dowolna

Mieszkania Warszawa Bemowo

476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

292 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa na nową inwestycję na Bemowie Świetna lokalizacja! Inwestycja zlokalizowana w pobliżu parku górczewska z amfiteatrem, gdzie latem odbywają się darmowe koncerty, eventy itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

590 000 zł69 m² 8 587 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, zadbane mieszkanie trzypokojowe na Bemowie przy ul. Narwik. Mieszkanie z 2007r. o łącznej powierzchni 68,71 m2 na 4 piętrze budynku 6-piętrowego, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

690 000 zł89 m² 7 752,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kkomfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w apartamentowcu na Bemowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 2-piętrowym,składa się z dużego widnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

477 000 zł71 m² 6 718,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje 71m2 - obok stacji metra Funkcjonalne, rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie 71m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Sąsiedztwo stacji metra 3 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

387 000 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 w budynku z cegły z 2016 roku. teren osiedla ogrodzony, monitoring, kontrola dostępu. Budynek z windą. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

698 000 zł103 m² 6 776,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie bemowo 103m2 Pięciopokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym 23m2 oraz sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

357 000 zł49 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hit na rynku! mieszkanie 49m2 - 3 pokoje! Funkcjonalne, rzadko spotykane trzy pokojowe mieszkanie 49m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Jelonki,Warszawa

440 000 zł62 m² 7 141 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe*3pok.62M2*LOGGIA*JELONKI*PO REMONCIE*POLECAM! Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe o powierzchni 61,62m2 na warszawskim Bemowie- Jelonki. Usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

392 000 zł43 m² 9 053 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 na parterze 5 piętrowego budynku z 2016 roku, na nowym cichym zamkniętym osiedlu z kontrola dostępu. Aneks kuchenny wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Jelonki,Warszawa

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na Jelonkach przy ulicy Rozłogi ulokowane na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym. Bardzo ciche, budynek położony jest wewnątrz osiedla, blisko parku Górczewska, wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górce

Górce,Warszawa

590 000 zł68 m² 8 638 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwa balkony*miejsce garażowa I komórka W cenie mieszkania! polecam! nowe-2008r*wyposażone*3pok.68M2* W CENIE 590TYS.ZŁ Do sprzedania nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Bemowo,Warszawa

438 000 zł83 m² 5 277 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83,2m2 położone na Bemowie. Mieszkanie rozkładowe z dużym balkonem (ok.7m2), łazienka, wc, piwnica, 4 piętro, rok budowy 1995. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Bemowo,Warszawa

420 000 zł55 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,20 m2 w cichej, zielonej dzielnicy Stare Bemowo. Położone na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1950r z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Jelonki,Warszawa

449 000 zł73 m² 6 168 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na Bemowie Kuchnia widna, zabudowana i wyposażona. W łazience i wc glazura terakota. W przedpokoju szafy. Piwnica 6 m2. Miejsce parkingowe na parkingu społecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

650 000 zł76 m² 8 521 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, komfortowe 3pok. Mieszkanie,76M2,taras 8M2, osiedle zamknięte, polecam! Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2 na Bemowie na osiedlu Sansara. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku na ul. Górczewskiej przy ul. Powstańców Śląskich. Dwa pokoje z widną kuchnią oraz łazienką z wc. Do kuchni wejście przez duży pokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

274 000 zł38 m² 7 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka (z możliwością wydzielnia dwóch pokoi) zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek będzie charakteryzować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

325 000 zł35 m² 9 286 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania nowoczesne w wysokim standardzie jednopokojowe mieszkanie o pow. 35m2 położone na nowoczesnym osiedlu na Bemowie. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

890 000 zł120 m² 7 417 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 120 m2. Położone na 2 piętrze w budynku 5 piętrowym położonym na Bemowie. Budynek z cegły, wybudowany w 1997 roku. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2pok*51m2*balkon*polecam! Do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Bemowie- jelonki południowe. Położone na ósmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

