkniętym osiedlu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

733 000 zł47 m² 15 595,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na warszawskich Bielanach, blisko parku Olszyna. Idealna nieruchomość dla rodzin lub pod wynajem. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Przytulne 2 pokoje w zielonej części Bielan obok metra. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 843,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Marta Miller tel. Najważniejsze informacje: lokalizacja: ul. J. Conrada, bielany, chomiczówka, warszawa Powierzchnia mieszkania: 56,8 m Piwnica: 1,85 m2 Komórka lokatorska: 0,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

459 000 zł33 m² 13 842 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zaledwie 2 minuty od przystanku tramwajowego i autobusowego. Mieszkanie o powierzchni 33,16 m2 mieści się przy ul. Broniewskiego 97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

424 000 zł24 m² 17 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z kawalerką po generalnym remoncie w 2018 r. zlokalizowaną tuż przy metrze Wawrzyszew. Jest to doskonała propozycja dla osoby, która ceni sobie zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pęcicka

Bielany,Warszawa

3 000 zł27 m² 111 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia: mieszkanie o pow. 27 m2 na 3 pietrze w blokalu na warszawskich Bielanach w okolicach ul. Pęcickiej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 097 000 zł50 m² 21 984 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie przy stacji Metra Młociny - 49,9 m2 - Bielany Przestronne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 420 000 zł54 m² 26 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie które znajduje się w kameralnej części Starych Bielan przy ul. Staffa 73, z dużym ogródkiem oraz wolno stojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

938 000 zł56 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje: salon 16,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

1 999 zł18 m² 111,06 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 020 000 zł63 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w bloku z 2003 roku. Blok dobrze utrzymany, zadbane klatki schodowe , windy i teren wokół bloku. Blok ogrodzony z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na biuro. Powierzchnia 61,00 mkw. Lokalizacja: okolice metra Słodowiec (bielany), 2-gie piętro w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , w super lokalizacji na warszawskich Bielanach (wawrzyszew). Tylko 5 min do Metro Wawrzyszew. Bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

944 000 zł47 m² 19 987,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo przytulne, komfortowe i gotowe do wprowadzenia się dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

730 600 zł54 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,76 m 3 piętro w 16-piętrowym bloku z płyty z windą z 1978 roku Prezentowana nieruchomość ma 53,76 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł92 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz zamieszkać w apartamencie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy - po generalnym remoncie 5 lat temu, - podłoga z drewna orientalnego - wielki salon około 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w dobrej lokalizacji blisko Metra Stare Bielany 1,2 km. Mieszkanie mieści się na 10 piętrze w bloku z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

615 000 zł51 m² 12 130,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis Mieszkanie do generalnego remontu z potencjałem. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodzin, inwestora, par. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Las Bielański,Warszawa

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Klimatyczne mieszkanie świeżo wykończone w bardzo dobym standardzie, umeblowane. Największe zaleta to niewielu sąsiadów, loftów klimat, oddzielne wejście do lokalu, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

469 000 zł33 m² 14 143,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

940 000 zł65 m² 14 506,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego. Nieruchomość znajduje się 10 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

980 000 zł58 m² 16 755 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie na parterze w 2 piętrowym budynku z 2014 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Arkuszowej. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -dwóch sypialni.