dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

840 000 zł53,76 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Siecznej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł28,50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł76,60 m² 10 953 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia - 76,6 m2 - kameralne, zielone osiedle przy ul. Kamińskiego. Istnieje możliwość wydzielenia czwartego pokoju z obecnej kuchni. Polecam przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł56 m² 13 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup apartamentu realizowany jest bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie w kameralnej inwestycji o ciekawej formie architektonicznej. Ogromnym atutem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

504 100 zł39,44 m² 12 781,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł121,27 m² 11 049,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez dodatkowych opłat i prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku w przyszłym roku (III kwartał 2026). Nowoczesny segment skrajny z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,50 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy z 2010 roku zlokalizowane na zielonej Białołęce przy ul. Józefa Mehoffera. Osiedle jest zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł116 m² 8 508,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany na warszawskiej Białołęce - Nowodworach przy ul. Książkowej 9e (druga linia zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 000 zł34 m² 14 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł65 m² 15 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna niska zabudowa, osiedle zadbane ukwiecone. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym. Oddzielnej przytulnej sypialni. Nowoczesnej łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

546 936 zł35,06 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kartograficznej w Warszawie. Inwestycja: zielony Lewandów Deweloper: jw Construction Dokładna lokalizacja: ul. Kartograficzna 66, białołęka Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 730 zł35,95 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 912 zł88 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkową nieruchomość z klimatem. Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie, wygodny salon z jadalnią, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie składa się z: - salonu - 1 sypialni, - 2 sypialni, - aneksu kuchennego, - łazienki, - holu, - balkonu. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 269 000 zł90 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament 90 m2, 4 pokoje z loggią i balkonem przy Wale Wiślanym - Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowego apartamentu na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 650 zł57,72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46 m² 14 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77 m² 19 480,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Pancera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł45 m² 15 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanka na Białołęce - Zielone Osiedle Nowodwory. Okazja! Wchodzisz i mieszkasz. Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w warszawskiej dzielnicy Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł42,92 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44,10 m² 13 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wittiga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł61 m² 13 901,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł44,80 m² 14 174,11 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 212 000 zł121,27 m² 9 994,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez dodatkowych opłat i prowizji! Mieszkanie w stanie deweloperskim oddane do użytku w przyszłym roku (III kwartał 2026). Nowoczesny segment z ogródkiem - bezczynszowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł118,30 m² 16 906,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 118,3 m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2020 roku na ogrodzonym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfortowe Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 480 zł38,24 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,24 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,50 m² 12 610,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Białołęka-Tarchomin, ul. Śreniawitów > najlepsza lokalizacja na Tarchominie, tuż przy Galerii Północnej > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku > do stacji metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 400 zł96,20 m² 16 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,50 m² 14 452,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny i jasny apartament z widokiem na zieleń to właśnie ta cecha wyróżnia tę ofertę spośród setek innych na Białołęce. Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47,50 m² 56,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z 1 sypialnią, loggią I miejscem parkingowym Spokojna okolica | Pełna infrastruktura | Idealna dla pary lub singla | 1 sypialnia | Loggia | Garaż wielopoziomowy *****.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł65 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 65 m | Zielona okolica | Blisko Warszawy Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń i bliskość natury? Ta wyjątkowa nieruchomość na kameralnym osiedlu może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 051 835 zł94,47 m² 11 028,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon, ogródek lub taras. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł68 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,70 m² 15 782,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Ceramicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,90 m² 17 270,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, w którym nowoczesny design spotyka się z ciszą i zielenią? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Milenijna - 2 pokoje - 50m2 / balkon we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij