dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

515 000 zł92 m² 5 610,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż ciche, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 92 m2 położone na zadbanym osiedlu przy ul. Odkrytej. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

192 328 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych.Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

340 000 zł57 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 57,12 m2. Trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z 2009 roku. Mieszkanie ciche, funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Štefánika

Białołęka,Warszawa

470 000 zł79 m² 5 969,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży piękne, przestronne mieszkanie o pow. 78,73 m2, usytuowane na 1 piętrze trzypiętrowego budynku z przy ul. Stefanika Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi: salonu - 19,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł85 m² 5 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do zakupu ciepłe, ciche, jasne, wygodne, mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym na Białołęce. Kameralny, bezpieczny budynek znajduje się w strefie ciszy choć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

194 184 zł31 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 31,32m kw typu studio z balkonem Mieszkanie typu studio, 31m2, 3 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, białołęka. Termin oddania III kwartał 2017. Mieszkanie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Augustówek,Warszawa

246 456 zł44 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Białołęka,Warszawa

377 000 zł73 m² 5 164,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Tobie do zakupu ciepłe i przytulne mieszkanie blisko Mostu Północnego Powierzchnia mieszkania 73 mkw sprawnie i funkcjonalnie jest podzielona pomiędzy pokój dzienny, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

231 120 zł43 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

360 000 zł61 m² 5 930,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trójstronne, do indywidualnej aranżacji mieszkanie o powierzchni 60,7 m2 na strzeżonym osiedlu w centrum Nowodworów. Piąte ostatnie piętro z winą do czwartego. Obecnie mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

640 000 zł102 m² 6 262,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ciche, jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Odkryta na warszawskim Tarchominie. Zadbane, kameralne osiedle jest ogrodzone, strzeżone i monitorowane. Bezpośrednie wyjcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

314 000 zł52 m² 5 980,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,5m2 położone na ul. Skarbka z Gór. Piętro drugie w niskim budynku z 2006r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laurowa

Białołęka,Warszawa

475 000 zł75 m² 6 313,97 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, dwustronne, trzypokojowe 75,23 m2 (po przebudowie 78m2), przestronne mieszkanie zaprojektowane przez projektanta. Mieszkanie na parterze sześciopiętrowego budynku z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Białołęka

Białołęka,Warszawa

195 755 zł32 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32,04m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 16,26m2. oraz kuchnia o powierzchni 6,46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

480 000 zł74 m² 6 515,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do zakupu przyjemne, ciche, ciepłe, jasne, mieszkanie na Białołęce. Bezpieczne, ciche, zielone, osiedle niskokondygnacyjnych budynków, znajduje się blisko Centrum Handlowego "tarchomin", oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

302 914 zł53 m² 5 663 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera! Nowe mieszkanie Białołęka, ul. 2 pokoje na Białołęce. Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

233 677 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

376 000 zł48 m² 7 817,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do zakupu jasne, ciepłe, funkcjonalne mieszkanie z dwiema piwnicami i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Białołęce Budynek zlokalizowany jest niedaleko pętli Nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

440 000 zł78 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Oferujemy do zakupu bezpieczne, kameralne, ciche osiedle znajduje się w odległości ok 3 minut spacerem od pętli Nowodwory i ok 1 minutę spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

359 000 zł57 m² 6 303,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne dwupokojowe mieszkanie położone na cichym i zadbanym osiedlu. Osiedle z 2000 roku, wybudowane zostało przez solidnego dewelopera bmi, osiedle bezpieczne, ogrodzone i chronione. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzymalitów

Białołęka,Warszawa

599 000 zł107 m² 5 598,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m2 na 2 oraz 3 piętrze, na cichym, kameralnym osiedlu chronionym (monitoring oraz domofon) z 2002 r. Pomieszczenia na górze - 2 pokoje (10.5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

330 000 zł44 m² 7 551,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do zakupu przestronne, ciche, dwupokojowe mieszkania o powierzchni 43,7 m2. z miejscem postojowym zewnętrznym. Budynek znajduje się na terenie zamkniętego, chronionego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

250 000 zł45 m² 5 530,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy do zakupu mieszkanie na bezpiecznym, cichy, osiedlu znajdującym się blisko terenów rekreacyjnych i pętli Nowodwory. W chwili obecnej mieszkanie jest przebudowane - z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł82 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Tobie do zakupu ciche, ciepłe, wygodne, jasne mieszkanie z miejsce postojowym na parkingu osiedlowym na Białołęce. Bezpieczne, czyste, dobrze zlokalizowane komunikacyjnie i zaopatrzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

398 000 zł50 m² 8 024,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do zakupu ciche, ciepłe, wygodne, przytulne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym na Białołęce Wybudowane po 2011 roku kameralne i przyjazne osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

191 748 zł34 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

575 700 zł84 m² 6 853,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne, bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 usytuowane na parterze sześciopiętrowego bloku z 2005 roku. Osiedle w doskonałej lokalizacji przy ulicy Botewa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

191 007 zł34 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

171 776 zł28 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na ul. Odkrytej Mieszkanie o pow. 130m2 (powierzchnia mierzona po podłodze) położone na III i IV piętrze IV piętrowego bloku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

570 000 zł92 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przestronne, wyjatkowo ustawne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 92m2 usytuowane na parterze budynku z 2002 roku przy ul. Ceramicznej Mieszkanie składa się z salonu - 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

191 748 zł34 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

327 000 zł51 m² 6 444,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Tarchominie przy pętli Nowodwory, osiedle pod dębami, ul. Pasłęcka. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

298 973 zł57 m² 5 274,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

395 000 zł68 m² 5 843,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne, ciepłe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, usytuowane na drugim piętrze bloku wybudowanego w 2012 roku. Usytuowane jest na bardzo spokojnym i cichym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł65 m² 7 138,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży bardzo ładne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zadbanym osiedlu "uroczy Zakątek" przy ul.Modlińskiej. Osiedle zostało wybudowane w 2010 roku przez solidnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

435 000 zł70 m² 6 186,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,31m2 usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2015r. wyposażonym w windę. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

569 000 zł98 m² 5 806,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania przestronne, piękne mieszkanie 98m2, usytuowane na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku z 2005 roku przy ul. Głębockiej Mieszkanie zostało połaczone z dwóch osobnych. Pomysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

830 000 zł166 m² 5 002,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży piękny, słoneczny dwupoziomowy apartament, wykończony materiałami wysokiej jakości na pełnym zieleni osiedlu przy ul.Świderskiej na Tarchominie. Osiedle spokojne i zadbane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

450 000 zł66 m² 6 797,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, klasycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 66,2 m2, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Osiedle wybudowane przez uznanego developera firmę Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

433 000 zł61 m² 7 131,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu ciche, ciepłe, jasne, funkcjonalne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym na Białołęce. Kameralne, bezpieczne, przyjazne dzieciom, zielone, osiedle znajduje.