dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

36 500 zł250 m² 146 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. 250 m w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46 m , położone w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,60 m² 14 116,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł74 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Korzystnej 25 mieszczące się na drugim z trzech pięter budynku z 1979 roku, w którym znajduje się 5 mieszkań. Na powierzchni 74,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

810 000 zł46,70 m² 17 344,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Warszawa Wola ul. Żytnia - 46,7 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica / metro 2 min We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowa Rezydencja "na Mariensztacie" jest zlokalizowana przy ul. Bednarskiej w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia. Urokliwe miejsce z bardzo dobrą komunikacją oraz prestiżowym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 346 zł59,55 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Trzypokojowe | Mieszkanie Na Ursusie | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pełne pokoje, obok pkp Ursus, do remontu w świetnej cenie tylko 535 000 zł! uwaga: czynsz za mieszkanie od 1 kwietnie 2026 roku został podwyższony do kwoty 711 pln. Czynsz zamiera wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł61 m² 14 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Warszawa Białołęka, ul. Skarbka z Gór - 61m2 | 3 pokoje | parking do wejścia - lux nowe budownictwo - Osiedle Derby We speak English do wejścia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 635 000 zł115,20 m² 14 192,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio Park Szczęśliwicki | Chronione osiedle | Cisza i Zieleń Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy lokal z ogromnymi możliwościami. To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł92 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkania na zamkniętym osiedlu w kamienicy przy ul. Madalińskiego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł54 m² 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W mennica residance Balkon | Klimatyzacja | Wysoki standard | Miejsce parkingowe | Centrum miasta ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na prywatny balkon, * aneks.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł36 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z dwoma sypialniami i balkonem w prestiżowej inwestycji na Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł73,60 m² 18 682,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokiej klasy trzypokojowe mieszkanie na Pradze Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł62,70 m² 10 446,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , zlokalizowane przy ul. Pabla Picassa 5 w Warszawie, dzielnica Białołęka (tarchomin). Budynek i piętro Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Saska Kępa, praga - Południe - ul. Międzynarodowa - 46.5m2 / 3 pokoje / piwnica / Balkon WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł104,07 m² 3 842,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiej Ochoty, w otoczeniu zieleni i architektonicznego ładu, prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,90 m² 11 844,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

To wyjątkowe, 76-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie zostało stworzone z myślą o rodzinie, która ceni komfort, bezpieczeństwo i spokój. Funkcjonalny Układ i Komfort Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł97,20 m² 26 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu przy ulicy Grzybowskiej 12/14 w Warszawie. To miejsce, które od pierwszego wejścia mówi samo za siebie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł47,60 m² 13 655,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Starej Baśni, warszawa 47,6 m świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone przy ul. Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł54,75 m² 13 497,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Białołęka, ul. Ostródzka 123. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, bardzo rozstawne, z widokiem na panoramę miasta. Nowa nieruchomość o powierzchni 54,75 m , odebrane.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Obok znajduje się Trakt Królewski, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie: 3 pokoje, balkon na południe, łazienka w sypialni. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

933 000 zł64,82 m² 14 394 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł63 m² 222,22 zł/m²

 

Piętro:28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych adresów Warszawy, towarowa Towers, nowej inwestycji w samym sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76,94 m² 129,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 01.09 Ekskluzywny, 76-metrowy apartament w sercu prestiżowej ul. Mokotowskiej Wyjątkowy apartament łączący historyczny urok z nowoczesnym komfortem, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł79,20 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z: - 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,30 m² 12 864 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m , położone na parterze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części dzielnicy Warszawa Włochy, przy ul. Komitetu.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł41 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na Górny Mokotów -. Super lokalizacja - z jednej strony tramwaje i autobusy 7 minut spacerem z drugiej Metro Racławicka - 7 minut spacerem :) = nowa cena! = Ciekawa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament 90m na wynajem pierwszy najem! Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 90 m , położony zaledwie kilka kroków od Parku Łazienkowskiego jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł69,44 m² 21 313,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elegancki i supernowoczesny apartament w inwestycji Modern Mokotów. Wygodny, komfortowy apartament - 69,44 m2 wraz z miejscem postojowym, oraz boksem na rowery, motocykle, itp. Estetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł73,50 m² 16 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez zwierząt. 3-pokojowe mieszkanie, po całkowitym remoncie, o metrażu 57 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w kameralnym bloku 4-piętrowym. Osiedle wyróżnia się spokojem, ciszą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł57,97 m² 18 371,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat. Duża ilość terenów zielonych w granicach osiedla. Wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52 m² 16 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1962 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij