dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

1 550 000 zł46,50 m² 36 559,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w prestiżowym apartamentowcu Atelier Residence przy ul. Bagno 2 jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3- pokojowe mieszkanie 85m na Ulicy Pięknej w Śródmieściu na Placu Konstytucji. Piętro 1/5 Czynsz 6500 + prąd i ewentualne przekroczenia wody, kanalizacji. W lokalu do niedawna działał.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł65,20 m² 26 380,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Kamienica powstała w latach 1932 1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń: - przestronny salon z otwartą kuchnią, - sypialnia główna, - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 952 zł55,30 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | Warszawa Włochy | nowa inwestycja deweloperska | idealne dla pary lub rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł43,39 m² 80,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wygodne trzypokojowe mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Mieszkanie zostało umeblowane w stylu minimalistycznym, pozostawiono kilka.

Szczegóły ogłoszenia

893 000 zł48 m² 18 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowe, ciche , w pełni wyremontowane mieszkanie trzypokojowe, położone na Bielanach przy ul. Przytyk. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do metra Wawrzyszew oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 945 zł54,97 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Ciche 3 pokoje z balkonem | 54,97 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 37 | 54,97 m | III piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, narożne położone od.

Szczegóły ogłoszenia

946 000 zł48 m² 19 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia pokazują wizualizację po remoncie. Mieszkanie jest w trakcie remontu i jeszcze można zmienić projekt pod nowego właściciela. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł45,44 m² 15 779,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone - Ogródek 29 m2, taras 11 m2 Tu znajdziesz spokój po pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 016 160 zł70,08 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej Do sprzedania komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Starej Miłosnej o powierzchni 70,08 m2, które znajduje się na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,84 m² 22 782,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w inwestycji Soho Factory, trzy pokoje, 65,84 m2, na pierwszym piętrze, z balkonem. Soho Factory to wyjątkowa lokalizacja łącząca nowoczesne budynki z postindustrialnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82 m² 14 512,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 82 m2, położone na 6 piętrze, zlokalizowane przy ul. Ryżowej (ursus Skorosze). Mieszkanie: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł66,25 m² 75,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i dwoma miejscami parkingowymi Ursynów, ul. Roentgena 22 Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 zł90 m² 154,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: rozkładowy, umeblowany apartament na warszawskim Powiślu. Apartament składa się z przestronnego bardzo dobrze doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł42,80 m² 15 280,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł70,32 m² 91,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł91 m² 75,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko: powiśle | Bednarska | 91 m2 | 3 pokoje| Garderoba | Miejsce postojowe | Klimatyzacja | obok Krakowskiego Przedmieścia. : dla kogo? - Dla osób, które chcą mieszkać w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł86,40 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Ursusa? Czy ważna jest dla Ciebie kameralna zabudowa, własny ogród oraz brak miesięcznych opłat czynszowych? Czy marzy Ci się miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł55,36 m² 25 198,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł85,25 m² 32 844,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

: krótko: śródmieście Południowe, ul. Poznańska, przy zbiegu z ul. Hożą | mieszkanie o powierzchni 85,5 m | 3 pokoje + osobna kuchnia | 1 piętro z windą | wysokość sufitu 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł64 m² 19 984,38 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Motorowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 54m2, położony na 7. piętrze w 17-piętrowym budynku z 2018 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60.26 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki. Duży balkon zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,64 m² 17 284,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Malownicza okolica | Standard Premium | Tereny dla Jogging | 120 m2 | 8 piętro | Spektakularny widok Najwyższej jakości przestronny apartament zlokalizowany w budynku z 2010 roku tuż przy Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł56,30 m² 15 275,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana Hemara budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł90,46 m² 21 445,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90m2 - Miasteczko Wilanów, ostoja Wilanów, ul. Hlonda Na powierzchnię mieszkania składa się m.in:duży, jasny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,51 m² 13 316,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Ursus, ul. Bodycha 112 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

5 299 zł57 m² 92,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie nadwyręży Twojego budżetu? Ta oferta przy ul. Lokajskiego to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,20 m² 12 057,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł89 m² 84,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w sercu Śródmieścia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł64 m² 12 421,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 63,6m , 3 pokoje + balkon 7m2 + komórka lokatorska 4m2 + miejsce parkingowe, winda, 400m do tramwaju, założona księga wieczysta, grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł73 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni 73 m , zlokalizowane na 8 piętrze w budynku przy ul. Orzyckiej 8 na warszawskim Mokotowie. Najem okazjonalny. Rozkład pomieszczeń - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł67 m² 55,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne 3 pokoje z dużym balkonem i miejscem postojowym w świetnej lokalizacji! Trzypokojowe mieszkanie na wynajem w budynku z 2022 roku na nowym osiedlu Mińska 69 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł63 m² 21 412,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o pow. 63 m , położone w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym Grupa Lar Przy Woronicza w Warszawie. Atuty nieruchomości: metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł61,68 m² 38 910,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium z ogrodem | Art Deco Marymont Kaskada Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i kameralnych części Warszawy Marymont Kaskada. To.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł77,60 m² 115,98 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Tylko u nas. Nowoczesny apartament położony wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego. Okolice ulicy Dobrej zachwycają niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł103 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 103m2, piętro 1/2 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Wylot, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł52 m² 20 480,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma balkonami na Warszawskim Grochowie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł64,50 m² 14 574 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium * w ofercie również inne metraże * Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij