dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszam do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku) W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

403 000 zł69 m² 5 840,58 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do zakupienia w drodze przetargu. Mieszkanie 3-pokojowe (19, 14 i 12 m), kuchnia 6,5 m, przedpokój 10,5 m, łazienka z wc 5 m, wc 2 m, pow. 69 mkw., jest balkon z wyjściem z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł34 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, z dużą widną kuchnią oraz dużym balkonem, zlokalizowane przy ul. Podcaszyńskiego w okolicy ulic Kasprowicza oraz Marymonckiej. Blisko komunikacji miejskiej (węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe , wyremontowane mieszkanie na ul. Kochanowskiego przy ul. Literackiej. Dwa osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane częściowo ( obecnie właściciel wstawi nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3-pokojowe, z osobna kuchnią, o powierzchni 47 m ,1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1964 roku,Warszawa, bielany, ul. Włodzimierza Perzyńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

561 000 zł53 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 zlokalizowane na Bielanach, 5 minut spacerem od stacji metra Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na ivpiętrze w bloku z 1989 roku. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Młociny,Warszawa

2 500 zł44 m² 57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia nowe / Mieszkanie przy ul. Sokratesa, przy metrze stacja Wawrzyszew. Powierzchnia 44 m2./ 2 pok. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz sypialnie. Okna ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Bielanach na ul. Wrzeciono przy ul. Szegedyńskiej blisko ul. Marymonckiej. Dwa pokoje przechodnie ( przez duży pokój przechodzi się do mniejszego pokoju do którego nie ma drzwi ) , osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

640 000 zł61 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Osoby zainteresowane nowym projektem zapraszamy do kontaktu. Biuro czynne w godzinach: 10:00 - 20:00 (od poniedziałku do piątku) W związku z dużą ilością zapytań, proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Warszawa

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe, słoneczne z balkonem na zielonym osiedlu. Mieszkanie położone jest na zielonym bielańskim osiedlu, piaski. Lokal jednostronny z ekspozycją okien na wschód. Jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

350 000 zł34 m² 10 213 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania kawalerka na Bielanach przy Parku Chomicza. Doskonała lokalizacja nie tylko pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość położna jest na terenie zielonego i ładnie zagospodarowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młociny

Młociny,Warszawa

2 600 000 zł176 m² 14 774,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Luksusowy apartament Warszawa - Bielany- młociny. Polecam do zakupu piękny apartament. Na 175 metrach znajduje się salon z kominkiem, z półotwartą (w wysokim standardzie wyposażoną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młociny

Młociny,Warszawa

9 500 zł176 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Warszawa - Bielany- młociny. Polecam do wynajęcia piękny apartament. Na 175 metrach znajduje się salon z kominkiem, z półotwartą (w wysokim standardzie wyposażoną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Młociny,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pok na Bielanach ul. Przy Agorze Metro Młociny Komfortową przestrzeń ( duzy salon z balkonem + sypialnia + kuchnia + łazienka ) balkon od strony osiedla ( idealny na letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym budownictwie z 2006r, z dużym balkonem, usytuowane na 4-piętrze w 7-piętrowym budynku. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed budynkiem. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na parterze w budynku czteropiętrowym z 1974 roku (po termomodernizacji, wymianie wszystkich instalacji) przy ul. Kochanowskiego. Lokal o powierzchni 47,5m2 do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

387 000 zł38 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Jasna, przestronna i cicha kawalerka z dużym tarasem (12 m2), położona na bardzo wysokim parterze w niskim bloku z 2001r. Budynek znajduje się na terenie zamkniętego, monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł40 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

270 000 zł28 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27,9mkw znajdująca się na Warszawskich zielonych Bielanach, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z ekspozycją na wschód. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Kampinos

Bielany,Warszawa

562 000 zł57 m² 9 825,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 57,2 m2 (3 pokojowe) Znajduje się 3 minuty spacerem od metra Słodowiec. Mieści się na 6 piętrze w 10cio piętrowym bloku na ogrodzonym osiedlu. Wjazd na osiedle bramą na pilota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

507 000 zł49 m² 10 346,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na 10 piętrze z balkonem, piwnicą i z widokiem na centrum Warszawy. Mieszkanie Warszawa Bielany, ul. Wrzeciono. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Piaski,Warszawa

2 200 zł48 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym i sypialnia, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd. Kuchnia nowa, duża szafa w sypialni. Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

365 000 zł36 m² 10 138,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne mieszkanie po re-modelingu - wykończone w wysokim standardzie; granitowe blaty, włoskie płytki - przesuwna ściana pozwalająca zamknąć kuchnię lub pozwolić na swobodny przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

340 000 zł34 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,40 m 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1966 roku Warszawa, bielany, ul. Podleśna Przytulne 2-pokojowe mieszkanko na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

420 000 zł42 m² 9 940,83 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro dewelopera prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze znajdujące się w nowo budowanej inwestycji. Potrzebujesz komfortowego mieszkania za przyzwoitą cenę? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

700 000 zł87 m² 8 070,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Małgorzata Tarach Przestronne o pow. 86,74 m2 wygodne dla rodziny. Dwie łazienki, trzy pokoje (możliwość zrobienia 4 pokojowego-jest dodatkowe okno) z oddzielnym wnętrzem kuchennym oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

649 000 zł71 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Bielanach - przy stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie z dużym potencjałem i możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

445 000 zł55 m² 8 032,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Obecnie mieszkanie składa się z dużej sypialni z wyjściem na balkon, mniejszego pokoju dziennego z widną kuchnią i dużej łazienki. Układ ścian działowych, pionów wod.-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Bielany,Warszawa

280 150 zł43 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Cena po promocji: 280 150zł *oferta promocyjna aby uzyskać szczegóły prosimy o kontakt z naszym biurem. Zewnętrzne biuro dewelopera prezentuje nowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

437 999 zł42 m² 10 421,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w nowej inwestycji na pograniczu Bielan i Żoliborza. Idealna lokalizacja - blisko parków i stacji metra Słodowiec. Nowy etap w sprzedaży - wyjątkowe układy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lekka

Bielany,Warszawa

1 050 000 zł102 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Jeśli poszukujesz idealnego mieszkania dla swojej rodziny - właśnie je znalazłeś! Przedstawiamy doskonałą ofertę sprzedaży pięknego apartamentu na warszawskich Bielanach, przy ul. Lekkiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m2 w kameralnym osiedlu na Bielanach , w bardzo spokojnej i cichej okolicy na ul. Literackiej. Mieszkanie dobrze skomunikowane - linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

665 999 zł70 m² 9 466,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

453 752 zł42 m² 10 727 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

470 000 zł50 m² 9 494,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Warszawa Żoliborz /stare Bielany ul Żeromskiego 49,50m2 2 pokoje po remoncie * duży pokój 18m2 plus balkonem * sypialnia 8m2 * pokój / dodatkowy/ przechodni z oknem jako gabinet lub jadalnia 11m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

584 999 zł54 m² 10 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

665 789 zł61 m² 10 945,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

653 999 zł70 m² 9 342,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

387 000 zł38 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Gotowe do wprowadzenia, mieszkanie na wysokim parterze, z dużym 12m tarasem. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, kuchni, łazienki, garderoby.