dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

5 200 zł47 m² 110,64 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie liczące 47 m2 znajdujące się na 14 piętrze w inwestycji City Link w sercu Woli z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Warszawy. Rozkoszuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 000 000 zł65 m² 15 281,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka okazja tylko teraz - atrakcyjna cena dla nabywcy gotowego na szybką transakcję. Mamy przyjemność zaprezentować nowe 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Posag 7 Panien na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł75 m² 14 641,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Włochy. Zielona Italia to nowoczesne, ale bardzo urokliwe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 149 000 zł54 m² 21 317,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Poczuj radość życia w najlepszej możliwej lokalizacji na warszawskiej Woli! Aż 3 pokoje w odległości 3 min od Fabryki Norblina - najważniejszego punktu życia towarzyskiego Warszawiaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

640 000 zł49 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, ul. Gąbińska, 49,30 m Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 49,30 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na poddaszu bardzo dobrze oświetlone - Mokotów, ul. Nowoursynowska. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

5 290 zł70 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego mieszkania na wynajem blisko Centrum Warszawy? Mamy coś wyjątkowego: komfortowy 3 pokojowy apartament z unikalnym widokiem na park i 2 tarasami w nietuzinkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 841,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,47m2, położone na 2 piętrze zadbanego budynku z 2022r. Eleganckie, chronione osiedle, wyróżniające się dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie po remoncie o pow 73 m 2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Nowe Bródno,Warszawa

979 000 zł63 m² 15 468,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng, rus below Doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie przy warszawskiej ulicy Budowlanej. Idealne połączenie spokoju osiedla z szybkim dostępem do centrum miasta. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Bielany,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe w nowym strzeżonym apartamentowcu ,rezydencja Artdeco " uznanego developera Marvipol na zamkniętym osiedlu z elegancką recepcją.Wokół dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

739 000 zł56 m² 13 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie + piwnica 6 m ! Oferujemy na sprzedaż przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 56,36 m , usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 750 000 zł67 m² 25 937,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowy, bardzo elegancki apartament na sprzedaż usytuowany na 3 piętrze prestiżowej inwestycji inwestycji Royal Residence. Autorami projektu jest znana pracownia Atelier3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawiasta

Anin,Warszawa

4 500 zł75 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego mieszkania w Warszawie Aninie, które znajduje się w kameralnym budynku jednorodzinnym w cichej okolicy. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**idealna lokalizacja potencjał inwestycyjny!** Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji, które możesz przearanżować według własnych potrzeb na 3 pokoje Metro Bemowo w odległości 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 977,30 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentowania lokalu położonego na warszawskich zielonych Bielanach na osiedlu Chomiczówka ul.Kwitnąca. Blok z lat 80-tych po termomodernizacji i wymianie pionów wod-kan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sochaczewska

Bemowo,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Bemowie w wyjątkowej, promocyjnej cenie! Kupujący zwolniony z prowizji i podatku pcc Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszewskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie premium na Wawer 60 mkw, składający się z 3 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia - przedpokój - łazienka cena: - 3700 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 090 669 zł58 m² 18 759,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji i podatku pcc. Opcja pod klucz Posiadamy w ofercie inne mieszkania w tej inwestycji oraz kolejne projekty, które mogą spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

890 000 zł65 m² 13 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż narożne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,06m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ulicy Marcina z Wrocimowic na Białołęce. Mieszkanie Centralną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 000 zł117 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament Z 2 sypialniami na zamkniętym osiedlu Z basenem budynek: apartamenty Przy Królikarni to komfortowe osiedle mieszkaniowe z 1999 roku położone u zbiegu alei Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Muranów,Warszawa

2 300 000 zł88 m² 26 139,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dotyczy sprzedaży apartamentu 88m2 znajdującego się na drugim piętrze w jednej z najlepszej lokalizacji w Warszawie. Apartamentowiec Murano został wybudowany przez renomowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

737 625 zł52 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 52,48m2 | Tarchomin klucze za miesiąc ostatnie mieszkanie W inwestycji Zamieszkaj na nowoczesnym kameralnym osiedlu zlokalizowanym na Tarchominie. Zielona okolica pozwoli Ci odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

875 980 zł63 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

800 000 zł42 m² 19 047,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie 42 m Śródmieście Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ulicy Chmielnej w centrum Warszawy. To idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

1 166 000 zł73 m² 15 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Metro Imielin | Przestronne | Ciche | Zielona Okolica | Duża Loggia | Rozkładowe | 72 mkw | Jasne Dwustronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na warszawskim Ursynowie (imielin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 995 000 zł95 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w sercu warszawskiego Powiśla, przy prestiżowej ulicy 3 Maja 2. Ta wyjątkowa nieruchomość mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

999 000 zł62 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie! Na sprzedaż unikalne 3-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,5m2 z panoramicznym tarasem o powierzchni 44m2 znajdujące się na ostatnim piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Nieruchomość znajduje się 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

627 000 zł47 m² 13 340,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych z windą na warszawskim targówku. Budynek po remoncie - klatka schodowa w stanie dobrym. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

958 384 zł56 m² 16 980,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z okazji końca roku duuuży rabat Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania 3 pokojowego z osobną widną kuchnią w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Moczydło,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 781,60 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Wola ul. Wolska | tuż przy stacji metra Płocka | przystanki autobusowe i tramwajowe pod budynkiem | 10 min pieszo do stacji kolejowej Warszawa Wola | ścisłe centrum Warszawy zaledwie 3 km od Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 282,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,44 m mieści się na 7. piętrze zadbanego budynku z windą i monitoringiem. W jego skład wchodzą kuchnia, trzy pokoje (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

795 420 zł49 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3