dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Las Bielański,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie na Bielanach ul. Gwiaździsta. Powierzchnia 56,92 m2. Salon 17, 1 m2; pokoje: 10,33 m2 oraz 8,06 m2. Osobna widna kuchnia z nową piękną zabudową -7,50 m2. Ustawny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

260 000 zł34 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok. 16 i 9 m2), małego korytarzyka, zamkniętej kuchni ok. 4 m2 z prześwitem na duży pokój i dużej łazienki, powiększonej o część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osikowa

Bielany,Warszawa

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Doskonala infrastruktura ,przedszkole,szkola,przychodnia dla dzieci i dorosłych na wydzielonym terenie miejsce zabaw dla dzieci,Mieszkanie idealne dla rodziny.Bardzo dobry dojazd ,obok bloku przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dewajtis

Bielany,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mały niezwykle klimatyczny domek położony w zespole klasztornym Kamedułów. Osedle składa się z trzynastu domków pustelniczych (eremów). Domek składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią pierwotnie w prześwicie oraz osobnymi wejściami do pokoi. Po przebudowie kuchnia została otwarta na pokój dzienny, wejście do sypialni z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

525 000 zł72 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni 72m2 na zamkniętym osiedlu przy ulicy Sokratesa na Bielanach. Składa się ono z 3 pokoi, gabinetu (5m2), aneksu kuchennego, dwóch łazienek oraz balkonu. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 43, 6 m2 z dwoma dużymi pokojami. Kuchnia bez okna (możliwość usunięcia ściany i połączenia z pokojem), łazienka, przedpokój, balkon, piwnica. Duży pokój około 16, 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjatkowo zadbane mieszkanie rozkładowe 5 min. OD stacji metra wyjatkowa okazja - mieszkanie sprzedawane Z całym wyposażeniem ( W cenie) duzy przestronny pokój Z balkonem Z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o pow. 35m2 z balkonem 5,4m2, piętro 2 z 5, w bloku z 2009r. Gotowe do wprowadzenia - w pełni wyposażone. Blisko przystanki autobusowe i tramwajowe. - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Mieszkanie po remoncie, rozkładowe, widne, przestronne i ciche. Częściowo umeblowane. 3 oddzielne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, umeblowana i w pełni wyposażona (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w nowym budynku, na zadbanym, strzeżonym osiedlu. Okolica z nowoczesna pełną infrastrukturą: sklepy, poczta, apteka, knajpki, żłobki, przedszkola, szkoły. . Obok Las Młociński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe świeżo odnowione, czyste, słoneczne, przestronne mieszkanie w Warszawie, przy ul. Renesansowa (bielany). Mieszkanie w pełni umeblowane, widna kuchnia, lodówka, pralka. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

448 000 zł53 m² 8 500,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,70 m2 z 2005 r. na Bielanach, ul. Literacka. Wysoki parter, duży taras, do garażu winda. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobocka

Bielany,Warszawa

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bielanach, blisko Metra Marymont. Są to 2 pokoje z aneksem kuchennym o pow. 32 m2. Sypialnia z podwójnym łóżkiem, szafą z rozsuwanymi drzwiami, półkami, szafką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe 28 m2 na drugim pietrze. W pobliżu uczelnie: awf, uksw oraz sgsp. Budynek cichy, dobre połączenie komunikacyjne, park bielański w pobliżu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

640 000 zł93 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie przerobione z 4 pokoi /połączono 2 sypialnie / na nowym kameralnym strzeżonym osiedlu, położonym wśród zieleni, tuż przy willowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

314 000 zł46 m² 6 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie będzie aktualne od lipca 2014r. - oglądać można już teraz. 46 m2 - 3 pokoje - 2/4 p. Kuchnia z prześwitem na pokój. Warszawa/ Bielany ul. Wrzeciono. Mieszkanie do małego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pok z widną kuchnią, pokoje oddzielne, tuż przy pętli Piaski. Właśnie odnowione i wysprzątane. Umeblowane. Pralka, lodówka, drzwi antywłamaniowe, domofon. Piętro 4/10. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolektorska

