dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

272 000 zł44 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 44 m2, znajduje się na 12 piętrze 15-piętrowego budynku z lat 70-tych, na Chomiczówce. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Broniewskiego/bielany 3 pokoje 52m2, 310000zł lub Parametry ogólne: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,0 m2, rozkładowe, ciche, na 9 piętrze w budynku wybudowanym w technologii rama H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, piękne 2-pokojowe mieszkanie, w kameralnej rezydencji z 2012 roku. Apartamentowiec z całodobową recepcją, monitoringiem, wideodomofonem. Eleganckie klatki schodowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

1 690 zł42 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od marca, 2 oddzielne pokoje na Bielanach (ul. Broniewskiego). Mieszkanie znajduje się w odległości 5 min od węzła komunikacyjnego na skrzyżowaniu Broniewskiego i Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, 60m2, conrada/bielany, 340.000 zł Parametry ogólne: Dwustronne mieszkanie o powierzchni: 60,00m2, 1 piętro. Dobry rozkład pomieszczeń: pokoje: 17m2, prostokąt, 17m2, prostokąt, 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje, 51m2, duracza/bielany, 350.000 zł Parametry ogólne: Środkowe mieszkanie o powierzchni: 51m2, 7 piętro w 10 piętrowym budynku. Dobry rozkład pomieszczeń: pokoje: 16m2, prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji zlokalizowane tuz obok stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym. Okna z kuchni i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

339 000 zł56 m² 6 021,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokoje, 56m2, przy agorze/bielany, 339.000 zł Parametry ogólne: Narożne mieszkanie o powierzchni: 56,60m2, 510piętro w 10 piętrowym budynku. Dobry rozkład pomieszczeń: (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

459 000 zł65 m² 7 061,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Funkcjonalne mieszkanie w zielonej części Warszawy - Chomiczówka przy ulicy Rodziny Połanieckich. Zlokalizowane na dziewiątym piętrze w budynku jedenastopiętrowym z 2001r- dwie windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Bielany,Warszawa

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Słodowiec. Pokoje 16m2 i 10m2, kuchnia 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

359 000 zł54 m² 6 679,07 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje, 53,75m2, gwiaździsta/kępa potocka/bielany, 359.000 zł, MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA KEPĘ POTOCKĄ Parametry ogólne: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

369 000 zł54 m² 6 865,12 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje, 53,75m2, gwiaździsta/kępa potocka/bielany, 369.000 zł, MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA KEPĘ POTOCKĄ Parametry ogólne: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

445 000 zł64 m² 6 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

63,4m2 4 pokoje bielany 445.000 zł tel. Zapraszam na prezentacje mieszkania na Warszawskich Bielanach przy ulicy Andersena. 4 pokoje, dobry rozkład pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje, 53m2, marymoncka/bielany, 330.000 zł Mieszkanie godne polecenia, świetny rozkład pomieszczeń! DO NEGOCJACJI Parametry ogólne: Mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

355 000 zł46 m² 7 675,68 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 - pokojowe, 46,35 m2, dąbrowskiej M. / bielany, 355.000 zł Parametry ogólne: Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,25 m2 składające się z dużego pokoju, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

460 000 zł49 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje, 48m2, heroldów/bielany, 460.000 zł KONTAKT: Parametry ogólne: Przestronne, rozkładowe mieszkanie z wystawą na południowy zachód, bardzo duży ponad 40m2 taras! Pokoje: metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

635 000 zł76 m² 8 328,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje, 76m2, heroldów/bielany, 635.000 zł KONTAKT Parametry ogólne: Przestronne, rozkładowe mieszkanie w stanie bardzo dobrym, duży słoneczny balkon! Miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się tuż przy wejściu do stacji metra Wawrzyszew. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, szkoła, przychodnia, banki. Na parterze sąsiedniego budynku sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje na zielonym osiedlu Chomiczówki. Dobrze skomunikowane (w pobliżu autobusy, niedaleko metro). Pełna infrastruktura, pasaż Chomiczówka, carefour Express, przedszkola, szkoła, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2010. Częściowo umeblowane. Ekspozycja zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na zielonym osiedlu. W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, tramwaje, autobusy. W odległości dwóch przystanków autobusowych znajduje się metro Młociny. Mieszklanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kolorowe ciepłe mieszkanie z oknami wychodzącymi na park. Mieszkanie po remoncie, bardzo ciche. Duży pokój 27m wraz aneksem kuchennym sprzętem agd (kuchnia gaz + piekarnik elektryczny, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe z kuchnią pierwotnie w prześwicie oraz osobnymi wejściami do pokoi, obecnie po przebudowie kuchnia została otwarta na pokój dzienny, wejście do sypialni zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

295 000 zł41 m² 7 125,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w zielonej części Żoliborza, rozkładowe, dwustronne, bardzo słoneczne, do remontu, budynek ocieplony, po kapitalnym remoncie, instalacje po wymianie ,klatki czyściutkie, po odnowieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe w kompleksie nowych budynków niedaleko Parku Młocińskiego. Okna wychodzą na podwórko wewnętrzne estetycznie zaprojektowane, z ogródkiem do zabaw dla dzieci. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwu pokojowe mieszkanie 46m, położone na Bielanach. W bardzo dobrej lokalizacji pod względem komunikacyjnym, blisko stacji metra Bielany, awf, lasku Bielańskiego. Oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

498 000 zł72 m² 6 897,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek z 2001r w ogrodzonym, zielonym, strzeżonym osiedlu na Bielanach. Mieszkanie położone na wysokim parterze z dużą loggią 7m ; trójstronne - Płd, płn, wsch. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 64 m2, 3 pokoje, 2 garderoby, łazienka z wc ( rok budowy 2001, własność), położone w zielonej części Bielan- młociny, bardzo dobra komunikacja ( metro, tramwaj, autobus),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 179,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1947

Kamienica zbudowana w 1947 roku w ciągu ulicy Kasprowicza. 100% czerwona cegła. Budynek położony na działce w użytkowaniu wieczystym. Od frontu ulica Kasprowicza z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie dwustronne, rozkładowe w niskim budynku, składa się z: salonu połączonego z kuchnią 27, dwóch sypialni po 12 , łazienki z wanną, oddzielne wc. Duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na zielonym osiedlu Ruda na Bielanach przy ulicy Gwiaździstej w sąsiedztwie Lasu Bielańskiego i parku Kępa Potocka. Okna na stronę wschodnią. W najbliższej okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Budynek z cegły w dobrym stanie usytuowany na Starych Bielanach w otoczeniu klimatycznych niskich budynków z cegły.Mieszkanie dobrze doświetlone z dużą ilością okien.Widok.