dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym na Bielanach. Nieruchomość położone jest u zbiegu Osiedla Słodowiec i Stare Bielany. Mieszkanie położone jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie O powierzchni 48,5 m2 Z trzema oddzielnymi pokojami po kapitalnym remoncie przy uksw, awf. W pobliżu stacji Metro Wawrzyszew. Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

309 000 zł26 m² 11 861,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka przy ul. Słodowiec, z dwoma oknami w pokoju, co pozwala przerobić ją na mieszkanko z dwoma pokojami. Obecnie ciemna kuchnia odgrodzona od pokoju wbudowaną szafą, zmieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest świetnie położone, oddalone od najbliższej stacji metra Wawrzyszew jedynie 350 metrów! Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji 400 do Metra Wawrzyszew na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym. Idealne jako inwestycja pod wynajem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

330 000 zł22 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Wyremontowana kawalerka przy ul.Kasprowicza na warszawskich Bielanach - budynek przy lesie bielańskim. Pieszo 5 min do metra Stare Bielany lub Wawrzyszew. Mieszkanie na II piętrze w budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na ul. Podleśnej. Odległość od stacji metra Słodowiec: 650 metrów. W odległości ok 50 metrów od mieszkania przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Starej Baśni

Stare Bielany,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Jasna, sympatyczna kawalerka do wynajęcia od zaraz, bezpośrednio. Stare Bielany oś. Piaski ul. Starej Baśni, warszawa. Idealna dla singla lub pary. Cena wynajmu 1.700 zł, dodatkowo opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie znajduję się blisko Metra Młociny oraz nowo powstałej Galerii Młociny. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje z balkonem na zielonym osiedlu Bielany. Idealne na wynajem lub dla rodziny. Mieszkanie położone na 8 pietrze. Ekspozycja okien- południowy wschód. Lokal składa się widnej kuchni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

449 000 zł36 m² 12 301,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z oddzielną kuchnią przy awf i Lesie Bielańskim. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona, łazienka po generalnym remoncie. Wygodne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane jest 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esej

Bielany,Warszawa

400 000 zł33 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha i ustronna kawalerka z pięknym widokiem na zieleń! Mam do zaoferowania ustawną kawalerkę o wielkości 33 m2 na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

620 000 zł61 m² 10 197 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na Bielanach! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Bielanach o powierzchni 60 m2. Możliwość do zamieszkania od zaraz, stan mieszkania na to pozwala. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż, położony w pobliżu Makro na Bielanach. Dwustronne, pięciopokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodne w pełni umeblowane dwu pokojowe mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie: mieszkanie składa się ze sporej kuchni, dużego widnego pokoju oraz funkcjonalnej łazienki. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wygodne 2 pokojowe 39,5m2 na bielanach W pobliżu metra-słodowiec! mieszkanie gotowe do zamieszkania! po kapitalnym remoncie zakończonym W tym roku ( nowe okna , nowe drzwi antywłamaniowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

440 000 zł42 m² 10 602,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa Bielany, wawrzyszew, ul. Andersena 700 m od metra Wawrzyszew, niezależne dwa pokoje z osobną widną kuchnią i balkonem Prezentowane mieszkanie 41,5 m2 składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Bielany,Warszawa

620 000 zł66 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednia - agencje i pośredników proszę o powstrzymanie się od kontaktu. Wyjątkowo przestronne mieszkanie dla osób ceniących otwartą przestrzeń. Powierzchnia wg kw to 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | Bielany | Chomiczówka | Do własnej aranżacji | Sprzedaż Ciche oraz przestronne mieszkanie na IV piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie na Bielanach - bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

720 000 zł70 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla pary, małej rodziny bądź singla ceniących ciszę oraz lokalizację umożliwiającą szybki dojazd do Centrum. Mieszkanie po remoncie, możliwość przywrócenia układu 3 pokoi. Przepiękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

