dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

749 000 zł49 m² 15 348,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie na sprzedaż. Lokal o powierzchni 48,8 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

4 990 zł75 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 75m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 1970r., przy ul. Wolskiej, wola Młynów. Super dla rodziny lub grupy pracujących przyjaciół. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe Mieszkanie Trzypokojowe na Żoliborzu - Idealne dla Rodzin i Inwestorów Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 49 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Koszyki,Warszawa

1 995 000 zł77 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Doskonałe na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację! Polecam piękne z klimatem mieszkanie 3 pokojowe (ok.77 m2) w kamienicy na wysokim parterze w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Archiwalna

Ochota,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 416 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. Klimatyczne mieszkanie po remoncie zaprojektowane w stylu open space, co w efekcie daje ogromne poczucie przestrzeni i nowoczesności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł80 m² 19 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Cybernetyki. Osiedle w otulinie zieleni, wśród bardzo zadbanych alejek i podwórek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

885 000 zł60 m² 14 824,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,70 m2 z bardzo przemyślanym układem, na który składają się 3 doświetlone, duże pokoje z ekspozycją na 3 strony świata, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Digitalbroker prezentuje idealne mieszkanie idealne dla rodziny, baź na inwestycje. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ pomieszczeń. Lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

761 229 zł59 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! bez prowizji! bezpieczny kredyt 2%! Ekologiczne i energooszczędne budynki ogrzewane pompami ciepła mają zainstalowane panele fotowoltaiczne są praktycznie bezkosztowe w eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis: oferujemy do sprzedania mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej o powierzchni 47 m2. Mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 324 000 zł90 m² 14 711,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mamy na sprzedaż trzy pokojowe (z możliwością wydzielenia czwartego) mieszkanie z przedpokojem, garderobą, kuchnią, łazienką, wc i balkonem o powierzchni łącznej 89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

5 900 zł77 m² 76,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77 m2, parter/5 z windą, w budynku z 1993 r. przy ul. Nałęczowskiej, mokotów, sadyba. Idealne dla rodziny. Cena: 5900 zł + 1170 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowo oddanej inwestycji "modern" na Bemowie. Mieszkanie nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60m2, 2 sypialnie, salon, kuchnia, garderoba i łazienka. Mieszkanie posiada klimatyzację, gruntowny remont był zakończony w marcu 2022r., jest wyposażone w szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64 m2, piętro 4/11 z windą, w budynku z 1978 r. przy ul. Ostrobramskiej, praga-Południe, gocławek. Idealne dla pary, rodziny, grupy przyjaciół lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek,Warszawa

744 625 zł60 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Nowa inwestycja powstająca na Targówku będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Starannie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

796 000 zł66 m² 12 024,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w budynku (3 pięter) mieszkalnym w Warszawie - Bemowo. Bezpośrednio z widokiem na Park Górczewska. Wykończenie: podłogi - parkiet, terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

1 700 000 zł72 m² 23 611,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje mieszkanie znajdujące się w pięknie odnowionej kamienicy w Śródmieściu. Nieruchomość położona blisko ul. Nowy Świat oraz najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 325,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, z przyjemnością mogę zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6 m , usytuowane na Saskiej Kępie przy ulicy Saskiej. To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

821 394 zł65 m² 12 601,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 500 zł90 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*eng below* Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 90 m na prestiżowym osiedlu Menolly, usytuowanym przy ul. Leszczyńska 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne 2023-11-27! *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Posag 7 Panien 11b (ursus). *Nieruchomość o powierzchni 57,6 m2 znajduje się na 5 piętrze. *W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

600 590 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

77 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 36| Inwestycja: brzeziny Residence | 77m2 | 3 pokoje | II piętro | nowe, wykończone z projektem architekta | ekspozycja na wschód, zachód + duże okna = bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Marymont-Potok,Warszawa

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elagancki apartament 113M2, 3 pokoje, 2 miejsca W garażu podziemnym, żoliborz, kępa potocka, barszczewska budynek: inwestycja Barszczewska 6 apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Odkryj swoje wymarzone miejsce na ziemi! Mamy dla Ciebie mieszkanie 3- pokojowe, w samym sercu Żoliborza, przy ul. Słowackiego 38/64. To mieszkanie to prawdziwa perełka, mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

695 640 zł58 m² 12 002,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sprawna

Białołęka,Warszawa

796 499 zł76 m² 10 448,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Na trzech piętrah wybudowane zostaną 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania. Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 600 zł79 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament w budynku z 2013 roku, o powierzchni 79 m2, 3 pokoje, osobna kuchnia z oknem, z dwoma dużymi tarasami i miejscem postojowym w garażu podziemnym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Metro Kondratowicza 550m, od budynku, mieszkanie po remoncie Można kupić na kredyt 2%, jest księga wieczysta, odrębna własność. Świetna infrastruktura do życia: - metro Kondratowicza 550m, - autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

1 122 000 zł78 m² 14 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2, zlokalizowane Ursynów-na osiedlu Ludwinowska Aleja, które składa się z 17 kameralnych domów dwukondygnacyjnych z 2010 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Odolany,Warszawa

5 200 zł65 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 65m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 2016r. przy ul. Sowińskiego, wola, odolany. Idealne dla pary lub rodziny z dziećmi. Cena: 5200 zł + 960 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł67 m² 73,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia przytulne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na Dolnym Mokotowie. To jedna z ulubionych i najbardziej cenionych przez mieszkańców.