dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

7 700 zł73 m² 105,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: bernardyńska. Mokotów | 73 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, miejsce garażowe. Ciche jasne mieszkanie, z obu sypialni widok na zieleń. 3. piętro. Fenomenalne osiedle, prawdziwa ukryta mokotowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł120 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy, przestronny apartament wilanów budynek: 3-piętrowy budynek z 2008 roku, pod adresem ulica Franciszka Klimczaka 8, z całodobową ochroną, w odległości około 9km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł91 m² 21 791,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

** mokotów I dwupoziomowe mieszkanie 90,86 m , 3 pokoje ** Oferuję jasne, słoneczne, przestronne, klimatyzowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 90,86 m2 zlokalizowane na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielańska

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2, może być w układzie dwu lub trzy pokojowym, znajdujące się przy ul. Bielańskiej 9, nieopodal pl. Bankowego w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie oraz jako lokata kapitału. Mieszkanie posiada trzy, duże, widne pokoje, kuchnię, łazienkę i loggię. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

2 780 000 zł110 m² 25 272,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis apartamentu Piękny, jasny i elegancki 3-pokojowy apartament znajduje się na ostatnim piętrze "rezydencji Konrad" przy ulicy Przyokopowej. Rozkład i opis apartamentu - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwustronne mieszkanie położone na Targówku, przy ul. Krzewnej. (Tuż przy Osiedlu Wilno) Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży bezpośredniej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy Dolnego Mokotowa, na Stegnach, przy ul. Egejskiej 6. Osiedle zostało wybudowane przez Spółdzielnię Budowlaną Energetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

943 000 zł55 m² 17 021,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym. Zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

970 000 zł53 m² 18 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które znajduje się w Warszawie na spokojnym i rodzinnym osiedlu Ursynów. Znajduje się w 10-pietrowym budynku z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szobera

Bemowo,Warszawa

685 000 zł46 m² 14 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym ogrodem tuż przy planowanej stacji Metra Lazurowa (500 metrów od wyjścia z budynku), pętla autobusowo-tramwajowa znajduje się 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, stylowy apartament z widokiem na zieleń. Lokalizacja tuż przy Al. Wilanowskiej zapewnia wygodną i szybką komunikację do każdej części Warszawy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

887 000 zł46 m² 19 270 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe, nowoczesne, po remoncie w cichej zielonej części Powiśla. Połączony salon z kuchnią oraz przedpokojem dał powierzchnię ok 25 m2 z wyjściem na loggię. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Torfowa

Zacisze,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie na spokojnym Zaciszu (warszawa - Targówek). Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wszystkie elementy zabudowy oraz meble zostały wymienione w 2022 r. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach, ul. Broniewskiego 77 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

12 500 zł110 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 110 M2 przy dolince służewieckiej budynek: inwestycja Melody Park wybudowana została w 2009 roku przez renomowanego dewelopera Marvipol. Mieszkańcy kompleksu posiadają dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69m2. Nieruchomość znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji w kamienicy przy ulicy Targowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 938,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu przy ul. Bukowskiego. Lokal o powierzchni 71,20 mkw. mieści się na 5. piętrze w bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

969 000 zł57 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę nie dzwonić w sprawie zawarcia umowy! Agencje zapraszam z klientem poszukującym. - pełna własność, kw bez obciążeń, uregulowane grunty - 5 min do stacji metra Służew -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł64 m² 26 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie we frontowej klatce przedwojennej kamienicy z początku xxw. Pełna własność, księga wieczysta. Klatka czysta i zadbana, jest winda Wysokość pomieszczeń 350cm. Trzy pokoje, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

13 000 zł67 m² 193,74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia urokliwe mieszkanie na ostatnim piętrze w prestiżowej lokalizacji Warszawskiego Powiśla. To wyjątkowe mieszkanie oferuje niepowtarzalną przestrzeń oraz komfortowy styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł78 m² 13 535,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Podstawowe informacje: na sprzedaż, ładne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane przy ulicy Siemiatyckiej na Bemowie z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

