dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

472 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Duży pokój i najmniejszy od strony zachodniej a pozostałe pomieszczenia od wschodu. Kuchnia osobna z oknem, wyposażona, umeblowana. Łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe, urządzone mieszkanie o pow. 95m2 tuż przy Forcie Bema. Mieszkanie położone jest na parterze w budynku pięciopiętrowym. Posiada ogródek, taras (ok. 40m2) i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baborowska

Górce,Warszawa

367 000 zł65 m² 5 646,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie położone w cichej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny (górczewsa, powstańców Śląskich). Blisko C.H Wola Park. Piwnica 1,83m2, balkon ok 3m2. Wysoki parter. Mieszkanie dwustronne, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

590 000 zł84 m² 7 032,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Budynek w cichej, zielonej, spokojnej okolicy. Okna na 3 strony świata - wschód, południe i zachód. W bardzo dobrymn stanie (wymaga tylko odświeżenia ścian). Kuchnia widna, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 31,91 m2 w stanie deweloperskim na kameralnym osiedlu przy ul. Coopera. Pierwotnie lokal składał się z pokoju i oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, luksusowe dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 68 m2 na osiedlu ewen shiraz przy ul. Powstańców Śląskich w centrum Bemowa. Mieszkanie z dużymi drewnianymi oknami do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł66 m² 30,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ciche, dwustronne (wschód - zachód). Rozkład Pomieszczeń: salon(27m2) z wyjściem na balkon, 2 sypialnie(13 i 8m2), oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 160 zł72 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc, dużego przedpokoju. Pokoje umeblowane, kuchnia wyposażona. Z salonu wyjście na taras oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legendy

Bemowo,Warszawa

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna. Na podłogach parkiet. Łazienka z wanną, wc osobno. Duży pokój z loggią i wyjściem do ogródka. Okna pcv. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagowska

Górce,Warszawa

340 000 zł46 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie w spokojnej i cichej okolicy. W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z kabiną i wc. Na klatce schodowej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

590 000 zł68 m² 8 689,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne 3- pokojowe mieszkanie o pow. 67,90 m usytuowane na 1 piętrze w 8- piętrowym budynku z roku 2008 na osiedlu ewen shiraz przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchn 60 i m2 na bardzo ładnie zagospodarowanym, nowym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa sie z 3 pokoi, lazienek, garderoby oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo, budynek Fort Bema położony na terenie parku Fort Bema. Doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni. Budynek Fort Bema położony na terenie parku Fort Bema. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Górce,Warszawa

382 000 zł47 m² 8 093,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W dobrym stanie. Kuchnia w aneksie, zabudowana i wyposażona. Na podłodze panele, w kuchni i łazience gres. Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolkowska

Górce,Warszawa

326 000 zł60 m² 5 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. Do remontu. Pierwotnie trzypokojowe. Duża, widna kuchnia połączona w jedno pomieszczenie z jadalnią. Na podłogach mozaika i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w apartamentowcu z 2010r. przy ul. Świetlików blisko hali Woli. Osiedle zamknięte, z ochroną. 2 pokoje umeblowane i wyposażone w nowe meble i sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 70 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, pokój, garderoba, łazienka, balkon. Osiedle monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baborowska

Górce,Warszawa

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super okazja! Duże 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem na Osiedlu Górce na Bemowie. Budynek po ociepleniu, wymianie pionów, z nową elewacją i nową windą położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

535 000 zł77 m² 6 912,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni użytkowej 77,4 mkw. + balkon o powierzchni 8,8 mkw. Mieszkanie składa się z: - salon połączony z kuchnią ok. 30 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Osiedle zamknięte, strzeżone, w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie składające się z 5 oddzielnych pokoi, z oddzielną wyposażoną kuchnią i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie 2 pokoje. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2. Na metraż lokalu składają się: - pokoje: 20, 12, 11 i 9,5m2, - samodzielna widna kuchnia 6,6m2, - łazienka 2,6m2, 2m2 - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Synów Pułku

