dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł60 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze budynku z windą, na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 18D. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,87 m² 15 019,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 000 zł94,30 m² 26 511,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Ogródek | Taras | Osiedle zamknięte | Klimatyzacja | Spokojna okolica | W pobliżu tereny zielone | Dobra komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40,09 m² 18 583,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Coopera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,70 m² 16 754,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pok | Bemowo | 56,7 m2 Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie Warszawa, bemowo ul. Górczewska Metraż: 56,7 m2 Piętro: 5/6 pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania na Bemowie - Dwustronne - Budynek z cegły z 1993 roku - Możliwość wynajęcia miejsca lub kupienia garażu - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł113,10 m² 13 261,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że to może być to. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

874 500 zł58,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, tuż przy metrze Bemowo Ratusz | 58,3 m | Piętro 10 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Bemowo Ratusz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł63 m² 14 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 761 zł25,70 m² 19 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł40,23 m² 20 879,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł47 m² 14 468 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie dla osób ceniących piękno przyrody w sąsiedztwie Parku Górczewska. Dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł38,20 m² 17 408,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 174 181 zł97,93 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Idealne dla inwestora Bemowo - 98 m - 5 pokoi - 2 łazienki - loggia - ul. Apenińska Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni niemal 98 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 52.00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 119 000 zł108,82 m² 19 472,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować słoneczne i przestronne 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,38 m² 20 926,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bemowa. Mieszkanie o powierzchni 67,38 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 647 756 zł110,96 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na dynamicznie rozwijającym się Bemowie powstało nowoczesne osiedle, które wyróżnia się nie tylko designerską architekturą, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł41,60 m² 16 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry. Zielona i spokojna okolica. Budynek z windą i domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 499 zł44,42 m² 18 899 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie na Bemowie | blisko trasy S8 | funkcjonalny układ | loggia Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentacje mieszkania na Bemowie: - 2 pokoje - Winda - Budynek z 2006r. Cechy mieszkania: - powierzchnia 35,56 m - 4 piętro z 6 - po remoncie - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł74,66 m² 12 242,16 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu 4-pokojowego, dwustronnego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 74,66 m2, z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2,89 m2, z wygodną loggią (6 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61,62 m² 13 777,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł86,44 m² 17 237,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 741 zł117,92 m² 14 337,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragniemy przedstawić państwu wyjątkowy apartament na Warszawskim Bemowie.Nieruchomość o pow.117,92m2.znajduje się w nowoczesnym budynku na parterze 3-piętrowego apartamentowca i czeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł68,50 m² 18 817,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Komfortowe i przestronne mieszkanie idealne dla rodziny, pary lub osób pracujących zdalnie. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,10 m² 14 182,34 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Bemowa w rejonie Lotniska oraz Fortów Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł73,50 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,91 m² 16 696,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50,91m2 na Bemowie. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym z 2003 roku.Własność, bez obciążeń.W pobliżu stacja metra,Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł51,49 m² 14 546,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować dwupoziomowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,90 m² 15 032,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim.