dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Przedsprzedaż - promocyjne ceny. Gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dużą kawalerkę na Tarchominie przy samej pętli Nowodwory. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z balkonem; - kuchni; - łazienki; - przedpokoju. Opłaty: 1600 zł + prąd (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

427 000 zł57 m² 7 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 57m2 - 3 pokoje - bialołęka tarchomin Przestronne, kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 57m2 położone w bliskim sąsiedztwie skmki Kameralna inwestycja składająca się z dwóch - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

557 557 zł59 m² 9 450,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*przedsprzedaż nowej inwestycji - duży wybór najlepszych mieszkań W stanie deweloperskim* Polecamy Państwa uwadze świetne mieszkanie usytuowane na piątym, ostatnim piętrze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyrzykowskiego

Nowodwory,Warszawa

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 35m2 na warszawskich Nowodworach. Lokal na 3 piętrze w budynku z windą z 2015r. Składa się z: pokój wraz z aneksem kuchennym 18,3 m2 Sypialnia 8,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

328 274 zł43 m² 7 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 43,25 m2 z ekspozycją na zachód, powierzchnia dodatkowa - balkon. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

346 000 zł44 m² 7 775,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na Tarchominie przy ul. Aluzyjnej. Lokal na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Gotowe do zamieszkania. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

347 508 zł47 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 47m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

326 065 zł42 m² 7 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 42m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

319 923 zł40 m² 8 085 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

341 000 zł46 m² 7 413 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

354 564 zł50 m² 7 056 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 50m2, na Tarchominie - Nowodwory. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

323 800 zł40 m² 8 183 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpośrednio deweloper Termin zakończenia budowy IV kwartał 2020. Ostatnie piętro Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40m2, na Tarchominie - Nowodwory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

503 045 zł64 m² 7 800,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 min. od Śródmieścia.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Białołęka,Warszawa

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3-pokojowy, kameralny apartament o powierzchni 59,5m2 na granicy Białołęki i Targówka znajdujący się przy ulicy Tajemnej. Apartament wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

319 000 zł39 m² 8 179 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

361 826 zł54 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z Bogatą infrastrukturą i wypoczynkiem pośród zieleni.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

353 000 zł50 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

323 000 zł41 m² 7 878 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

321 000 zł46 m² 6 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 46m2 - 2 pokoje - bialołęka nowodwory! 100m2 tarasu dla mieszkańców na dachu budynku! Przytulne dwupokojowe mieszkanie 46m2 położone 500m od tramwaju i 200m od przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętowa

Białołęka,Warszawa

399 930 zł57 m² 6 999,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Promocja - ostatnie mieszkania! * bez podatku pcc, bez prowizji, od dewelopera Mieszkania 3 i 4 pokojowe w atrakcyjnej cenie. Zamieszkaj w zadrzewionej lokalizacji ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42 m dwa pokoje 21 z otwartą na salo kuchnią , sypialnia 11, 2 m , łazienka 4 m jest pralka , przedpokój 5 m jest szafa pakowna , Balkon 6 m , do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Scarlattiego

Białołęka,Warszawa

1 350 zł24 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bez prowizji Do wynajęcia nowa, jeszcze nie zamieszkała, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka na strzeżonym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ul. Domenica Scarlattiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

361 826 zł54 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki, blisko rezerwatu przyrody, 25 min. od Śródmieścia.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.