dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

678 000 zł48 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok po termomodernizacji wraz z wymianą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 974 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym, z wydzieloną garderobą/schowkiem oraz balkonem, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Funkcjonalna kawalerka w cichej okolicy, o powierzchni 27 m2 na Bielanach. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych. Podstawowe informacje: przytulne mieszkanie, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Bielany,Warszawa

1 290 300 zł56 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie trzypokojowe bardzo ciche i słoneczne w nowym strzeżonym apartamentowcu ,rezydencja arteco " uznanego developera Marvipol. Na zamkniętym osiedlu z elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią na Bielanach przy ulicy Balzaka. Świetny punk komunikacyjny: - metro Wawrzyszew 650m, - autobus 150m, - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

949 980 zł45 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż - Bielany, ul. Rudnickiego - Idealne dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

4 850 zł62 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament 3 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 029 000 zł50 m² 20 621,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie przy stacji Metra Młociny - 49,9 m2 - Bielany Przestronne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Las Bielański,Warszawa

499 000 zł28 m² 18 145,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrze w budynku z 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Williama Szekspira. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł26 m² 95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczne, gruntownie odświeżone, w pełni wyposażone, 1-pokojowe mieszkanie położone na Bielanach, bardzo blisko stacji metra Słodowiec. Niska zabudowa i ładnie zagospodarowane otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Las Bielański,Warszawa

712 000 zł50 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na każdym pietrze tylko 3 mieszkania Ciche, ciepłe, przestronne, jasne - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

650 000 zł57 m² 11 443,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

999 000 zł54 m² 18 582,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na warszawskich Bielanach. Lokalizacja: bielany - Słodowiec, ul. Romaszewskiego Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Słodowiec,Warszawa

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia - oszczędność na prowizji! Mieszkanie dwupokojowe przy ul. Romaszewskiego 11 na pierwszym piętrze (wchodzi się jak na parter). Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

403 000 zł26 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach os. Wawrzyszew, al. Władysława Reymonta. Widne, ciepłe i ciche mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,63 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 52. Znajduję się na 2 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

630 000 zł35 m² 17 897,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1961 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kasprowicza. Budynek z cegły po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 577,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Pragnę zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie na Bielanach Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Marii Dąbrowskiej 5 - Liczba pokoi: 3 - Powierzchnia: 54,81 m - Piętro: 8 z 10 - Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Las Bielański,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Funkcjonalne i dobrze zlokalizowane mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie do przejęcia od zaraz, posiadam klucze do lokalu, jestem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 700 zł45 m² 81,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament 2 pokojowe mieszkanie w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

W pełni urządzona, śliczna kawalerka - jedyne, czego tu brakuje, to Twoje kapcie;) Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji kilka minut spacerem od Metra Wawrzyszew oraz Lasu Bielańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiela

Bielany,Warszawa

1 429 000 zł280 m² 5 103,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

oferta w przygotowaniu **działka 280 m z budynkiem usługowo-mieszkalnym - Bielany, przy Metrze Młociny!** **powierzchnia użytkowa: 200 m | Doskonała lokalizacja | Gotowe do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

645 000 zł55 m² 11 806,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Bielany Warszawa, bielany - Chomiczówka. 11 piętro z 12 | Powierzchnia: 54,63 m (54,9 m według pomiaru architekta). Budynek z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

479 000 zł24 m² 19 551 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,50 m , usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1966 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na osiedlu zamkniętym na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1991 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Christiana Andersena. Aktualnie mieszkanie jest 3 pokojowe ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

3 680 zł51 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od czerwca 2025 - najemm okazjonalny - wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu Oferujemy do wynajęcia przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw. Nowoczesne budownictwo, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Las Bielański,Warszawa

445 000 zł24 m² 18 388,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 24 m , 10-piętrowym budynku z windą, w zielonej i doskonale skomunikowanej części Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł73 m² 15 710,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

675 000 zł42 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w rewelacyjnej lokalizacji w dzielnicy Bielany! Lokalizacja: bielany, ul. Fontany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

879 000 zł57 m² 15 448,20 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56,9 m2. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest w świetnym punkcie - na warszawskich Bielanach, ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego na Bielanach w Warszawie. Nieruchomość o powierzchni 44 m z dwoma pokojami, usytuowana na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w budynku 3 piętrowym zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Budynek z 1965 roku, z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

825 000 zł58 m² 14 224,10 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Bielan, jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. To idealne miejsce dla pary lub rodziny, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

744 000 zł60 m² 12 406,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,97 m , położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Warszawy. Podstawowe informacje: mieszkanie.