4 800 zł80 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79,50 m2, piętro 4/4 z windą, w apartamentowcu z 2001 r. przy ul. Okrzei, praga-Północ, stara Praga. Idealne dla rodziny lub pary. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

1 599 000 zł88 m² 18 170,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

# enklawa ciszy i spokoju # jasne i przestronne wnętrza # bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim # bezpieczne i zadbane osiedle # miejsce parkingowe w garażu podziemnym # duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowy Apartament 3-Pokojowy w Centrum Warszawy Śródmieście Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament w nowoczesnej kamienicy, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł117 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, przestronne mieszkanie w pobliżu Dworca Gdańskiego i Arkadii. Wyposażone w klimatyzację, panoramiczne okna, wspaniały widok na panoramę miasta. Salon: do dowolnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

799 900 zł73 m² 10 903,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko w mojej ofercie! Z przyjemnością mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze z windą w inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku z 2012 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 550 zł59 m² 94,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie o Wynajmie - 3 Pokojowe Mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim, warszawa Lokalizacja: ul. Włodarzewska, warszawa Powierzchnia: 3 pokoje Dostępne od: 1 sierpnia 2024 Cena najmu: prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Włochy,Warszawa

924 000 zł63 m² 14 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum ? Zapoznaj się z poniższą ofertą: 3 pokoje - 63,25 m2 Zadzwoń i umów się na spotkanie kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł76 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości | 76m2 | Żoliborz | Kamienica | Strop 2,70m | Świetna Lokalizacja | Ustawny Projekt Wnętrza | Winda | Piwnica | Opis Przedstawiam przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

9 900 zł73 m² 135,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate Przedstawia Luksusowy Apartament w Centrum Warszawy. Avenue Estate Presents a Luxury Apartment in the Center of Warsaw. Lokalizacja Osiedle menolly na Warszawskim Powiślu przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionu AK Zośka

Ulrychów,Warszawa

680 000 zł45 m² 15 074,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniała nieruchomość na sprzedaż - okazja! Atrakcyjna lokalizacja i świetny rozkład to tylko niektóre z atutów tej niesamowitej oferty. Mieszkanie na Woli przy metrze i parkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 166 000 zł73 m² 15 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Hawajskiej. Powierzchnia 72,9 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dużego salonu o powierzchni 24,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł80 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na prestiżowym osiedlu apartamentowców Mozaika Mokotów przy ul. Cybernetyki. Ta wyjątkowa i funkcjonalnie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 207 780 zł57 m² 21 316,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa lokalizacja biura sprzedaży! W celu umówienia spotkania zapraszam do kontaktu zalety inwestycji: winda, smart home, nowoczesna architektura, tereny zielone, plac zabaw, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł61 m² 115,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki, 3-pokojowy apartament w pięknej kamienicy przy ulicy Ordynackiej, w samym centrum Śródmieścia. Całkowicie nowe wnętrze wykończone zostało wyjątkowo elegancko i z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

649 000 zł52 m² 12 433 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na 10. piętrze budynku z 1985 roku przy ulicy Mieczysława Wolfkego 18, na warszawskim Bemowie. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje 65 m.kw. przy ul. Króżańskiej, metro Racławicka Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z 1956 roku. Kamienica po generalnym remoncie: wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zorzy

Anin,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękna okolica | obok las | 2 ogródki Szukasz dwustronnego mieszkania w nowym budownictwie w sąsiedztwie lasu? place4you ma dla Ciebie ofertę, która może Cię zainteresować. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

900 000 zł53 m² 16 955,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,08 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1979 roku -warszawa, targówek. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł94 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z widokiem na zieleń, 94M2, 3 pokoje, aleja wilanowska budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu w kompleksie Park Wilanowski II. Bardzo prestiżowa i elegancka.