480 000 zł50 m² 9 657,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Jeśli szukasz wygodnego trzypokojowego mieszkania w dobrej lokalizacji - strzał w dziesiątkę! Mieszkanie znajduje się na Bielanach w bliskiej odległości do tramwaju, autobusu czy metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe na zamkniętym osiedlu na Młocinach w nowym budownictwie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon. Na podłodze deska z bambusa i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

535 000 zł56 m² 9 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul Reymonta. 10 min spacerkiem do stacji metro Wawrzyszew. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

306 000 zł38 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 11 piętrze w w wysokim bloku na Bielanach. Mieszkanie odświeżone tj. malowanie i wymiana umywalki i wc w łazience oraz instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

544 000 zł65 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 na Bielanach niedaleko stacji metra, dostępne od ręki! szczegóły: nieruchomość usytuowana jest na 7 piętrze, 12-piętrowego bloku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lektykarska

Bielany,Warszawa

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjny lokal nieopodal Lasku Bielańskiego zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe z dwoma stanowiskami parkingowymi w garażu podziemnym. Rozkład Apartament o powierzchni 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

515 000 zł47 m² 11 051,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z balkonem przy Parku Olszyna! Mieszkanie położone na terenie zielonego osiedla sąsiadującego z Parkiem Olszyn oraz Herberta. Doskonała lokalizacja. Do stacji metra Słodowiec zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

720 000 zł70 m² 10 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla pary lub małej rodziny. Polecam osobom ceniącym ciszę oraz lokalizację umożliwiającą szybki dojazd do Centrum. Przepiękne, klimatyczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

581 000 zł61 m² 9 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy zadbane, ciche, jasne 3 pokojowe na Bielanach Zielona cicha okolica Mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 61 m Trzypiętrowy kameralny budynek 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

720 000 zł70 m² 10 300,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Literackiej w bardzo spokojnej okolicy w osiedlu niskich budynków, teren ogrodzony monitorowany. Na kondygnacji -1 w garażu podziemnym wygodne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach przy ulicy Wrzeciono. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej widnej kuchni - 3 pokoi - łazienki - przedpokoju Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 65m2 na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych na warszawskich Bielanach. Lokal posiada balkon oraz piwnicę i przypisane miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Bielany,Warszawa

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m + balkon - 7 piętro w bloku z windą z 2000 roku Warszawa, bielany, ul. Esej Dwa przystanki tramwajowe do metra Młociny plus wiele linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 502,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie na Bielanach zapraszam na prezentację. Świetna komunikacja - mieszkanie położone jest przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic Reymonta i Broniewskiego. Dzięki czemu blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

545 000 zł56 m² 9 802,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz dużego, 3 pokojowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Mieszkanie, które spełni Twoje oczekiwania pod kątem wyjątkowego rozkładu oraz funkcjonalności? Ta oferta powinna Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Las Bielański,Warszawa

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo ustawne, trzy pokojowe - 55m mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Świetnie skomunikowane 300m od Metra Młociny. Bardzo ładnie wykończone w pełni wyposażone i urządzone. Salon 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogólna

Bielany,Warszawa

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne,zadbane mieszkanko po remoncie 37 metrów,rozkładowe,z balkonikiem ,na 7 piętrze,w przepięknym krajoznawczym Parku Olszyna-z dala od ulic i tłumów,w zieleni i spokoju,wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża, jasna kawalerka w budynku z 2005 roku na osiedlu zamkniętym w świetnej lokalizacji Bielany, ul. Literacka. Mieszkanie o pow. 45 m2 urządzone: składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

570 000 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz ustawnego i przestronnego mieszkania, na zamkniętym osiedlu dodatkowo w idealnej lokalizacji (400 m) metro Wawrzyszew, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

610 000 zł44 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna, komfortowa i przestronna kawalerka o powierzchni 44m2 usytuowana na 7 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2012r. Mieszkanie usytuowane przy ul. Tomasza Nocznickiego, 5 minut.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij