dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

292 065 zł45 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niedrogie, atrakcyjne mieszkanie na kameralnym osiedlu Nasza inwestycja to nieruchomość zatopiona w zieleni, zlokalizowana na Warszawskim Tarchominie będącym częścią modnej ostatnio Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

227 000 zł38 m² 5 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przytulne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej części osiedla,Pod Dębami". Doskonałe dla młodej pary lub studenta. Duże możliwości aranżacji pomieszczeń. W okolicy znajdują sięliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Białołęka,Warszawa

171 776 zł28 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Osiedle stanowi zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych,w skład których wchodzą 24 budynki, w których znajduje się 596 lokali. I etap Projektu zdobył tytuł Perła Najwyższej Jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

233 260 zł43 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony Oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Widne, rozkładowe, narożne, 3pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim, 2 piętrze boku z 2009r. Powierzchnia całkowita: 42m2 Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń: *salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

252 900 zł48 m² 5 219,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Z dopłata MDM! Rewelacyjny rozkład mieszkania słoneczne - Hall 6,5m2 Kuchnia 9m2 ( widna ) możwliwośc połączenia z salonem lub też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

347 083 zł58 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

214 900 zł37 m² 5 808,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Z dopłata MDM! Atrakcyjne Mieszkanie o powierzchni 37 m2 + balkon - 2 pokoje na warszawskiej Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

268 580 zł45 m² 5 977,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum zielonej białołęki! Tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji! Inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

433 290 zł86 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Propozycja dla ludzi szukających spokoju i bezpieczeństwa, chcących cieszyć się urokiem życia blisko natury z jednoczesną możliwością korzystania z udogodnień miejskiego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do zakupu jasne, widne, ciepłe, wygodne mieszkanie na Białołęce. Wybudowany w 2005 roku kameralny, kompleks mieszkaniowy znajduje się przy ulicy Mehoffera. Osiedle jest bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

180 000 zł39 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do zakupienia na przetargu ok. Strumykowej, mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pow. 39 mkw., piętro 1/3 w nowym budownictwie, cicha i spokojna okolica, ok. 20 min do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

305 500 zł60 m² 5 091,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu z dopłatą MDM Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc z gwarancją najniższej ceny Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

344 000 zł52 m² 6 552,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania funkcjonalne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow.52,5m2 na solidnym zadbanym osiedlu z 2002 roku na Tarchominie. Osiedle ogrodzone, strzeżone, składające się z niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

260 000 zł44 m² 5 855,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni 44,4m2 w okolicy pętli autobusowej na Tarchominie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Jest loggia 4m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Białołęka

Białołęka,Warszawa

176 075 zł29 m² 6 156,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamknięta

Białołęka,Warszawa

233 253 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

218 042 zł41 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

328 548 zł50 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Willa One to dom zatopiony w zieleni, zlokalizowany jest przy ul. Marcina z Wrocimowic, na Warszawskim Tarchominie będącym częścią Białołęki ? jednej z najdynamiczniej rozwijających.