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50m na 2-gim pietrze w apartamentowcu z winda z 2007 (tylko 10 mieszkan w budynku). Widne, przestronne i swieżo po remoncie. Dwa pokoje - duzy salon laczony z kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w prestiżowym apartamentowcu z 2010 roku na Bielanach. Kuchnia w pełni wyposażona. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

447 000 zł56 m² 7 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność. Ciche, słoneczne rozkładowe dwu pokojowe mieszkanie w ładnym apartamentowcu z 2008 r położone na kameralnym odcinku ul. Renesansowej. Duży salon z otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

329 000 zł47 m² 6 970,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Budynek niski oddalony od ulicy w otoczeniu niskiej zabudowy.Przed budynkiem dużo przestrzeni,duży zagospodarowany zielenią plac.W sąsiedztwie bliskim sklepy,komunikacja,szkoła,przedszkole,szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

1 750 zł57 m² 30,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 58m2 na Bielanach. Dwa oddzielne pokoje (25m2 i 11m2). Stan mieszkania idealny. Oddzielna, widna kuchnia ( w pełni wyposażona> jest zmywarka). Balkon (6m2). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saperska

Bielany,Warszawa

929 000 zł100 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe 100 m2. 3 piętro w budynku 6 piętrowym z 2011r Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Bardzo dobra lokalizacja cisza, spokój dużo zieleni. Salon 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem i podziemnym garażem na osiedlu zamkniętym i strzeżonym na Chomiczówce. Mieszkanie jest rozkładowe , pokoje o wymiarach 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

346 000 zł39 m² 8 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka z oddzielna kuchnią , po remoncie, przy stacji metra. Na podłogach w pokoju , kuchni i przedpokoju parkiet w dobrym stanie. Łazienka z wc. Pośrednik odpowiedzialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

362 000 zł54 m² 6 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO remoncie mieszkanie 3 pokojowe 54 m2 na zielonym osiedlu Ruda na Bielanach przy ulicy Gwiaździstej (10 min od stacji metra Marymont). W sąsiedztwie Lasu Bielańskiego i parku Kępa Potocka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

314 000 zł46 m² 6 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

362 000 zł47 m² 7 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z cegły na Bielanach, blisko metra i przystanku autobusowego. Metraż mieszkania: 47 m 2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużą loggią na osiedlu strzeżonym z miejscem postojowym. Mieszkanie jest rozkładowe, jasne, kuchnia otwarta na duży pokój, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 3-piętrowego w budynku z cegły. Atrakcyjna lokalizacja- 1 min. do stacji metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu zadbane, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m , 2-pokoje z odrębnymi wejściami, kuchnia oddzielna z prześwitem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie o powierzchni 65m2 po gruntownym remoncie w zeszłym roku. Mieszkanie składa się z salonu z otwarta kuchnią, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz loggii 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka z widną kuchnią i balkonem. Wysoka - 3,20m.Do kuchni wchodzi sie z pokoju. Należy do niej piwnica i miejsce na strychu do uzytku wspólnie z innymi lokatorami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

327 000 zł47 m² 6 898,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m kw, usytuowane na 9 piętrze w budynku zaopatrzonym w 2 windy. Standard wykończenia: dobry Wszystkie instalacje w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierz. 42 m2. Okna na osiedle strona wschodnia. (pokoje 20 m2, 12 m2, kuchnia 5 m2, łazienka 5 m2) kuchnia widna (oddzielna), łazienka toaleta razem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 w budynku z cegły. Pokoje I 26,5m (połączony po remoncie w 2012r z 2 pokoi- możlliwośc przywrócenia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bielany

Bielany,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na Bielanach o pow. 43m2 w budynku z 2006r. piętro 6/8, tuż przy stacji metra Młociny. Ciche (okna wychodzą na patio) i dobrze doświetlone przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na parterze z ogródkiem o powierzchni około 100m2, na wysokim parterze o powierzchni 42 m2. Mieszkanie składa się z pokoi o pow. 16 m2 i 12 m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zuga

Bielany,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam i zapraszam do wynajmu! 2 - pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - 5 min. od stacji metra Stare Bielany. Mieszkanie 56-m2 , na które składa się : - salon ok.23m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie, zajmujące powierzchnię 47m2, na która składają się 2 pokoje, widna, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz hol. Lokal usytuowany w budynku z lat 70-tych,.