Bemowo,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,w przedpokoju duża szafa na podłodze terakota.Łazienka z prysznicem,glazura i terakota oraz pralka.Kuchnia w pełnii wyposażona.W lokalu jest balkon.Okolica spokojna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2007 roku, nowe, ogrodzone osiedle , strzeżone. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie 75 m2 - 3 pokoje. Kuchnia wyposażona w nowy i wysokiej klasy sprzęt agd (płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narwik

Górce,Warszawa

296 000 zł35 m² 8 433,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na kameralnym, strzeżonym osiedlu. W bardzo dobrym stanie podzielone systemem drzwi przesuwowych Komandor na sypialnię z oknem, i pokój dzienny z aneksem kuchennym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budy

Górce,Warszawa

528 000 zł67 m² 7 880,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy. Wymaga odświeżenia. Kuchnia widna, zabudowana. Standard wykończenia: podłogi - mozaika parkietowa, terakota, ściany - gładź gipsowa (kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 75m2 w sąsiedztwie Fortu Bema. Budynek na osiedlu strzeżonym ukończony w 2007 roku. Miejsce postojowe w garażu podziemnym, loggia (4,5m2). Pokoje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią po generalnym remoncie. Duży balkon. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Piękny widok na panoramę miasta. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

524 800 zł64 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio. Okazja! Blisko Fortu Bema (również na wynajem) - przestronne, zadbane, widne i ciche mieszkanie z klasycznym rozkładem-IV piętro (3 pok: 17m, 13m, 10m, kuchnia: 8m, 2 łazienki) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, luksusowe, mieszkanie usytuowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 1 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jeździecka

Górce,Warszawa

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w stanie do odświeżenia, trójstronne. Kuchnia z jadalnią, wyposażona, umeblowana. 1 łazienka gościnna, druga z wejściem z sypialni. Mieszkanie wysokie 2,70. Widne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rostworowskiego

Bemowo,Warszawa

2 900 zł86 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Trzy niezależne sypialnie. Salon z oddzielną kuchnią z jadalnią. Łazienka z oknem. Osobne wc. Kuchnia, łazienka i wc wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką i balkonem na strzeżonym osiedlu + boks garażowy w cenie wynajmu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 850 zł45 m² 41,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

45m2 , okazja, przytulne, ciche, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie. Dobra komunikacja miejska, obok Centrum Handlowe (tesco, media Markt).Główne atuty mieszkania: wysoki standard wykończenia, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

499 000 zł84 m² 5 976,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Sprzedam bezpośrednio rozkładowe, przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ulic. Okna na wschód i zachód. Widok na drzewa i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława

Bemowo,Warszawa

3 850 zł104 m² 37,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Leśne w okolicach Fortu Bema. Dwa balkony. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Pełne wyposażenie agd. Umeblowanie częściowe. Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe mieszkanie na strzeżonym, kameralnym osiedlu znajdującym się przy ul. Połczyńskiej (trasa na Poznań). Mieszkanie jest komfortowo urządzone w nowoczesnym stylu. Kuchnia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duży pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie ,garderoba,łazienka mieszkanie z balkonem/ogrodem zimowym na atrakcyjnym cichym osiedlu wśród zieleni i niskiej zabudowy. Do centrum 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia świeżo wykończone, jednopokojowe mieszkanie na Bemowie w nowym apartamentowcu z 2012 roku. Mieszkanie ma 30m2, znajduje się na zamkniętym, chronionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł84 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu Shiraz. Wysoki standard wykończenia. Duży salon z aneksem kuchennym. Dwie sypialnie. Łazienka: osobne wc, wanna, prysznic. Duży taras. W cenie komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

2 700 zł120 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia cichy, słoneczny apartament o powierzchni 120m2 w bardzo ładnie zagospodarowanej okolicy na Bemowie przy ulicy Franciszka Kawy. Mieszkanie składa sie z salonu.