dowolna

Mieszkania Warszawa Bielany

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

309 900 zł38 m² 8 198,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie położone przy Metrze Wawrzyszew. Na powierzchni 37,8 m2 znajduje się ustawny salon, niezależna sypialnia, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona w kabinę prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Przestronna kawalerka typu studio w nowym budynku na Bielanach. Składa się z pokoju 22,4 m2 z wyjściem na balkon 5,8 m2, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki wyposażonej w wannę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Bielany,Warszawa

434 900 zł46 m² 9 454,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na taras, ustawnej sypialni, łazienki wyposażonej w wannę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 35m2 - salon z wnęką kuchenną ,sypialnia, łazienka. 50m od stacji Metra Wawrzyszew) - 16 min dojazd metrem do centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie (jak na zdjęciach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Bielany,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czyściutkie, świeżo odnowione, słoneczne, przytulne i ciche mieszkanie, dwa pokoje z kuchnią, łazienką (kabina prysznicowa) i dużym balkonem, idealnym na małą czarną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

English description Below Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Imaginarium, przy ul. Tczewskiej. Osiedle znajduje się w otulinie rezerwatu Las Bielański. Okna mieszkania wychodzą na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

930 000 zł106 m² 8 756,24 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Piękne, czteropokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Na powierzchni ponad 106 m2 znajduje się ustawny salon z wyjściem na taras, trzy sypialnie ( w tym jedna małżeńska z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

445 000 zł50 m² 8 944,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Na powierzchni prawie 50 m2 znajduje się ustawny salon, sypialnia z szafą wnękową, oddzielna, widna kuchnia, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiwerska

Bielany,Warszawa

513 000 zł73 m² 6 988,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzypokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Na powierzchni prawie 75 m2 znajduje się ustawny salon z balkonem, oddzielna, widna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka wyposażona w wannę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

437 000 zł55 m² 7 959,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie w dobrym stanie, do wykończenia, w budynku z cegły, z 2003 roku na Bielanach. Do dyspozycji salon 23,8 m2 z wyjściem na balkon 7,6 m2, niezależna, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

335 000 zł39 m² 8 690,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie położone na Młocinach. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wyposażonej w wannę oraz przedpokoju z szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

100m do Metra Wawrzyszew (2 min na piechotę)- 16 min dojazd metrem do centrum Mieszkanie 35m2, 2 pokoje, mieszkanie odnowione (jak na zdjeciach) Całkowicie nowe, kompletne umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 46 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Rodziny Połanieckich. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 9 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

366 366 zł48 m² 7 632,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ustawne i funkcjonalne mieszkanie tuż przy skrzyżowaniu ul. Wrzeciono i ul. Przy Agorze (bielany), w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego, w którym przez cały rok można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

924 000 zł99 m² 9 313,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Unikatowe, pięciopokojowe mieszkanie położone w nowym apartamentowcu. Na powierzchni 100 m2 znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, cztery ustawne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach! Na powierzchni 35 m2 znajduje się ustawny salon z balkonem, sypialnia oddzielona od ciemnej kuchni ścianką działową, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegłowska

Bielany,Warszawa

405 000 zł38 m² 10 602,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Urocze, klimatycznie mieszkanie położone w samym sercu Starych Bielan. Faktycznie w lokalu znajdują się dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

369 000 zł44 m² 8 292,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie położone na Młocinach. Powierzchnia użytkowa to 44,5 m2, natomiast całkowita 62 m2. Na I poziomie znajduje się salon połączony z widną, otwartą kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Na powierzchni 47 m2 znajduje się ustawny salon z wyjściem na balkon, oddzielna, widna kuchnia, sypialnia, łazienka wyposażona w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

2 199 zł40 m² 54,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Rudnickiego / Kochanowskiego. Świetny punkt komunikacyjny, kilka minut spacerem do przystanku autobusowego, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwupokojowe wysokie (2,90m) mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 39m2 w doskonałej lokalizacji na Starych Bielanach. Składa się z: salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Młociny,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i w pełni wyposażony apartament w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentowym: sokratesa Park & Art przy ul. Sokratesa 13, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone niedaleko stacji Metra Słodowiec. Na powierzchni ponad 35 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz z aneksem sypialnym z oknem, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł71 m² 7 162,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne o funkcjonalnym rozkładzie 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy cichej ulicy, bogatej w zieleń części Bielan. Lokal o powierzchni 71,2 m2 na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiełpińska

Bielany,Warszawa

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Bielany ul. Kiełpińska. Dwupokojowe umeblowane, cicha okolica, metro Zadbane. W pobliżu park. Niedaleko metro, autobusy, tramwaje. Sklep - 20 m. W okolicy centra handlowe, kina, teatry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wawrzyszew,Warszawa

258 000 zł37 m² 6 972,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Bielanach, na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym. Pełna zieleni okolica, las, blisko metro. Mieszkanie o rozkładzie - dwa niezależne pokoje, oddzielna, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży 3 pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie o pow. 48 m2 położone na 1 piętrze /4. Budynek z 1965 r z Ramy - H. Mieszkanie do remontu. W pokojach i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 2 pokojowe (55 m2) na Żoliborzu, ul. Gwiaździsta, w bloku z 2007 r., z miejscem postojowym w parkingu podziemnym i widokiem na tereny zielone dostępne od stycznia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duracza

Bielany,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym bloku przy ul. Duracza 10 I offer for rent apartment located in a newly built block at ul. Duracza 10 Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

375 000 zł46 m² 8 177,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku przy Metrze Słodowiec. Na powierzchni prawie 46 m2 znajduje się salon przejściowy z dwoma sypialniami i widną kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

525 000 zł74 m² 7 094,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie na Bielanach. Lokal o powierzchni 74 m2 idealny jest dla osób ceniących ciszę, spokój po całym dniu pracy oraz przestrzeń, zieleń w okolicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 000 000 zł94 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjnie położone komfortowe trzypokojowe mieszkanie w najlepszej lokalizacji na Bielanach. W lokalu znajdują się 3 pokoje, 2 osobne zamykane garderoby, kuchnia, łazienka i osobne wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 40mkw, 2-pokojowe, ul. Żeromskiego 1. Mieszkanie na 1 piętrze bloku (10 pięter), rok budowy 2016, od strony podwórka - zacisznie, południowy-zachód. Parking podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do oglądania. Mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Marymonckiej. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1 w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Stare Bielany,Warszawa

525 000 zł66 m² 8 012,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania przy ul. Potockiej 8, przytulne, ciepłe mieszkanie z dużym balkonem, 3 pokojowe, można zrobić 4 pokój, słoneczne, na 3 piętrze z windą, kuchnią widną, pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

225 000 zł27 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu przepiękne mieszkanie 1 pokojowe, w pełni umeblowane, w jednej z najpiękniejszych części Bielan, pomiędzy najważniejszymi arteriami - Trasą Mostu Północnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

418 000 zł38 m² 10 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na Bielanach. Na powierzchni prawie 40 m2 znajduje się ustawny salon z aneksem kuchennym i balkonem, piękna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

467 000 zł44 m² 10 541,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie położone na nowym osiedlu na Bielanach. Na powierzchni ponad 44 m2 znajduje się ustawny salon z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia z szafą wnękową, łazienka.