dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł92 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny apartament z 2 sypialniami w prestiżowej Rezydencji Warecka Budynek: rezydencja Warecka to jedna z najbardziej renomowanych lokalizacji w sercu stołecznego Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

719 940 zł60 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie, położone zaledwie 180 m od przystanku autobusowego. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu w dzielnicy Praga - Południe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzewna

Targówek,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Targówek to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów zielonych. Mieszkańcy cenią sobie świetną komunikację - zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 140 000 zł67 m² 16 974,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,16 m 2 zlokalizowane przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 37 na warszawskim Mokotowie. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czerniaków,Warszawa

1 480 000 zł73 m² 20 210,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż - Mokotów Parametry: powierzchnia: 73,23 m Piętro: parter Wysokość pomieszczeń: 281 cm Dwustronne: okna na południowy wschód i północny zachód Taras: 4,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 929,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Górczewskiej 181, tuż przy stacji Metro Ulrychów. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Grochów,Warszawa

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 , położonego na 2 piętrze w pięciopiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszańska

Zacisze,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i miejscem postojowym - targówek/zacisze Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58,72 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł46 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 10. piętrze zadbanego bloku w prestiżowej lokalizacji - ul. Chmielna, w samym centrum Warszawy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na Saskiej Kępie. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament na Marinie Mokotów. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Miejsce parkingowe w cenie! Atuty Lokalizacji: * świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

1 025 000 zł72 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zielony azyl z wygodnym tarasem gotowy do wprowadzenia od zaraz! Czy da się połączyć ciszę i zieleń z bliskością miasta, przestrzeń dla rodziny z funkcjonalnym rozkładem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 795 000 zł100 m² 17 896,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Sarmacka. Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.100,30M2 z miejscem postojowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 46 m mieszkania z widokiem na panoramę Warszawy - Ochota, ul. Grójecka 80/102 Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

1 082 750 zł61 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Praga-Północ przy ul. Kamiennej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Północ, przy ul. Targowa 27 o powierzchni 60 m , znajdujące się w kamienicy. Zwierzęta Akceptowane. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 348 000 zł72 m² 18 722,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne, przestronne oraz w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 71,6 m . Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 8-piętrowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz jasnego, cichego dwustronnego mieszkania, to ta oferta jest dla Ciebie. 10 minut spacerem do stacji metra "wawrzyszew". Kilka kroków do Lasku Bielańskiego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

770 500 zł67 m² 11 465,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie 67,20 m2 przy ulicy Gościniec, na parterze w 3 piętrowym, zadbanym budynku z 1996 roku, na zamkniętym osiedlu w cichej okolicy. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 000 zł55 m² 127,27 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament 55 M2 mennica residence wolne od 1.08 BUDYNEK: Mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Ursusie Rabaty do 22% bez prowizji bez podatku pcc Rozpoczynamy sprzedaż nowego osiedla przy ulicy Posag 7 Panien w nowoczesnej części Ursusa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 238,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji na zielonym Bródnie Lokal usytuowany jest na 10- ostatnim piętrze budynku z lat 70. Dzięki fantastycznej lokalizacji, jest idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

987 000 zł74 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w otoczeniu zieleni - Bemowo Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, trzypiętrowym bloku. Ekspozycja wschód-zachód, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

975 000 zł70 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone w zielonej części Ursynowa, ul. Stefana Kopcińskiego 9 Lokal znajduje się na 2 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ursynów Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 9. piętrze w zadbanym 12-piętrowym bloku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

6 700 zł81 m² 82,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowy przestronny apartament 81 m2 na ul. Meksykańskiej. Doceniany przez wszystkich klimat Saskiej Kępy. Cisza i prywatność. Ochrona 24h; wideodomofon. Rozkład Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i dwustronne mieszkanie w kultowym Jamniku, czyli najdłuższym budynku mieszkalnym w Warszawie. Fantastyczna lokalizacja gwarantująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

995 000 zł72 m² 13 800,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w zielonej części Mokotowa ul. Czerniakowska Jeśli marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do centrum Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 239 000 zł61 m² 20 448,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wysokie, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,59 m2. Lokal usytuowany jest w kamienicy z windą przy ul. Andersa - idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

1 120 000 zł70 m² 16 101,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,56 m , zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym Osiedlu Wilno przy ul. Pohulanka w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

619 000 zł52 m² 11 792,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego - Bielany, ul. Kwitnąca Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

829 000 zł64 m² 12 953,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania położonego w zielonej i spokojnej dzielnicy Bemowo przy ul. Kazubów. Idealne położenie pod względem komunikacji miejskiej: - 600 metrów do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zielone Zacisze,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Św. Wincentego 110 w osiedlu Zielone Zacisze. Świetny punkt komunikacyjny - stacja metra Kondratowicza. 3 niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

821 000 zł54 m² 15 260,20 zł/m²

 

Piętro:5/6