dowolna

Mieszkania Warszawa al. Aleje Jerozolimskie

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

690 000 zł27 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 27m2 usytuowane na czwartym piętrze (bez windy) w zabytkowej kamienicy z 1900r w Alejach Jerozolimskich. Topowa lokalizacja - wszelkie atrakcje Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 430 180 zł83 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupno bezpośrednio od dewelopera W najlepszej cenie bez prowizji i podatku pcc Państwa uwadze polecam 4-pokojowe mieszkanie znajdujące na 3 piętrze na kameralnym, willowym osiedlu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ochota,Warszawa

698 000 zł36 m² 19 389 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Ew Wroczynska ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę sprzedaży w Naszej bazie. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Mokotów,Warszawa

549 000 zł30 m² 18 342,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie usytuowane na 1 piętrze z 6. Lokal znajduje się w wyremontowanej kamienicy z 1901 roku. Okna mają wyjście na Aleje Jerozolimskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 25 m2 znajdująca się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Aleje Jerozolimskie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleje Jerozolimskie

Szczęśliwice,Warszawa

365 000 zł23 m² 15 605 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych. Lokal jest wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

1 700 000 zł77 m² 22 164,30 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, jasne mieszkanie z ciekawym rozkładem, 3 pokojowe w Centrum Warszawy - usytuowane na Ochocie (stara Ochota) przy Alejach Jerozolimskich na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

827 000 zł58 m² 14 370,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz bezpośrednio od Developera. Rezerwacje - Umowa Developerska. Prowizja 0 % - Bez pcc - Twoje Nowe Mieszkanie. Spotkanie bezpośrednio w biurze Inwestycji. Zadzwoń umów spotkanie lub napisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

782 000 zł54 m² 14 551,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

495 000 zł26 m² 19 336 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na 6 piętrze w bloku z ładnym widokiem na Ochotę. W budynku są 2 windy. Dookoła dużo zieleni. Mieszkanie jest ciche, słoneczne, ciepłe. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 799 000 zł92 m² 19 452,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 92,48 m2, składające się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek oraz dużej otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 299 000 zł97 m² 23 701 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Unikalny apartament, dotychczas w posiadaniu jednej rodziny od 74 lat. Enklawa ciszy i zieleni w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 235,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie developerskim w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 194 A. Inwestycja Zielone Aleje, developer Magnitar. * układ pomieszczeń * - salon z aneksem - 15,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

817 232 zł59 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w pobliżu inwestycji znajdują się lokale usługowe, klimatyzacja, park. Przynależności: bezpieczeństwo: monitoring, teren ogrodzony. Wielkość Projektu: cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

673 000 zł57 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Idealna Inwestycja - oferuje dużą różnorodność apartamentów na Wynajem i Sprzedaż Lokalizacja w zachodnio-południowej części Warszawy - ochota/włochy zachęca coraz więcej Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

967 000 zł37 m² 26 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (19 m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

610 000 zł26 m² 23 461,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka po generalnym remoncie w 2018 roku i odświeżeniu w kwietniu 2024. Kawalerka zlokalizowana jest w spokojnej części miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 610 000 zł115 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m2 zlokalizowany na Warszawskich Włochach przy Alejach Jerozolimskich na zamkniętym osiedlu Floryda. Opis : Mieszkanie składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł47 m² 24 416,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 47 metrowy apartament po generalnym remoncie na 6 piętrze w kamienicy w samym sercu Warszawy przy Alejach Jerozolimskich. Lokal jest wyremontowany z przeznaczeniem na biuro, może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

4 600 zł105 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 105 m2, na zamkniętym osiedlu przy Alejach Jerozolimskich, osiedle "ogrody Floryda". W cenie 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Przedpokój, duży pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

688 156 zł56 m² 12 236,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wykończony i umeblowany, 2-pokojowy lokal (niemieszkalny) o pow. 56,24 m2 zlokalizowany w dzielnicy Włochy przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł43 m² 18 023,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pure Estates ma przyjemność zaproponować na sprzedaż przytulne i kameralne mieszkanie w centrum Warszawy. Mieści się ono w siedmiopiętrowym budynku z lat 70-tych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł105 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępny od zaraz atrakcyjny lokal mieszkalny o pow. 105,35 m2 w ścisłym centrum Warszawy w Al. Jerozolimskich z przeznaczeniem na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł38 m² 28 921,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 metrów kwadratowych, zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Warszawy, tuż obok ikonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

554 000 zł29 m² 19 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nową, niezamieszkaną, wykończoną kawalerkę przy al. Jerozolimskie 194a. 1 pokój, 29,01 na 1 piętrze, gotowy do wprowadzenia w na przełomie kwietnia/maja 2023. Zdjęcia w ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł52 m² 16 393,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyłącznie U nas! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące w świetnej lokalizacji w zadbanym budynku przy Al. Jerozolimskie 117. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 w kamienicy przy pl. Starynkiewicza. Mieszkanie umeblowane, wolne i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 700 zł129 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy klimatyzowany apartament o powierzchni 129 m2 w fantastycznej lokalizacji - Aleje Jerozolimskie 133- okolica Placu Zawiszy gdzie jest granica Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

697 000 zł23 m² 30 199,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Bezpośrednia sprzedaż od właściciela bez prowizji! *** Sprzedam bezpośrednio przytulną i wyposażoną kawalerkę w samym Centrum Warszawy w topowej lokalizacji przy Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

685 000 zł37 m² 18 715,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Śródmieścia. Idealne pod wynajem dla inwestora! Mieszkanie umeblowane , gotowe do wprowadzenia. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym ( Agencje prosimy aby nie dzwoniły). Dzięki możliwości zaadoptowania korytarza mieszkanie ma 50 m kw powierzchni. Część ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 52m2, piętro 2/5 bez windy, w kamienicy z 1900 r. przy Al. Jerozolimskich, ochota, filtry. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 773,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55,7 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 1997 r. Stare Włochy. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, wyposażone w meble i wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

444 563 zł32 m² 13 767,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja: na sprzedaż wykończony i umeblowany, 1-pokojowy lokal (niemieszkalny) o pow. 32,27 m2 zlokalizowany w dzielnicy Włochy przy Al. Jerozolimskich. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście Północne,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Dostęp do wszystkich atrakcji kulturalno-rozrywkowych. 20-metrowy słoneczny salon, oddzielna pojemna (dwupoziomowa) garderoba, do której wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

396 585 zł25 m² 15 863,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stare Włochy,Warszawa

769 999 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Warszawa Stare Włochy | Al. Jerozolimskie 194a | Inwestycja: zielone Aleje | 34,95 m2 + 15m2 antresoli | 3 pokoje | piętro 3 z 3 | loggia 2,33m2 | wysokość mieszkania 4,10m | 1,4km do przystanku wkd.