446 500 zł58 m² 7 698,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzy pokoje - 58m2 Funkcjonalne, rozkładowe trzy pokojowe mieszkanie 58m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Teren będzie strzeżony i monitorowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górce

Górce,Warszawa

3 000 zł67 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyposażone*3pok.*LOGGIA*DO WPROWADZENIA*POLECAM! Do wynajęcia rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Bemowie przy ul. Pełczyńskiwgo Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

840 000 zł90 m² 9 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 4pok.MIESZKANIE O POW.90M2, DWIE ŁAZIENKI,W SUPER LOKALIZACJI NA BEMOWIE! W CENIE DUŻE MIEJSCE GARAŻOWE! CENA 840TYS, ZŁ Do sprzedania komfortowe czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Jelonki,Warszawa

330 000 zł52 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Warszawskim Bemowie - Jelonki. Lokal składa się z trzech pokoi i oddzielnej widnej kuchni. Pokoje są przestronne, do każdego jest osobne wejście z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

390 000 zł51 m² 7 647 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

429 000 zł63 m² 6 814 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfoerowe mieszkanie na Bemowie 3 pokoje + przedpokój, kuchnia, łazienka, wc, loggia W lokalu nowe instalacje: woda zimna i ciepła, gaz i kanalizacja. Bardzo dobra lokalizacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagowska

Górce,Warszawa

459 000 zł59 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na pograniczu Bemowa I Woli (górce). 5 minut spacerem do Wola Parku gdzie znajdują się wszystkie kawiarne, resturacje, kino, sklepy. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

690 000 zł89 m² 7 753 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania słoneczny, przestronny trzy pokojowy apartament o powierzchni 89 m2 na Bemowie położony w zielonej części Bemowa wśród niskiej szeregowej zabudowy. Mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowicza

Bemowo,Warszawa

445 000 zł74 m² 6 013,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania przestronne 3 pokojowe mieszkanie do remontu i dowolnej aranżacji. 3 osobne pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka i dwa przedpokoje sprawiają, że mieszkanie ma duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

920 000 zł87 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowoczesne w wysokim standardzie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2 położone na ekskluzywnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu wybudowanym w 2014r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Jelonki,Warszawa

445 000 zł51 m² 8 725 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2pok*51m2*balkon*polecam! po remoncie* do wprowadzenia od zaraz! Do sprzedania słoneczne,rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Bemowie- jelonki południowe. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

555 000 zł63 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne,3pok.MIESZK.63M2,BALKON 2,5M2, TARAS 9,5M2, SPRZEDAM! Do sprzedania komfortowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow. ogólnej 70m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu Fort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

441 000 zł54 m² 8 100,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący nie płaci podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. Mieszkanie położone na piątym piętrze w nowo budowanej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Połczyńska

Chrzanów,Warszawa

611 900 zł90 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Idealne dla dużej rodziny! 5 pok.90M2, DWIE LOGGIE,POLECAM! Do sprzedania przestronne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie pięciopokojowe o pow. 90,40 m2 położone na Bemowie- chrzanów. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

584 983 zł68 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Idealne dla rodziny. Mieszkanie 3 pokojowe plus fantastyczny ogródek (80m2) plus ogród zimowy (10m2) i duża piwnica (4,4m2). Wszystko w cenie! mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma ponad 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chrzanów

Chrzanów,Warszawa

612 000 zł90 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

670 000 zł69 m² 9 710 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania nowoczesne w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2, położone na ekskluzywnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym (sprzęt agd marki Samsung, piekarnik, mikrofala, zmywarka, kuchnia indukcyjna, lodówka), stół plus 6 krzeseł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim 3 pokoje w rozsądnym metrażu 52 m2. Kuchnia w aneksie Sprzedaż cesji do umowy z deweloperem. Mieszkanie usytuowane od cichej strony (budynek stoi.