dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, czyste i jasne. Na podłogach w pokojach i przedpokoju parkiet drewniany. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią w bardzo dobrym stanie, położone na cichym, chronionym osiedlu (ochrona fizyczna i kamery) o niskiej zabudowie. Kuchnia nowocześnie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Cena do negocjacji! Przytulne mieszkanie 49 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim 5 piętrowym budynku z 2003 roku na Osiedlu Olszyny w bliskim sąsiedztwie zabytkowego Fortu Bema. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Borowego na 5 piętrze w budynku z 2004r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane. Więcej informacji podczas rozmowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjemna, zielona okolica, w sąsiedztwie szkół, przedszkoli i galerii handlowych. Dobra komunikacja do Centrum. Opłata miesięczna nie zawiera opłaty czynszowej admin. ok 300 zł/mc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazubów

Górce,Warszawa

320 000 zł36 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowa glazura i terakota, w pokojach deska barlinecka. Kuchnia otwarta, z zabudową i agd, reszta mebli też może pozostać. Wymienione są drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zeusa

Lotnisko,Warszawa

1 900 zł90 m² 21,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu piękne nieumeblowane mieszkanie w zamkniętym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem w super lokalizacji z własnym placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kocjana

Groty,Warszawa

458 000 zł51 m² 8 969,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Kuchnia wyposażona, otwarta na salon. W pokojach panele podłogowe. W łazience kabina prysznicowa i ogrzewanie podłogowe. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na Bemowie-Jelonkach, na I piętrze w budynku 10-piętrowym z windą. Składa się z 2niezależnych pokoi, odrębnej kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Jelonki,Warszawa

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Do wynajęcia duży, jasny dwuosobowy pokój blisko przystanku Plac Kasztelański na Jelonkach (bemowo). W drugim pokoju mieszkam ja. Pokój ma 27m2 + spory balkon. Spokojna okolica, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przyjemna, spokojna, zielona okolica w sąsiedztwie szkół, przedszkoli i galerii handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

299 000 zł40 m² 7 569,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania. Wysoki parter. Podloga w pokoju i kuchni - panele Prego. Podloga w lazience i przedpokoju - terakota. Do mieszkania nalezy 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 55 m2, róg Górczewskiej i Powstańców Śląskich, 7 piętro, wysoki standard, 2 niezależne umeblowane pokoje, kuchnia widna umeblowana ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na drugim piętrze w 3-piętrowym budynku. Budynek znajduje się na nowoczesnym i strzeżonym osiedlu przy ul. Pełczyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

1 590 zł51 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia (bezpośrednio) nowoczesne mieszkanie 51m2 idealny stan, 2 niezależne pokoje + otwarta kuchnia, i piętro w bloku z 2009 przy ul. Kopalnian 20, bemowo, warszaw. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 200 000 zł115 m² 19 130,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament o powierzchnii 115 m2 z ogrodzonym ogrodem (160m) i tarasem (z drewna Bangkirai) z widokiem na piękny park. Z każdego pokoju wyjście na taras. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 3 pokojowe i w pełni umeblowane. Kuchnia i łazienka są wyszykowane i w pełni przygotowane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

450 000 zł51 m² 8 813,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, ciche mieszkanie na trzecim piętrze w spokojnej i zielonej okolicy. Dwa pokoje z otwartą kuchnią o pow. salon + kuchnia 30m2, sypialnia 14m2, łazienka 4,6m2. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

347 000 zł33 m² 10 515,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek położony w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Kuchnia w aneksie. W łazience wanna. W pokojach na podłodze parkiet. Okna pcv. Mieszkania ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 650 zł36 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowana i dobrze rozplanowana, przestronna kawalerka. Mieszkanie jest bardzo ciche oraz widne, umieszczone na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu. W pobliżu znajdują się centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zachęcam do kupna kawalerki o ciekawym rozkładzie i wspaniałej lokalizacji, w ładnym, zadbanym, ocieplonym budynku. Obok przebiegają ścieżki rowerowe, na miejscu sklep 24h. sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. 3 pokoje, 60 metrów kwadratowych. W budynku z 2001 roku. Na granicy Woli i Bemowa. Obok Wola Parku. Pierwsze piętro /winda/. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko bezpośrednio Jelonki , ul. Karabeli. Rozkładowe, dwustronne. Pokoje 20m2 ( z wyjściem na loggię) i 10,5m2; kuchnia 6,8m2; łazienka 3m2; przedpokój 5,8 m2. Piwnica 2m2 Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodkowska

Górce,Warszawa

459 000 zł60 m² 7 614,47 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, rozkładowe mieszkanie z dużą, widna kuchnią. Lokal pusty, pozostaje tylko zabudowa kuchenna, w przedpokoju jest miejsce na szafę wnekową. W pokojach deska barlinecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 100 zł75 m² 41,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przepiękne, luksusowe 75 m2 urządzone z niezwykłym smakiem i gustem (almi Decor), kompletnie nie przypominające typowych mieszkań na wynajem. Mieszkanie jest całkowicie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

668 000 zł82 m² 8 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie położone w doskonałym punkcie komunikacyjnym oraz niedaleko centrum handlowego Wola Park, w pobliżu również przedszkole i szkoła. Jednocześnie okolica jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam przytulne mieszkanie własnościowe z kw 62m, 3 pokojowe, do zamieszkania bez wkładu finansowego. Bardzo dobry standard wykończenia. Cena 400 000 zł. kontakt: tel.   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

umeblowane, agd z podziemnym miejscem postojowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Tobruku

Górce,Warszawa

350 000 zł36 m² 9 859,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kameralne osiedle w inwestycji Forty Bema ze sporą ilością miejsc do parkowania. Bezpośrednio przy osiedlu dwie linie autobusowe - jedna pozwala na połączenie się z tramwajami jadącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne, dwupokojowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi 19 i 10 m2, kuchni i łazienki. Na podłodze panele, w łazience, kuchni i przedpokoju, glazura i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

1 590 zł48 m² 33,13 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 48m2, dwa oddzielne pokoje, niezależna kuchnia, łazienka z wc oraz balkon. Piętro 6(12) w bloku z 2008 r. (ul. Górczewska 200a skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 750 000 zł148 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o wysokim standardzie, znajduje się na kameralnym osiedlu, zbudowanym w 2004 roku, usytuowane na granicy Żoliborza i Bemowa. Na osiedlu znajduje się sześć 5-rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

522 341 zł59 m² 8 903,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do sprzedania: mieszkanie w nowym budownictwie - w bloku z 2001 roku, nowoczesne ustawienie wnetrza; mieszkanie znajduje sie na 9 pietrze w 11 pietrowym budynku, w ktorym sa 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na pół-zamkniętym osiedlu, naprzeciwko Ratusza-Bemowo. Usytuowane w środku osiedla, gdzie nie dobiega hałas ulicy, a jednocześnie jest blisko do środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Górce,Warszawa

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

W pięknym osiedlu Górce, bardzo ustawne, ciche mieszkanie położone przy ul. Kazubów nieopodal skrzyżowania ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich. Mieszkanie 3 pokojowe suche , czyste,.