dowolna

Mieszkania Warszawa Białołęka

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

748 880 zł50,60 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Ceramiczna - 2 pokoje - 50,60m2 / balkon / garaż / basen dla mieszkańców we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł37 m² 16 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka ul. Skarbka z Gór > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > przy wejściu na osiedle sklep cukiernia, sklep spożywczy i apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,50 m² 14 433,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 12. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł74,70 m² 13 373,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Erazma z Zakroczymia kameralnej, bocznej uliczce od ul. Światowida, w samym sercu Warszawa dzielnica Białołęka. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 61m2 - 3 pokoje - w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Koszt 3200 zł + 1000 zł opłat Mieszkanie to salon około 22m2 połączone z kuchnią, gdzie odnajdziemy stół do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 784 zł58,68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,68 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł103 m² 13 970,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikalna oferta dla szukających miejskiego komfortu dwupoziomowy apartament ze 100 metrowym tarasem na dachu! Na sprzedaż - 2 poziomowy apartament położony w kameralnym 3 piętrowym budynku. Czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł83,64 m² 12 314,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji Osiedle "szafirowa Aleja" znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy. Niedaleko znajduje się Centrum Handlowe Targówek (kino, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30,09 m² 18 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne mieszkanie z dwupoziomowym układem, położone na parterze w kameralnym budynku na Nowodworach. Zielona i spokojna okolica - a jednocześnie w pobliży pełna.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł39,27 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, przytulnego mieszkania na warszawskiej Białołęce? Chcesz zamieszkać ze swoją połówką, a może wolisz mieć przestrzeń tylko dla siebie? Cenisz dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł43,07 m² 16 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na Dzień otwarty - 26/05 czwartek 17:30 - 19:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i spacery wzdłuż Kanału Żerańskiego - wszystko na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 203 zł76,56 m² 12 998,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję Państwu ciekawe i zadbane 4-pokojowe mieszkanie dwustronne z balkonem i ogródkiem. Mieszkanie jest dwustronne. Częściowo umeblowane, patrz na zdjęcia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

757 416 zł49,83 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,83m2, lokal zlokalizowany jest w kameralnej inwestycji flamenco przy ulicy Majolikowej 25 w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 480 zł65,29 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja gotowa - Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej zielonej Białołęce przy ul. Konik Polny. Inwestycja gotowa oddana - można wchodzić do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,40 m² 11 324,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciche 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce idealne dla osób poszukujących swojej przestrzeni na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł49,29 m² 15 601,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - osiedle z 2017 r., zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł38,30 m² 14 229,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Kawalerka przerobiona na 2 pokoje, niski budynek Osiedle położone w sąsiedztwie Parku Leśnego, przy osiedlu Centrum Handlowe i przystanek autobusowy, do tramwaju 800m. W pobliżu szkołą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 709 zł75,38 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,90 m² 16 012,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105,80 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,31 m² 16 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2019/2020 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,51 m² 16 544 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament 69,51 m | widok na drzewa | taras ~10 m i ogródek ~26 m | 3 pokoje| wysoki standard| namiastka domu/segmentu| umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 291 zł35,53 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,53 m z balkonem 4,59 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji z niską zabudową i zielonym dziedzińcem. Zachodnia ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 320 zł73,68 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Rodzinny apartament w nowej inwestycji na Białołęce Na sprzedaż kompaktowe 4 pokojowe o pow. 73,68m2 Salon jasny z aneksem kuchennym 3 sypialnie z oknami Idealna oferta dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,14 m² 15 049,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Milenijnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2005 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,40 m² 14 670,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,57 m² 16 826,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

- klimatyczny salon z aneksem kuchennym: jasna i otwarta przestrzeń wypoczynkowa. Aneks kuchenny w białej zabudowie w pełni wyposażony w niezbędny sprzęt agd. - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł31,31 m² 16 767,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Luciana Pavarottiego - Miasteczko greenwood budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2023 roku nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo do wynajęcia odświeżone studio na strzeżonym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie idealnie nadaje się dla jednej osoby bądź pary. Dostępne od 05.05.2026.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,50 m² 13 898,73 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Białołęka-Nowodowry ul. Dionizosa | osiedle Comfort City z 2026 roku tuż przy pętli tramwajowo-autobusowej Winnica Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 m2, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł55,40 m² 15 162,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku z 2006 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł63,57 m² 12 427,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m położone przy ul. Płochocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 483 zł71,63 m² 10 728,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwustronne mieszkanie z balkonem w kameralnej inwestycji zaprojektowanej z myślą o codziennym komforcie życia. Idealne dla rodzin ceniących wygodę i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł56,30 m² 11 012,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulne trzy pokoje na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Żeglugi Wiślnej w Warszawie. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30.