dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

847 000 zł88 m² 9 614,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowe piękne 4 pokojowe mieszkanie na ulicy Osmańczyka 28 m.1 Bemowo Warszawa. Mieszkanie o łącznej powierzchni 88,10 mkw, składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompletnie umeblowane mieszkanie z miejscem parkingowym w hali garażowej pod budynkiem. Kuchnia z wyposażeniem (mikrofala, lodówka, płyta ceramiczna, czajnik, naczynia, sztućce). Szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Górce,Warszawa

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone na zacisznym osiedlu Górce w dzielnicy Bemowo, w pobliżu skrzyżowania ul.Górczewskiej i Powstańców Śląskich. W otoczeniu zabudowa wielorodzinna, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w cichej, spokojnej i bezpiecznej części Bemowa. Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 mkw. na Jelonkach. Pokój dzienny 16,2 mkw, z wyjściem na balkon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolkowska

Górce,Warszawa

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronna kawalerka w bardzo dobrym stanie. Niski parter. Kuchnia w aneksie. meble, bez lodówki i rtv, mogą pozostać. W pokoju i przedpokoju panele podłogowe. Można podzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

460 000 zł54 m² 8 582,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie o pow. 53,60 m2 usytuowane na 2-gim piętrze w budynku z 2008 roku, położone w ekskluzywnym osiedlu apartamentowców - Ewen Shiraz. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

385 000 zł44 m² 8 651,69 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie na nowoczesnym osiedlu między ulicami górczewska/powstańców Śląskich. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną i bezpiecznym placem zabaw. Lokal cichy mieszczący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

580 000 zł72 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam mieszkanie trzypokojowe w pełni rozkładowe w zielonej części Bemowa, tuż koło Fortu Bema. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego 6-piętrowego budynku. Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

859 000 zł93 m² 9 236,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio! Widne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe 93 m2. Ogrodzone i monitorowane osiedle z całodobową ochroną oraz własnym placem zabaw. Zielona i cicha część Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ciche, położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Kuchnia widna, otwarta na pokój. Zostaje zabudowa kuchenna i sprzęt agd. W sypialni szafa wnękowa. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabiańska

Groty,Warszawa

357 000 zł50 m² 7 210,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w niskim, kameralnym budynku. Rozkładowe z widną, zabudowaną kuchnią. W kuchni i przedpokoju wykładzina, w pokojach panele podlogowe. Loggia. Okna pcv, w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

265 000 zł30 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Cena obejmuje mieszkanie, miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską (2,75 m2). Mieszkanie jak nowe, w idealnym stanie, odnowione. Doskonała lokalizacja na Bemowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezposrednio od właściciela- sprzedam mieszkanie 3 pokojowe,ul. Synów Pułku 1. Słoneczne, ciche, jasne, przytulne. Piętro 7 z 11. Mieszkanie składa się z dwóch mniejszych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, realny koszt np. dla rodziny 2+1 ze wszystkimi opłatami 1 600 zł/m-c. Zdjęcia dla zainteresowanych przekażę pocztą elektroniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

488 000 zł51 m² 9 512,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2 pokojowe mieszanie z 2005 roku z miejscem postojowym komórką lokatorską i 30 metrowym tarasem z widokiem na las. ul. Obrońców Tobruku 26 Blisko C.H. Bemowo, fort Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie znajduje się na najbardziej prestiżowej części Bemowa tuż obok Fortu Bema. Mnóstwo zieleni, obiekty sportowo - rekreacyjne oraz handlowe to niezaprzeczalne atuty lokalizacji. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

