dowolna

Mieszkania Warszawa al. Aleje Jerozolimskie

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 499 000 zł54 m² 27 504,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Pięknie wykończone trzy pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Warszawy. Apartament jest idealnie cichy , ponieważ wszystkie okna skierowane są na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

5 300 zł86 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu z ochroną fizyczną, z panoramicznym widokiem na Warszawę. W cenę już wliczono opłatę administracyjną, dodatkowo płatne media: energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

575 000 zł38 m² 15 211,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja do 22.11.br. Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii podziwiasz imponujący Pałac Kultury i Nauki, który przypomina, jak blisko jesteś tętniącego życiem serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł91 m² 108,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Aleje Jerozolimskie pierwsze piętro Wynajmę 90,90 m2 na biuro. Zabytkowa kamienica w ścisłym Centrum. Projekt budynku zamówiony przez króla kawioru astrachańskiego u profesora Feddersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 688,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku z 2000 roku zlokalizowane na osiedlu Floryda - pogranicze Ochoty i Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 725 000 zł125 m² 13 772,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Rozkładowe wygodne mieszkanie ( 125,25 m2) z garażem 26 m.2 w kameralnym BUDYNKU z windą. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Teren zamknięty, z ochroną, i zadbaną zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 255 623 zł84 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży 3- pokojowego mieszkania w Ursusie to atrakcyjna opcja dla osób szukających dużego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie wykończone, w standardzie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealnie ciche, położone na Starej Ochocie przy alejach Jerozolimskich u zbiegu ulic Szczęśliwickiej i Sękocińskiej. Okna wychodzą na Sękocińską. Miejsce świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii podziwiasz imponujący Pałac Kultury i Nauki, który przypomina, jak blisko jesteś tętniącego życiem serca Warszawy. To mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

439 000 zł27 m² 16 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji i pełna oferta pod nr tel. *inwestycja zrealizowana* apartament W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją ***gotowy do zamieszkania*** w cenie 439 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

689 000 zł38 m² 18 131,60 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

To nie tylko mieszkanie, ale prawdziwa perła na rynku nieruchomości w Warszawie, łącząca w sobie komfort oraz wyjątkową lokalizację. Idealnie nadaje się zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł94 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klasyczne biuro w zabytkowej kamienicy, oferujące niepowtarzalną mieszankę tradycji i nowoczesności. Nieruchomość jest zlokalizowana w komunikacyjnym sercu stolicy. Ten oryginalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

849 000 zł58 m² 14 688,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy stacji W-wa Ochota, blisko centrum, spacerem do Hali Koszyki opłaty: 1200 zł + czynsz 600 zł Zaliczki na prąd 100 zł/mies. Kaucja 1500 zł mieszkanie - duży pokój - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Mieszkanie 45 m2 zlokalizowane na II piętrze : * 2 osobne nieprzechodnie pokoje * oddzielna kuchnia z oknem * Łazienka, * Balkon, mieszkanie jest umeblowane, wyposażone we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego na 8. piętrze budynku przy Al. Jerozolimskich 135, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

9 000 zł107 m² 84,19 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować kompletny i wyposażony lokal biurowy na wynajem. Zdecydowaną zaletą lokalu jest jego lokalizacja - blisko centrum Warszawy z bardzo dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40m2, piętro 9/11 z windą, w budynku z 1970r. przy Al. Jerozolimskich, ochota, filtry. Mieszkanie po generalnym remoncie z nowym wyposażeniem kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

5 400 zł52 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, klimatyzowany apartament o pow. 52 m2 usytuowany w kameralnym bloku z 2022 r. w Starych Włochach. 3 pokoje z aneksem kuchennym oraz łazienka. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 624,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie! ? Na Sprzedaż wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie w sercu Starej Ochoty! * Lokalizacja Wyjątkowa: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 000 zł89 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia lokal na z przeznaczeniem na cele biurowe lub też mieszkalne. Budynek jest zlokalizowany w zaciszu przestronnego i zielonego osiedla mieszkaniowego, pełni funkcję biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyobraź sobie poranki, gdy z filiżanką kawy na loggii spoglądasz na majestatyczny Pałac Kultury i Nauki, przypominający, jak blisko jesteś serca Warszawy. To mieszkanie na Starej Ochocie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie o Wynajmie Mieszkania w Warszawie, aleje Jerozolimskie, dzielnica Ochota Mam przyjemność zaoferować na wynajem komfortowe, umeblowane, bezpośrednio po remoncie, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

6 800 zł103 m² 66,02 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, przestronne i jasne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 12 piętrowego budynku na Ochocie przy alejach Jerozolimskich. Mieszkanie o powierzchni 103 m2 jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** kontakt: al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,79m2. z ***tarasem 32m2*** W pełni wykończony I wyposażony Z klimatyzacją cena netto 393 165.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,34m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 385 tys. DO negocjacji Garaż 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

395 200 zł26 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz gotowego, urządzonego lokalu ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Apartament to propozycja dla inwestorów i Klientów indywidualnych, położony przy Alejach Jerozolimskich 216.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

385 000 zł25 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpośrednio***bez prowizji*** Al. Jerozolimskie 216 apartament 1 pokojowy 25,34m2. W pełni wykończony I wyposażony (zdjęcia) Z klimatyzacją cena 385 tys. DO negocjacji garaż 40 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 120 000 zł303 m² 13 597,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2018

Al. Jerozolimskie apartamenty W pełni wykończone I wyposażone Z klimatyzacją Oferta sprzedaży urządzonych apartamentów (zdjęcia) w pakietach z możliwością wyboru ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

1 110 000 zł46 m² 24 289 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Ścisłe Centrum! Aleje Jerozolimskie! Apartament! Kamienica 1927r. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie apartament 45,7m2.+Antresola 12m2. Dodatkowy metraż z antresolą to 57,7m2. Daje to 3 pokój!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 4 Czerwca 1989 r.

Skorosze,Warszawa

619 999 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Mieszkanie sprzedawane jako rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

440 000 zł19 m² 18 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 060 000 zł121 m² 17 024,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie w kameralnym budynku z windą o powierzchni 121 m2 z widokiem na Górkę Szczęśliwicką. Wejście do mieszkania bez schodów - posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

8 000 zł128 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 14 piętrowym budynku. Lokal jest teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę wynajmu w Naszej bazie. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 36m2 zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Krucza,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz żyć w centrum Warszawy, ale zarazem mieć spokój duszy? To Aleje zapraszają :) 2-pokojowe (53m2) mieszkanie przy Al. Jerozolimskich, w samym centrum Warszawy. Świetna lokalizacja samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością oferuję na sprzedaż mieszkanie w jednej najprzyjemniejszych dzielnic Warszawy, na Starej Ochocie Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

916 000 zł46 m² 19 995,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Włochy,Warszawa

4 200 zł47 m² 89,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa / stare włochy / 3- pokoje, 48m2, 2 balkony, miejsce parkingowe Stare Włochy to miejsce doskonale skomunikowane z Centrum oraz innymi częściami Warszawy, posiada rozbudowaną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Skorosze,Warszawa

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie trzy pokojowe na 3 piętrze o powierzchni 50m2. miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 000zł) Komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000zł) Poniżej kilka słów o osiedlu,.