dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 698 000 zł122 m² 13 918 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy, przestrzenny apartament z pięknym widokiem oraz 2 balkonami, w sercu Wilanowa! kupujący nie płacą prowizji! Powierzchnia: 122 m Cena za m : 13 918 złliczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m , położone przy ulicy Opinogórskiej na warszawskim Gocławiu. Lokal mieści się na 4. piętrze budynku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mokotów - Ksawerów, al. Wilanowska (przy skrzyżowaniu z ul. Modzelewskiego) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 599 000 zł68 m² 23 618,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kameralnej kamienicy, blisko Parku Mirowskiego i Ogrodu Saskiego Podstawowe informacje: budynek z cegły z lat 50. bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż oferujemy przestronne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Tarchomina tuż przy wale nad Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kukiełki

Szczęśliwice,Warszawa

2 299 000 zł96 m² 23 947,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prestiżowa lokalizacja przy Parku Szczęśliwickim | dwa ogródki | winda | piękny salon | ogromne okna | Apartament 3-pokojowy o powierzchni 95,55 m2 wraz z 2 ogródkami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Wesoła,Warszawa

499 900 zł36 m² 13 703 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji usytuowane na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w ogrodzonym kameralnym osiedlu w Wesołej w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

8 900 zł97 m² 91,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 97 m , położony na 1. piętrze kameralnego apartamentowca w stylu śródziemnomorskim z 2005 roku, w prestiżowej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

959 000 zł20 m² 47 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne wnętrze w historycznej otulinie zabudowy socrealistycznej - zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 270 000 zł50 m² 25 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 58,4 m | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu w spokojnej części Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Marymont-Potok,Warszawa

1 849 000 zł95 m² 19 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem 26 m na Żoliborzu z widokiem na Kępę Potocką! ___________________________________________________________________________

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

819 000 zł54 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Westate wola prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji warszawy na Muranowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla pary, rodziny czy jako lokata kapitału pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 3-pokojowe, jasne mieszkanie na Białołęce | ul. Głębocka 115, warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

6 900 zł82 m² 84,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 3 pokojowego mieszkania na Ochocie w inwestycji Dom Awangarda. Budynek: apartamentowiec z 2018 roku - Dom Awangarda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł72 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na 11 piętrze z 13 w budynku z początku lat 80', tuż przy Rondzie Wiatraczna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

1 366 750 zł124 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

124,25 m2 na 1 piętrze z 2 balkonami po 7,9 m2, w stanie deweloperskim w cenie 11 tys. zł/1 m2, (1366750 zł). Wykończone "pod klucz" -w cenie 12405 zł/1 m2 (1541321 zł). Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzeworytników

Bemowo,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Bemowo | Mieszkanie Na Bemowie | Wynajem Mieszkania | Mieszkanie Trzypokojowe | Mieszkanie 3 Pokojowe | Mieszkanie Z Garażem | Mieszkanie Na Bemowie Przedmiotem Wynajmu jest trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Białołęka,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 459 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Józefa Antalla. Budynek i klatki schodowe po remoncie. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 54 m po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania Opis nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - świeżo wyremontowanego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barwnicza

Grochów,Warszawa

999 898 zł57 m² 17 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z 2020 r. | 56,83 m | 2 balkony + loggia | miejsce postojowe | Praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 218,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie z loggią Grochowska 56, praga-Południe Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m z loggią (8 m ), położone w doskonałej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

825 000 zł57 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego przy ul. Jurija Gagarina na Mokotowie, w kameralnej kamienicy z cegły. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 349 000 zł56 m² 23 960,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, dwa kroki od Pałacu Kultury i Nauki oraz warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Służewiec,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1973 roku-Warszawa, służewiec, ul. Orzycka. Budynek w dobrym stanie, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

686 695 zł33 m² 21 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53,4 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon 6,1 m2 > bardzo duże miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

1 170 000 zł64 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wygodne, urządzone i wyposażone mieszkanie składające się z salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy miejsce postojowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

989 000 zł57 m² 17 290,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 57,2 m po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

998 415 zł61 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja mieszkanie przy metrze Chrzanów - 3% ceny od oferty w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł53 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem. Powierzchnia: 53.3 m , Liczba pokoi: 3 Piętro:7/8 z 2001 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Książkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży mieszkania - Warszawa, wawer, ul. Palmowa Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania - praktycznie zaprojektowana przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

724 000 zł55 m² 13 158,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe * Umów się na spotkanie * Niska zabudowa * Piękny widok Zarezerwuj chwilę na wspólny, niezobowiązujący spacer po tej inwestycji. Pomogę Ci sprawdzić każdy detal, odpowiem na wszystkie pytania.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij