dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł73 m² 7 427,79 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne mieszkanie na Białołęce Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: salon 20 m.kw pokój 12,5 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przylesie

Białołęka,Warszawa

337 000 zł40 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 40 m, na strzeżonym osiedlu, z miejscem parkingowym warszawskiej Białołęce. Lokal na 3 piętrze w budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

570 000 zł59 m² 9 705,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 59 M mieszkanie W pełni wyposażone na zielonej białołęce przy ul.OSTRÓDZKIEJ Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

445 000 zł47 m² 9 484,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokoje z dużym ogródkiem wysoki standard. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tarchomin,ulica Mikołaja Trąby przy Aluzyjnej Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 51m2,dwa samodzielne pokoje,oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie bardzo zadbane,sprzedawane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

600 000 zł59 m² 10 221,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 59 M mieszkanie W pełni wyposażone na zielonej białołęce przy ul.OSTRÓDZKIEJ OFERTĘ STANOWI PIĘKNE, SUPER ROZKŁADOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z 2015, POŁOŻONE NA 2 PIETRZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marmurowa

Choszczówka,Warszawa

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkania o powierzchni 48 m, usytuowane na granicy Warszawy i Jabłonny przy ul Marmurowej 36 (dawniej Szkolna 79i), osiedle Bukowy Dworek. Parter Mieszkanie dostępne od 1 grudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

580 000 zł58 m² 10 071,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wspaniałe 2 pokojowe mieszkanie na ul. Świderskiej pęknie dosłonecznione i jasne. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

740 000 zł88 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne na Myśliborskiej, jasne i doskonale doświetlone mieszkanie dwupoziomowe Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Annopol,Warszawa

367 000 zł40 m² 9 143 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Zielonej Białołęce Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 15,5 m.kw sypialnia 10 m.kw kuchnia otwarta bez okna 6 m.kw łazienka 5 m.kw przedpokój 3,64 m.kw W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

355 000 zł58 m² 6 121 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 4 funkcjonalne i ustawne pokoje Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa, wysoki standard i starannie zaprojektowane. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz , dwupokojowy lokal na Białołęce z wyposażeniem Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

540 000 zł46 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Firma Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajduje się w urokliwej i sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

409 000 zł60 m² 6 858,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie to rozkładowe 3 pokoje w stanie deweloperskim. Czynsz kształtuje się na poziomie 610 zł miesięcznie wraz z miejscem w garażu podziemnym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

249 000 zł28 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie dużymi oknami z tarasem Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończenia. Do dyspozycji mieszkańców są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

475 000 zł48 m² 9 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuje do sprzedaży mieszkanie na Warszawskim Tarchominie. Mieszkanie jest dwupokojowe z jasną kuchnią, łazienką i osobną toaletą o łącznej powierzchni 48,1 m2, skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

426 000 zł57 m² 7 513,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie na Białołęce, na Os. Zielona Dolina, o pow. 56,7 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2014 r. Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie na zamkniętym osiedlu, tuż przy pętli Nowodwory (tramwaj, autobus). Bezproblemowa komunikacja do centrum Warszawy. Mieszkanie z racji na układ można przearanżować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lewandów

Lewandów,Warszawa

486 500 zł76 m² 6 376,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie urządzone w wysokim standardzie, glazura, terakota, kuchnia w zabudowie połączona z salonem, dwie sypialnie, na terenie osiedla miejsca parkingowe, plac zabaw, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 299 zł31 m² 42,04 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Chcesz mieszkać w wygodnym i przytulnym mieszkaniu? A może szukasz miejsca na własne biuro, aby spokojnie pracować, a nie uczestniczyć w edukacji online swoich pociech :) ? Marzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

510 000 zł56 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 56,1 m2 na parterze. W skład mieszkania wchodzi holl 6,6 m2 z którego wchodzi się do pozostałych pomieszczeń. Pokój z aneksem kuchennym 20 m2 z balkonem 5,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

398 000 zł44 m² 9 066,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie przy ul. Odkrytej Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne, gotowe do zamieszkania 2 pokoje z oddzielną dużą kuchnią i przestronnym balkonem. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i odpoczynku w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 200 zł56 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe (55m2) na Tarchominie na ul. Myśliborskiej 91 z miejscem postojowym. Mieszkanie umeblowane, w stanie idealnym po remoncie. Bardzo funkcjonalnie urządzone. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Tarchomin,Warszawa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, praktyczne, 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziatwy

Choszczówka,Warszawa

393 000 zł29 m² 13 486,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na osiedlu wśród zieleni to doskonała oferta zapewniająca komfort i bezpieczeństwo Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

349 000 zł55 m² 6 345 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio! bez prowizji! i bez podatku pcc! sprzedam piękne mieszkanie 3 pokoje o pow. 55 m2 z dużymi oknami i balkonem! Nowe osiedle na Białołęce, kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

516 306 zł72 m² 7 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tarchomin

Białołęka,Warszawa

249 000 zł28 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

290 000 zł33 m² 8 682,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka z balkonem, o powierzchni 33,4 m2 przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce. Osiedle bezpieczne i zadbane. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

467 141 zł65 m² 7 208,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

395 339 zł42 m² 9 476 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Kameralny projekt przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

467 141 zł65 m² 7 208,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

640 503 zł81 m² 7 929,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zewnętrzne biuro sprzedaży Expander Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy. 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyremontowane, przytulne i słoneczne mieszkanie na parterze w 3-piętrowym budynku, w cichej okolicy na os. Derby w Warszawie (białołęka). Mieszkanie o powierzchni 32,9 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

396 000 zł55 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 55m2 - 3 pokoje - 396 tys zł Przytulne kompaktowe trzypokojowe mieszkanie 55m2 położone 500m od tramwaju i 200m od przystanku autobusowego. Mieszkanie składa się to salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

370 000 zł45 m² 7 905,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 45,20 m2, 2 pokoje, pierwsze piętro, ul. Aluzyjna. Mieszkanie narożne, dobrze doświetlone. Składa się z salonu z wykuszem, otwartego na widną kuchnię, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 322,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedaż | 2 pokoje | 55m2 | Dwupoziomowe | Białołęka | ul. Odkryta | 2 loggie | las | Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 54,49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

308 000 zł35 m² 8 815,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą i spokojem. Ale to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

504 100 zł65 m² 7 779,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Witaj, widzę, że zaciekawiła Cię moja oferta - mieszkanie w jednej z ponad stu inwestycji, jakie mam w Warszawie do zaprezentowania. Przedstawiona propozycja to. Inwestycja, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

410 000 zł62 m² 6 613 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje z możliwością zaadaptowania na 4 pokoje - powierzchnia 62 m2 z dużym balkonem Nowe osiedle na Białołęce, atrakcyjna okolica. Kameralna zabudowa,.