dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

7 200 zł110 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupoziomowe - salon 42, sypialnia 16, łazienka - 20 pokój w przyziemu.Kuchnia mała ale kompletnie wyposażona. Łazienka z dużą kabina prysznicową. Duży ogród! ładna altanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 26.04.25! 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 14a Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia eleganckie, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Niecałej 6, w samym sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

4 250 zł44 m² 96,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Wiślanym Mokotowie - W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 44-metrowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzymińska

Zacisze,Warszawa

3 600 zł64 m² 56,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Markach (na styku z Warszawą) przy ul. Wiejskiej 3a! Lokalizacja: - marki ul. Wiejska 3a - na styku z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

880 000 zł63 m² 13 968,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Polskich Skrzydeł na Gocławiu. Piękny widok z 8-ego piętra na panoramę centrum Warszawy! Mieszkanie (62,5 mkw) ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 426,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta poniżej 17 500 zł za 1 mkw ? Tak to możliwe. Zamieszkaj w zieleni i ciszy w pieszej odległości od wszystkich wielkomiejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

1 395 000 zł82 m² 17 037,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wygodne, eleganckie mieszkanie w idealnie cichej lokalizacji na pograniczu Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie trzypokojowe, z dużym balkonem wykończone w wysokim standardzie zaspokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

1 350 000 zł64 m² 21 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy na saskiej kępie! Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w kameralnej kamienicy, wśród zieleni, a jednocześnie w prestiżowej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia, nowe, jasne mieszkanie znajdujące się przy ul. Dywizjonu ak "jeleń" - mała uliczka krzyżująca się z ulicą Bluszczańską (mokotów). Lokal o powierzchni ok 46 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

1 100 000 | sprzedaż | mieszkanie | 60,5 m2 | 3 pokoje | ogródek 54 m2 I warszawa | żerań Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie, warszawa Wola, ul. Góralska - tuż przy metrze Ulrychów i Księcia Janusza Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

929 600 zł58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy. Idealne dla osób szukających nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

4 200 000 zł107 m² 39 252,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament znajduje się w jednym z najbardziej ekskluzywnych apartamentowców w Warszawie "klimt House". Wygląd części wspólnych nawiązują do artysty Gustava Klimta. Ten elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

836 270 zł48 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się na warszawskiej Woli. Niewątpliwym atutem mieszkania jest lokalizacja która umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

941 851 zł65 m² 14 447,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji bez podatku pcc (2%) Termin oddania: II 2025 posiadam też inne lokale W różnych lokalizacjach nie publikowane na portalach! Szczegółowe informacje udostępnię podczas spotkania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stelmachów

Rembertów,Warszawa

576 000 zł44 m² 12 958,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Rembertów. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 615,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

bez pcc / bez prowizji / od dewleopera Jeśli poszukujesz mieszkania z szybkim oddaniem - to wiosna 2025 roku jest blisko. Będziesz mieć blisko do stacji metra Bródno. W okolicy znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 550 000 zł65 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnicy, wielokrotnie nagradzanej miedzy innymi za najlepszy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie (dzielnica Targówek) o powierzchni ok. 52,8 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 18m2, ok. 11 m2, ok. 7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

9 500 zł98 m² 97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od zaraz, nigdy nie zamieszkałe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, pralnią oraz dwoma garderobami, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 394 678 zł105 m² 13 282,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w sobotę! (12.04.2025) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

1 244 999 zł74 m² 16 790,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Warszawa I wola | 1 244 999 zł I 3 pokoje | 74,15 ( 59,15m2 + 15m2 antresola) m2 I Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopickiego

Grochów,Warszawa

819 000 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

3 pokoje 62,55 m Praga-Południe pkp olszynka grochowska Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 62,55 m , zlokalizowane przy ulicy Józefa Chłopickiego 17/19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Wierzbno,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie trzypokojowe , umeblowany i wyposażony (zmywarka, piekarnik, lodówka itd.), położone w świetnej lokalizacji w sąsiedztwie Parku Dreszera oraz Królikarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

669 000 zł48 m² 14 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oryginalnie trzypokojowe narożne mieszkanie na Sadach Żoliborskich. Obecnie dwa pokoje zostały połączone w przestronny salon z wyjściem na balkon. Dodatkowo kuchnia została częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gąbińska

Słodowiec,Warszawa

770 000 zł56 m² 13 647,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3 pokoje Z widokiem na zieleń | 56,42 m | tuż przy parku olszyna! Warszawa, ul. Gąbińska 7 | 56,42 m | 3 pokoje | Każde okno z pięknym widokiem! Gotowe do zamieszkania, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 801,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Opis nieruchomości Mieszkanie 47,4 m2 | 3 Pokoje | 9 Piętro | Winda x 2 | Metro Natolin | Czynsz 580 zł | Własnościowe z kw | Brak garażu - parking publiczny Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orla

Centrum,Warszawa

6 500 zł89 m² 72,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, 3 pokoje, 2 sypialnie i salon, osobna kuchnia, 2 balkony; blisko Placu Bankowego. Świetna komunikacja, blisko metro, autobusy, tramwaje. Budynek z 2000r. W budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

649 273 zł46 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty we wtorek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Stefana Żeromskiego 3 / Bielany 140 m od stacji Metra Słodowiec 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Warszawie na Woli, al. Prymasa Tysiąclecia. Budynek z cegły ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905 roku : Krótko: śródmieście | ul. Lwowska 9 | Przestronny, stylowy apartament 69,97 m | 3 pokoje, 1 łazienka, balkon | Prestiżowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

595 000 zł51 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na wstępie pragnę poinformować, ze nie jestem zainteresowany współpraca z agencjami nieruchomosci! sprzedam bezpośrednio mieszkanie w stanie deweloperskim Warszawa /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Imielin,Warszawa

4 700 zł81 m² 58,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz eleganckiego i komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Nowoczesna architektura oraz kameralna zabudowa. Wyjątkowy apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

783 000 zł46 m² 17 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1960 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Blok z cegły, po termomodernizacji, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Grochów,Warszawa

609 000 zł46 m² 13 224,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Sprzedam atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Budrysów na Warszawskim Grochowie! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku w cegły 1964 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

760 000 zł45 m² 16 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Praga Północ , kompaktowe 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku z 2015 r. Na powierzchni 45 m2 znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3 pokoje o powierzchni 49m2 na Warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Brazylijskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Koszyki,Warszawa

2 650 000 zł76 m² 34 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w najbliższym sąsiedztwie do Hali Koszyki! Bez kosztów pośrednika. Mieszkanie znajduję się vis-à-vis do Hali Koszyki. Dzięki masywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

1 650 000 zł85 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ochota | Kaliska. Mieszkanie o powierzchni 84,39 m2. Salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, 1 łazienka, wc, dwa miejsca parkingowe w podwórku, piwnica, III piętro. Atuty:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij