dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 740 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 740 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie. Mieszkanie po remoncie m.in. nowe sprzęty agd, kuchnia, panele. Miejsce parkingowe za szlabanem, balkon, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

10 000 zł91 m² 109,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny i umeblowany apartament z dwoma balkonami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu - Eko Park, przy Polach Mokotowskich. Apartamentowiec posiada całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ukryty Raj

Stegny,Warszawa

7 000 zł76 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu nova królikarnia - ostatnie piętro Budynek: dwupiętrowy budynek z 2018 roku na kameralnym osiedlu Nova Królikarnia. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia 76m2 - piętro 2/2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 950 zł80 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 80,4 m , położone na 3. piętrze sześciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego, tuż przy stacji Metro Stokłosy na Ursynowie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł84 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe najchętniej na biuro, siedzibę firmy (na potrzeby biura zostanie opróżnione). Śródmieście , centrum warszawy, ul. Koszykowa. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

5 000 zł77 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śliczny, solidnie wykonany i wykończony wedle projektu architekta wnętrz, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły apartament znajdujący się w efektownej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

1 230 000 zł80 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lex nieruchomości tel.+48 Przestronne 3 pokoje z balkonem 14,5 m | 2 komórki lokatorskie + garaż | Skorosze, ul. Chełmońskiego. Na sprzedaż wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł58 m² 21 637,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Franciszkańskiej. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podczaszyńskiego

Stare Bielany,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 67m2, parter/2 bez windy, w kamienicy z 1968r. przy ul. Bolesława Podczaszyńskiego, stare Bielany. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4500 zł + 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warowna

Marina Mokotów,Warszawa

5 700 zł80 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Hampton Home oferuje na wynajem 80 metrowy apartament na prestiżowym zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej 39 w Warszawie (wola, blisko Śródmieścia). Nieruchomość: ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł77 m² 21 456,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Są miejsca, które łączą historię, przestrzeń i zieleń - tworząc idealne warunki do życia w mieście z duszą. Takie jest to mieszkanie na zielonym Żoliborzu - dzielnicy, która od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powiśle,Warszawa

14 000 zł93 m² 150,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 93 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Menolly Nowe Powiśle w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

3 900 zł55 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji - Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - ul. Aluzyjna, białołęka (nowodwory) Do wynajęcia słoneczne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,39 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

4 000 zł85 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 84,5 m , położone na 9. piętrze w 13-piętrowym budynku z 2001 roku, z pięknym widokiem z loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

4 900 zł81 m² 60,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - please contact me Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie (81 m ) , z dużym balkonem i garażem podziemnym ul. Zawiszy, wola, warszawa Informacje: powierzchnia: 81,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

4 800 zł68 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Ursusie osiedle przy Parku Achera Budynek: mieszkanie znajduje się w ogrodzonym budynku z całodobową ochroną oraz parkingiem podziemnym. Budynek jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga Południe, w rejonie Gocław. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

669 000 zł47 m² 14 113,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu dobrze rozplanowane, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Konstancińskiej, na kameralnym, zielonym osiedlu tuż przy parku Dygata. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł84 m² 27 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, obecnie przystosowane na biuro , Wspólna Śródmieście Budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

895 000 zł67 m² 13 358 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

1 195 000 zł63 m² 18 884,30 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, jasnego mieszkania o powierzchni 63,28 m , położonego na 1. piętrze budynku z lat 90. (rama H) przy ul. Tylżyckiej, na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 900 zł58 m² 83,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 3 pokoje na Wilanowie. W cenie garaż i komórka lokatorska. W pełni umeblowane i wyposażone. Klimatyzacja. Zapraszam na prezentację. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sardyńska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Adres: sardyńska 8 Mieszkanie ma około 70m2 i składa się z : - przestronnego salonu z bardzo dużą sofą - sypialni z podwójnym łóżkiem 160 cm - 3 pokoju z dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 650 zł74 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Hampton Home oferuje na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Budynek znajduje się na terenie zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym, z kontrolą dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł116 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu w sercu Warszawy, wśród niespotykanej ciszy i zieleni. Mieszkanie idealne dla pary! rozkład: - przestronny salon z wydzieloną jadalnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Wawrzyszew,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 380,30 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomosci Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wawrzyszewie. Na 56,8 m2 składają się: - duży pokój z wyjściem na balkon - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

2 190 000 zł121 m² 18 099,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Komfortowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu | Mokotów | Blisko metra Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie z ekspozycją południowo-zachodnią, idealne dla pary lub rodziny 2+1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

990 000 zł64 m² 15 590,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wilanów Lokalizacja: wilanów, jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Cicha, zielona i kameralna okolica Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Central Park Ursynów, ul. Kłobucka | wysoki standard Dostępne od końca października/ 1szego listopada (możliwość obejrzenia od dziś). Na wynajem jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

880 000 zł68 m² 12 884,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bemowo I mieszkanie 3 -pokojowe Z balkonem I piwnicą! księga wieczysta! lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Lokalizacja: - ul. Jana Blatona, b. blisko skrzyżowania ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 090 000 zł61 m² 17 921,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i spokojnym osiedlu Lake Park Apartments w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się ciszą oraz pięknym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Pradze-Południe (saska Kępa) w bloku z 1970 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48.5m2 przy ul. Międzynarodowej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

849 900 zł61 m² 13 953,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na bemowie ul. Radiowa 9, 60,91 m ! Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem ogromny potencjał aranżacyjny i doskonała lokalizacja tuż obok wat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 290 000 zł62 m² 20 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie, z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 061,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Nowe, widne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim o pow. 49,82 mkw. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Powiślu przy ul. Górnośląskiej. Wszystkie budynki przechodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.