dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

408 000 zł60 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe,łatwe do aranżacji na 3 pokojew budynku z 2000r w dobrej lokalizacji.Blisko komunikacja,sklepy,centrum handlowe,bazarek.Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

393 000 zł70 m² 5 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania w pełni wyposazone i umeblowane po remoncie mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie ciepłe, przestronne, słoneczne (wschod-zachod).Podłogi drewniane mozaiki i terakoty, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

273 356 zł58 m² 4 713,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo Lotnisko

Bemowo Lotnisko,Warszawa

553 000 zł74 m² 7 422,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo słoneczne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,6 m2 na nowym osiedlu z 2010 roku. Salon z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni ok. 29m2, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Bemowo,Warszawa

485 000 zł84 m² 5 766,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Pokoje o wielkości: salon - 20 m2 z wyjściem na balkon; sypialnie - 11,20 i 8,80 m2; widna kuchnia - 8,10 m2; łazienka - 3,10 m2; oddzielna toaleta - 2 m2; korytarz - 12,00 m2; dobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania czteropokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m2 Mieszkanie znajduje się w 3-piętrowym budynku na 2 piętrze. Składa się z 4 pokoi (salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Górce,Warszawa

500 000 zł79 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 1998r. na bardzo wysokim parterze na Bemowie przy ul. Ziębickiej (okna południe-północ), wysokość mieszkania 272cm: - powierzchnia ok. 78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrętowa

Bemowo,Warszawa

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niezależna kondygnacja w domu jednorodzinnym. Eleganckie, estetyczne wnętrze, bardzo dobre materiały wykończeniowe. Powierzchnia składa się z dwóch niezależnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kędzierskiego

Bemowo,Warszawa

338 000 zł63 m² 5 365,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do gruntownego remontu (63 m2) 3 pokoje + kuchni + loggia. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw / grunt uregulowany /. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

648 000 zł71 m² 9 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe z tarasem i pięknym ogródkiem 64m2. Budynek z 2011r. z windą.Osiedle ogrodzone, teren zamknięty (brama wjazdowa na pilota). Osiedle i teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zaadaptowane poddasze w bezczynszowej kamienicy ( miesięczne opłaty 73zł ) z możliwością podniesienia stropu na całej powierzchni. Powierzchnia liczona po podłodze 56m2, według kw 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, usytuowane w niskim budynku na osiedlu pełnym zieleni. W pokojach na podłodze położony jest parkiet. Łazienka i toaleta osobno. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, łazienką i toaletą. Mieszkanie częściowo umeblowane. W kuchni duża lodówka zamrażalnikiem. W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie 60 m2 na Bemowie, w którym wymieniono instalacje, grzejniki, okna, parapety, podłogi, zostały odświeżone ściany. Łazienka i wc - w podstawowym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

335 582 zł73 m² 4 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na pięknym kameralnym osiedlu na Fortach Bema. Na pow. mieszkania składają się: salon z widnym aneksem kuchennym 31m2, sypialnia 10m2, łazienka 6m2, garderoba 2,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Pilnie sprzedam! Mieszkanie czesciowo umeblowane. Przedpokoj w zabudowie, szafa typu Komandor, szafa na obuwie, polki na ksiazki. Oddzielna widna kuchnia, zabudowana, agd zmywarka, plyta elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górce

Górce,Warszawa

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie (54,24m2) z balkonem w cichej okolicy na Bemowie. Pokój dzienny z otwartą widną kuchnią 27m2 tworzą przyjemną przestrzeń życiową. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu ewen Shiraz (2009), ogrodzone, strzeżone, monitorowane ,4 place zabaw (miejsce sprzyjające małym dzieciom), portier w klatce schodowej.Budynek na ul Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

698 000 zł119 m² 5 865,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie (94 m2) z garażem i dodatkowym 25m2 pomieszczeniem na poddaszu. Mieszkanie w kameralnym zamkniętym osiedlu w dogodnej lokalizacji z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

408 000 zł64 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w okolicy: szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie wysokie 3,4 m - dwa pokoje, kuchnia otwarta na pokój. Łazienka, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

251 000 zł34 m² 7 492,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe mieszkanie w zadbanym budynku z lat 80tych, łazienka razem z wc, kuchnia oddzielna z prześwitem na pokój. Balkon loggia, na podłogach parkiet dębowy w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

999 000 zł106 m² 9 424,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu przy Fortach Bema z tarasem 24m2 i balkonem 12m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą i własną łazienką, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

283 958 zł62 m² 4 579,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boernerowo

Boernerowo,Warszawa

458 000 zł78 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - do planowanej stacji metra około 2 km. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia widna. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

724 000 zł112 m² 6 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie II poziomowe o pow.ok 112m2 z możliwością zrobienia 5 pokoju (jest projekt i bez dodatkowego czynszu) i antresolą do zagospodarowania ok 30m2 (w chwili obecnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

300 000 zł44 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem. Pokoje o metrażach: 22 ; 10,4 m2 - na podłodze parkiet - po cyklinowaniu i lakierowaniu. Aneks zabudowany. Łazienka 5,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabiańska

Groty,Warszawa

597 000 zł104 m² 5 754,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne, jasne mieszkanie blisko lasu w cichej okolicy z przynależnym terenem 179 m2. Powierzchnia cał. z księgi wieczystej to 103,73 m2 z czego lokal mieszkalny to 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Interesująca oferta dla rodziny. Powierzchnia 60,30 m2 (odrębna własność). Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka i oddzielne wc, przedpokój, zabudowana loggia. Po wymianie instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

499 000 zł76 m² 6 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek z cegły z 2000 roku na zamkniętym ogrodzonym terenie, w głębi osiedla więc jest cicho! Doskonale skomunikowane, w pobliżu supermarkety Real i Tesco. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

599 000 zł69 m² 8 681,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek w cichej spokojnej okolicy, dużo terenów zielonych. Z okien widok na zieleń w okolicy Kampinos. Mieszkanie funkcjonalne - pokój z garderobą, sypialnia z przeszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio - 2 niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia, bardzo funkcjonalne, wygodne, przyjemne, przestronne, czyste - 42 m2, VII p. (z X) piękny otwarty widok z okien - Warszawa ul. Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

264 000 zł47 m² 5 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Budynek w cichej spokojnej okolicy. Mieszkanie dwu pokojowe z widną kuchnią [oddzielna]. Pokoje o metrażach: 17 ; 11 m2 - na podłodze parkiet. Kuchnia umeblowana - 8 m2 - glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Sprzedaż bezpośrednio Z biura sprzedaży developera! - ostatnie mieszkania 4590 zl/m2 Ze względu na dynamiczną sprzedaż proszę o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, 800 m od granic Bemowa, w miejscowości Latchorzew znajduje się ogrodzone, strzeżone i zadbane osiedle złożone z dwupiętrowych budynków. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

330 000 zł88 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, 800 m od granicy Bemowa, w miejscowości Latchorzew znajduje się ogrodzone, strzeżone i zadbane osiedle złożone z dwupiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia