dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.54m2(3 pokoje,przedpokój,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

336 000 zł50 m² 6 720 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Zielonej Białołęce. Osiedle strzeżone, zamknięte. W okolicy dużo sklepów, szkoła, przedszkola, wyjazd na trasę S8. Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasiniec

Białołęka,Warszawa

3 400 zł160 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe 160m2. Wykończone i umeblowane w wysokim standardzie, pierwszy poziom: jadalnia z aneksem kuchennym, dwie sypialnie oraz łazienka. Drugi poziom: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

225 751 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,59 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarchomin, kamińskiego 3 pokoje, 78 m2 Tanio przestronne 3-pokojowe mieszkanie , Przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w centrum Tarchomina usytuowane w zadbanym osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

245 000 zł39 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym- miejscem dodatkowo płatnym 15 tys zł. Lokal składa się z dużego /22m/pokoju, kuchn/4m/i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

250 000 zł40 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe 39,9m2 położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym na Tarchominie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i wymaga tylko odświeżenia. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.70m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,łazienka wraz z WC,taras)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Lewandów

Lewandów,Warszawa

2 950 zł161 m² 18,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 161 mkw (przy podłodze) z balkonem, usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym, kameralnym, wielorodzinnym budynku z kwietnia 2008 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Lewandów,Warszawa

1 780 zł42 m² 42,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie na os. Lewandów na Białołęce, niedaleko Trasy Toruńskiej. Łatwy dojazd do centrum oraz do ch Targówek. Mieszkanie jest nowoczesne, jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.44m2(2 oddzielne pokoje,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,przedpokój,łazienka,osobna toaleta,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

260 000 zł40 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasna, ustawna kawalerka 39,6 m2 z dużą loggią 9,4 m2 usytuowana na drugim piętrze trzypiętrowego bloku oddanego do użytku w 2004 roku. Mieszkanie składa się z Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrągła

Białołęka,Warszawa

2 499 zł90 m² 27,77 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe (3 pokoje +1 na poddaszu po schodach rozkładanych jednak z dużymi skosami więc można tam położyć materac raczej dla gości oraz w drugiej części za kominem może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjne przytulne mieszkanie 1-pokojowe z ładnym widokiem na taras, położone w centrum Tarchomina. Piętro 1/4 z windą w solidnym budynku z 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

299 000 zł51 m² 5 817,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe - z balkonem, komórką lokatorską i miejscem parkingowym na osiedlu Derby. Dwustronne, słoneczne mieszkanie w budynku z 2005 roku, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77 m2 2 200 pln (w tym czynsz i miejsce parkingowe) I piętro z III, bez windy, trzy mieszkania na piętrze, 3 pokoje Przedpokój 14 m2 na podłodze terakota i wykładzina, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 550 zł44 m² 35,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.44m2(2 oddzielne pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,przedpokój,łazienka,WC,loggia)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

220 000 zł30 m² 7 402,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią o pow. 29,72 m2. Usytuowana na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w budynku z 2002 r. Mieszkanie widne, ekspozycja okien na płn-zach. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, nowoczesne mieszkanie, w stylu skandynawskim. Mieszkanie narożne, na dwie strony świata, dobrze doświetlone. Salon 20m2, sypialnia 11m2, kuchnia z oknem 7,8m2 oraz łazienka 5,8m2. Duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Do wynajęcia w pełni wyposażone wraz ze sprzętem agd, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: 1. Pokój dzienny - 21,00 m2 2. Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży ładne, przytulne mieszkanie o pow.29m2 na nowym osiedlu z 2009 roku w otoczeniu lasu! Osiedle ciche i kameralne, całodobowo chronione, monitorowane. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający. Na sprzedaż ładna kawalerka położona na 1 piętrze 3-piętrowego budynku na strzeżonym zamkniętym osiedlu na Tarchominie. Luksusowa klepka jesion, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedania ładne, rozkładowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią o pow.54m2 na zadbanym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży oryginalne, ciekawie rozplanowane, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie z miejscem postojowym w cenie w samym centrum Tarchomina, przy pętli Nowodwory. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

366 000 zł50 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży ładne, przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m2 z możliwością dobudowania antresoli na cichym osiedlu w pobliżu wału wiślanego. Osiedle z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Bardzo ładne, przestronne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 57m2 na solidnym zadbanym osiedlu z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne z garażem Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

364 000 zł49 m² 7 378,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o pow. 49,33 m2, trzy pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka i przedpokój. Mieszkanie trójstronne, umiejscowione na cichym osiedlu, blisko ul. Modlińskiej. Istnieje mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

243 000 zł33 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Pokój połączony z kuchnią, oddzielna sypialnia. W całym mieszkaniu na podłodze panele. Łazienka z wanną. W całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

554 000 zł70 m² 7 971,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania słoneczne, rozkładowe, przestrzenne i ładnie urządzone mieszkanie na Białołęce. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd (lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

370 000 zł63 m² 5 854,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne, funkcjonalne mieszkanie. Dwie sypialnie i duży pokój w aneksie z zabudowaną kuchnią. Podłoga dębowy parkiet i terakota, okna wymienione. Bardzo blisko przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

250 000 zł48 m² 5 175,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Mieszkanie składa sie z dwóch pokoi 15m2 z wyjsciem na blkon,12m2 oraz kuchni 6m2, łazienki 6m2, przedpokoju 6m2 i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

499 000 zł91 m² 5 501,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe, ładne mieszkanie w Nowodworach na Białołęce. Rozkład mieszkania oraz jego wyraźny podział na część dzienną i prywatną sprawia, że mieszkanie jest funkcjonalne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 226,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bardzo ładne i przytulne mieszkanie o powierzchni 58,12m2, usytuowane na I piętrze w III piętrowym bloku na kameralnym osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

392 000 zł79 m² 4 962,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupoziomowe, na dolnym poziomie 38m, znajduje się otwarta kuchnia, salon połączony z jadalnią, łazienka. Na górnym poziomie o pow. 41m, znajduje się pokój dziecięcy, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

756 000 zł126 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne mieszkanie na dwóch poziomach. Na poziomie pierwszym obszerna kuchnia połączona z jadalnią, dwie sypialnie oraz wc, na drugim poziomie dwie sypialnie, garderoba oraz duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

650 000 zł82 m² 7 953,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zachęcam do obejrzenia! 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym (zamkniętym) osiedlu przy ul. Skarbka z Gór, o powierzchni użytkowej 82m2: - pokój /salon (23m2 m2) z wyjściem na balkon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

578 000 zł86 m² 6 736,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

[i]do sprzedania atrakcyjne mieszkanie. [/i] Lokalizacja: warszawa/białołęka, ul. Hanki Ordonówny [b]cena: 578 000 zł [/b] ( 6 737 zł/m2 ) [u]cena podlega negocjacji[/u] Powierzchnia: 85,8 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

600 000 zł81 m² 7 429,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, bardzo widne mieszkanie w cichej okolicy. Mieszkanie po przebudowie, wydzielony gabinet o powierzchni 4 m2. Zaletą mieszkanie jest ogródek o powierzchni 81 m2 z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

465 000 zł85 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokojowe mieszkanie , kuchnia może być otwarta na salon lub jako oddzielne pomieszczenie (aranżacja wg własnej koncepcji) łazienka z oknem, oddzielnie wc. duzy przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

270 000 zł47 m² 5 793,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Tarchominie o pow. 46,6 m2 usytuowane na szóstym piętrze w budynku z 1982 r. Składa się z oddzielnej, widnej kuchni, salonu z wyjściem na loggie, sypialni,.