237 700 zł31 m² 7 667,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio - bardzo atrakcyjna cena - Bardzo ładna i atrakcyjna kawalerka 31m2 na osiedlu górczewska (inwestor bud-prof) - ciche osiedle ok 150m w drugiej linii zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Warszawa Bemowo Lazurowa - mieszkanie do wynajęcia 60m2 Ciche, przestronne, słoneczne mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym (róg ul. Lazurowej i Człuchowskiej); budynek 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 700 zł83 m² 32,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne 3 pokoje w centrum Bemowa. VII piętro (ostatnie) w pokojach skosy. Powierzchnia normatywna 83 m2, po podłodze 96m2. Wysokość do 2,95 m Pokoje 24, 26, 13m, kuchnia oddzielna 13m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

399 000 zł48 m² 8 329,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Strzeżone osiedle skladające się z 3- 4 piętrowych budynków, (rok budowy 2006 ), liczba pięter 4, winda panoramiczna łącząca mieszkania z garażem, miejsce garażowe w podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 200 €54 m² 40,74 €/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

New, very comfortable apartment, 2 room; 53,3 m2, modern furniture, 37inches LCD, cable-tv, internet, wi-fi, parking place in the underground garage, washing machine, iron, ironing board, cutlery, cooking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębicka

Górce,Warszawa

369 000 zł45 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zadbane, rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią. 2 lata temu zostały wymienione drzwi wewnętrzne i framugi na drewniane, wycyklinowano podłogę i zabudowano szafami przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

460 000 zł83 m² 5 569,01 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! Sprzedam bezpośrednio! Bardzo ładne, słoneczne, rozkładowe (południe-północ) mieszkanie 4 pokojowe w osiedlu Lazurowa, do odświeżenia lub odnowienia, z zabudowaną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

850 000 zł119 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i dodatkowym 25 m2 pomieszczeniem na poddaszu. Mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w dogodnej lokalizacji z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam.Mam do wynajecia elegancko bez zbednego przepychu wykonczone mieszkanie na kameralnym ,strzezonym osiedlu o niskiej zabudowie (budynki 2i 3 pietrowe).Na calej powierzchni panele debowe.W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o pow. 33m2 (2 pokoje), w pełni umeblowane. Jasne, okna na poludniowy-zachód, VI piętro, dwie windy. Kuchnia i łazienka w pełni umeblowane (pralka, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

1 500 zł30 m² 50,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Spokojna okolica i sąsiedzi, dobra komunikacja (tramwaj, autobus), sklep osiedlowy (stokrotka, biedronka), bank pko S.A., BPH, ścieżka rowerowa do Kampinosu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

570 000 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadbane, ładnie wykończone mieszkanie, przy starej ul. Górczewskiej. Kuchnia w aneksie, z zabudową wydokiej klasy - fronty szafek z drewna, blat kuchenny Samsung Staron który można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

237 460 zł31 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjnie położona kawalerka na osiedlu ogrodzonym-strzeżonym w osiedlu Górczewska 226. Bardzo łatwy dojazd do centrum - pętla autobusowa, trasa S8, lazurowa. W pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, bardzo blisko lasów i innych terenów zielonych (kampinoski Park Narodowy), obiektów sportowych wat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

879 000 zł93 m² 9 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Tylko bezpośrednio! Widne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe 93 m2. Ogrodzone i monitorowane osiedle z całodobową ochroną oraz własnym placem zabaw. Zielona i cicha część Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe, kompletnie urządzane, meble, sprzęt agd, dwie szafy typu komandor. W bardzo dobrym stanie, świetna lokalizacja (skrzyżowanie ulicy Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Jelonki,Warszawa

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe. Bardzo spokojna i przyjemna okolica.2 ustawne pokoje kuchnia,pieka lazienka i duzy przedpokoj z wbudowana bardzo pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta bezposrednia od własciela Mieszkanie przy ulicy Synów Pułku. Park o powierzchni 9,9ha,mnóstwo drzew na osiedlu, do Centrum w 15-20 min.Piętro wysoki parter z 10, budynek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo Lotnisko

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo ładne mieszkanie w nowym bloku. kuchnia wyposażona w lodówkę, zmywarkę, kuchnię elektryczną, dwa osobne pokoje, łazienka, wc i duża garderoba. dwie windy zjeżdżające do.