dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

981 538 zł64 m² 15 337 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł62 m² 21 842,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Tadeusza Kotarbińskiego

Gocław,Warszawa

825 000 zł60 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję mieszkanie o powierzchni 60 m2 przy Placu Kotarbińskiego. Świeżo po małym remoncie (malowanie, pełna wymiana oświetlenia itp). Położone w lubianej spokojnej dzielnicy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

9 500 zł86 m² 111 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w standardzie premium na piątym piętrze na Mokotowie. Apartament jest gotowy do wprowadzenia z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia od już przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Alternatywy 6 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie: jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Odolany,Warszawa

1 191 081 zł60 m² 19 998 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzy pokoje Taras Ogródek Trzy metry wysokości ul. Jana Kazimierza Na sprzedaż: 3 pokojowe wykończone w ponadprzeciętnym standardzie, komfortowe mieszkanie do mieszkania przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 683,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twoje miejsce na Grochowie - trzy ustawne pokoje z dużym balkonem, 57,32 m . To propozycja idealna zarówno dla rodziny, jak i inwestora. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Grochowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Las Bielański,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany to jedna z najbardziej zielonych i lubianych dzielnic Warszawy - spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana z centrum. To właśnie tutaj, przy ul. Klaudyny 36, na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Brzeziny,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,91m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2021 roku przy ulicy Warzelniczej 7b Na Białołęce. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Polski Walczącej

Czerniaków,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 61 m2 położonego w otoczeniu terenów ogródków działkowych i terenów zielonych oraz licznych tras rowerowych. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelikanów

Pyry,Warszawa

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe z dwoma łazienkami ,mieszkanie dwupoziomowe. Na pierwszym poziomie znajduje się: - osobna kuchnia ,łazienka z prysznicem i sypialnia ok 28 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

660 000 zł47 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Do sprzedaży przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie przy ul. Stefana Baleya 7. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

999 000 zł64 m² 15 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko kilka minut pieszo do stacji Metro Mińska (docelowo planowanej linii M3). 25 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Okęcie,Warszawa

1 068 034 zł68 m² 15 799,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy projekt mieszkaniowy położony przy Alei Krakowskiej w Warszawie, 6 km od ścisłego centrum. Do dyspozycji są przystanki tramwajowe, autobusowe i skm W pobliżu znajdują się lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bełzy

Niedźwiadek,Warszawa

1 420 000 zł95 m² 14 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, funkcjonalny apartament 3-pokojowy z tarasem, sauną i garderobą | Ursus Niedźwiadek Komfortowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Czyste,Warszawa

4 300 zł71 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 71 m2, piętro 4/9 z windą, w budynku z 1994 roku przy ulicy Wolskiej, wola Czyste. Idealne dla rodziny, studentów lub grupy przyjaciół. Cena: 4300 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 180 000 zł74 m² 15 879,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Okopowej 33, blisko Centrum Warszawy. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 442,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

1 700 000 zł70 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o doskonałej lokalizacji przy ul. Siennej w Warszawie, zlokalizowany w budynku z 2005 roku, wykonanego z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 155 000 zł77 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 77,00 m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

754 000 zł52 m² 14 441,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 105 000 zł60 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Szeligowskiej. Nowoczesne i kameralne, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

653 000 zł48 m² 13 494,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Jeśli szukasz funkcjonalnego i jasnego mieszkania w zielonej części Warszawy, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 47,39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

7 000 zł64 m² 108,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, gabinetu/pokoju dziecięcego. Łazienka, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne