dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka w bloku przy ul. Kasprowicza 58. *Powierzchnia 20m2. *Piętro 1. *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *pokój: rozkładana sofa, stolik kawowy, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

799 900 zł54 m² 14 677,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Bielan. **** 3-pok + loggia + piwnica = okazja! umów się już dziś! *** Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

779 000 zł60 m² 13 070,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie do remontu na Bielanach przy ulicy Conrada. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze , tylko dwa lokale na piętrze, jest przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 143,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka w doskonałej lokalizacji! Blisko do Metro Młociny! Miejsce postojowe pod blokiem na strzeżonym osiedlu. W cenie meble i sprzęty agd! Balkon z widokiem na zieleń! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 182,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Lokal charakteryzuje się jasnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 617,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Poranna kawa na tarasie, na który wyjdziesz bezpośrednio z sypialni ? z widokiem na zielony skwer ? Miejsce idealne dla pary lub pary z dzieckiem. Mieszkanie położone na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

639 000 zł50 m² 12 780 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 6. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biograficzna

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł80 m² 13 836,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,90 m2 usytuowane na parterze w bloku pięciopiętrowym z windą z 2011 roku zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Biograficznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu 4 -pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,85 m . Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku przy ul. Renesansowej w Warszawie. Komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł47 m² 52,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, położone w budynku 4 piętrowym, usytuowanym w cichej okolicy wśród zieleni. Lokalizacja: blisko przystanków autobusowych, tramwajowych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 300 zł19 m² 121,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie jest po remoncie. Zostało w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Lokal o powierzchni 19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

585 000 zł42 m² 14 096,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2 usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku 1975 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Dantego. Mieszkanie składa się z: -salonu -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

660 625 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, wygodne 2-u pokojowe, dobrze doświetlone (salon z aneksem kuchennym ma 3 okna), powierzchnia 52,85m2 - za dużo(?) są jeszcze dostępne mniejsze. Jednak: możliwe wydzielenie dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

515 000 zł28 m² 18 392,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w budynku z lat 70-tych, po remoncie. Można od razu zamieszkać bez martwienia się o remont. Lokal skałada się z ustawnego pokoju połączonego z kuchnią, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 690 zł59 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3 pokoje, jasne, przestronne, obok lasu, dobry dojazd do centrum przy ulicy Wrzeciono 55 w Warszawie *powierzchnia 59 m2 *III piętro *ogrzewanie miejskie *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

535 000 zł27 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bielany ul. Wrzeciono 27 m2 | 1 pokój z otwartą kuchnią z oknem | mieszkanie w stanie idealnym po kapitalnym remoncie | pełne wyposażenie w cenie | piwnica ok 3 m2 | 4 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu cichą, w pełni umeblowaną kawalerkę zlokalizowaną na Bielanach przy ul. Romaszewskiego na kameralnym, zielonym osiedlu bardzo blisko metra Słodowiec. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

999 000 zł77 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas. Świetne miejsce Bielan - blisko sklepy, usługi, przedszkole, szkoły, uczelnia uksw, galeria Młociny i in. W okolicy dużo zieleni, tereny rekreacyjne, parki. Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Nieaktualne* Wynajmę słoneczne, ciche mieszkanie na Starych Bielanach blisko metra. Pokój i oddzielna kuchnia. Kwota wynajmu 2400 (wraz z czynszem) plus opłaty licznikowe: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

1 090 000 zł52 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Bielan. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 51,24 m2 w budynku z II połowy 2017 r. zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

955 000 zł49 m² 19 446,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jeśli szukasz mieszkania, którego standard i lokalizacja zapewnią najwyższy komfort życia, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Lokal jest idealny dla pary lub singla oraz pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz-mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy link do spaceru 3D / /show/?m=quyhmkycwuw Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 608,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż ustawne trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie na ogrodzonym strzeżonym osiedlu tuż przy parku. Mieszkanie idealne dla rodziny z dzieckiem. Dwie osobne duże sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Piaski,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie 42M2, bielany, broniewskiego budynek: nieruchomość znajduje się na terenie osiedla "piaski". Budynek z 1972 roku po termoizolacji, 10-piętrowy, w klatce dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

669 000 zł45 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z antresolą o powierzchni 44,87 m , zgodnie z kw, powierzchnia po podłodze 53,92 m . Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Bielanach przy ul. Wrzeciono na 2 piętrze 4 piętrowego bloku, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, umeblowane, bardzo dobrze skomunikowane, za rogiem przystanek autobusowy i tramwajowy, 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do najmu umeblowaną kawalerkę (28 m^2) zlokalizowaną na Bielanach na 1 piętrze bloku przy ulicy Jarzębskiego 1. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Las Bielański,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 716,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskich Bielanach, przy ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

719 000 zł42 m² 17 119,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz słonecznego i cichego mieszkania, położonego w bardzo zielonej części Warszawy, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, niedaleko stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Słodowiec,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy samej stacji metra słodowiec, przy ul. Kasprowicza 12, w Warszawie, na Starych Bielanach. Wolne. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 2700 zł., - opłata do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piaski,Warszawa

775 000 zł42 m² 18 452,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 73 / Bielany - 2 pokoje z oddzielną kuchnią / 42m2 powierzchnia + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Słodowiec,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mówimy po pl, ua, ru, eng Oferuję przytulne mieszkanie na ulicy Zbigniewa Romaszewskiego 8, położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 54 m , jest świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Kwitnącej. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, galeria Bemowo (2,1 km), metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Bielany,Warszawa

780 000 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego zlokalizowanego na 3 piętrze przy ul. Marii Dąbrowskiej 5 w Warszawie na Bielanach. Mieszkanie do remontu, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

1 419 000 zł83 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,49 m przy ul. Żółwia. Prezentowane mieszkanie to świetna propozycja dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Warszawie na Bielanach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 075 000 zł102 m² 20 327,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,08m2 - nietuzinkowe mieszkanie, dwupoziomowe w kamienicy z 1952 roku, zlokalizowane przy ulicy Kasprowicza w dzielnicy Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńskiego

Bielany,Warszawa

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Westate prezentuje dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy, otoczonej zielenią, na warszawskich bielanach. Na sprzedaż częściowo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Wrzeciono,Warszawa

439 000 zł24 m² 18 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Bielany - Wrzeciono, ul. Marymoncka 125 - autobusy i tramwaje 100 m od klatki | stacja metra Słodowiec 4 przystanki tramwajem | stacja metra Wawrzyszew 900 m (10 min pieszo) | bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 800 000 zł84 m² 21 377,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny apartament, wykończony przy uz yciu materiałów wysokiej jakości, o łącznej powierzchni 84,2 m2. Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią doskonałą komunikację.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij