dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku z 2000roku. Wykończone z dbałością o detale, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Zgrupowania ak Żmija na warszawskich Bielanach, w rejonie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

628 000 zł47 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z końca lat sześćdziesiątych, położonym na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 290 000 zł54 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

3 300 zł42 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Młociny, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bielan przy ul. Tomasza Nocznickiego 27 prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wrzeciono,Warszawa

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wrzecionie. Na 24,5 mkw składa się przedpokój, salon z wyjściem na balkon oraz łazienka. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie 37,8 m | Bielany | ul. Dorycka 7 | blisko metra Młociny Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie 6 minut spacerem od Lasku Bielańskiego (zielonych płuc Warszawy) i 10 minut od świetnie skomunikowanego (metro) Placu Wilsona. W pobliżu liczne sklepy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudzka

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 050 000 zł41 m² 25 442 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Avenue Estate prezentuje doskonałą inwestycję przy samym metrze Stare Bielany - 2 pokoje w klimatycznej kamienicy atuty metro Stare Bielany tuż przy budynku, atrakcyjna inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary lub studentów szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Wawrzyszew,Warszawa

639 000 zł51 m² 12 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny zlokalizowany na warszawskim Wawrzyszewie, przy stacji metra przy ul. Balzaka. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 11-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

595 000 zł36 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Ciche, przestronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na Bielanach. Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

665 000 zł48 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty zlokalizowane na warszawskich Bielach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z : - z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Starych Bielanach przy ul. Lindego. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze 4-piętrowego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Bielany Marymont Ruda ul. Gwiaździsta - mieszkanie 3 pokoje do wejścia po lekkim odświeżeniu. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! Mieszkanie z widną oddzielną kuchnią w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 500 zł38 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień Dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w doskonałym miejscu na mapie Warszawy- bielany, ul. Marymoncka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł20 m² 132,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

765 000 zł47 m² 16 135,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 1955 roku -warszawa, bielany, ul. Skalbmierska. Fantastyczne miejsce - z trzech stron przytula osiedlowy park. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Bielany,Warszawa

2 252 500 zł85 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, 35 mkw., usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane - wymieniono instalację elektryczną oraz hydrauliczną, wykonano nowe podłogi i zamontowano nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chomiczówka,Warszawa

575 000 zł52 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 52,5 m kw., zlokalizowane przy ul. Bogusławskiego, w samym sercu bielańskiej Chomiczówki. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48,50 m , usytuowane na 2 piętrze z 4, zlokalizowane przy ul. Szegedyńskiej, w odległości 400 m od Metra Wawrzyszew. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja *** Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bielan w bezpośrednim sąsiedztwie Stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

780 000 zł54 m² 14 490,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - ul. Romaszewskiego 8, bielany Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,83 m , położone na trzecim piętrze w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 24,5 m , położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono 52. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

609 000 zł35 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które przeszło gruntowny remont od podstaw, wymieniona elektryka, nowa hydraulika, świeżo położona podłoga, na ścianach gładzie, nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

830 000 zł49 m² 16 794,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

*Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej* Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok.41m2, położone na 6 piętrze zadbanego budynku przy ul. Lwa Tołstoja. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

545 000 zł42 m² 13 132,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1953 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Okolica zatopiona w zieleni-.