dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

557 000 zł47 m² 11 914,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Tarchomin,Warszawa

690 000 zł62 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce - Tarchomin, przy ul. Antalla. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 400 zł72 m² 75 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta. Elegancki wystrój, w którym wnętrze wykończono z użyciem drewnianych elementów. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

7 750 zł63 m² 122,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M2 | wysoki standard wykończenia | dostępne od 1 lipca | 3 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 369 000 zł78 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 77,7m2. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu przy ul. Belwederskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie, zachowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i Internetem, położone w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 000 000 zł57 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

5 000 zł66 m² 75,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Nowe 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | Pierwszy najem | ul. Instalatorów Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe z garderobą, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Jana Wasilkowskiego. Mieszkanie składa się z: - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 80 m składa się z: - przestronnego salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, - wygodnej sypialni master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 416 690 zł72 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Specyfikacja mieszkania Chciałbym przedstawić 3-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Wilanowie ( Zawady ) które mieści się na drugim piętrze w kameralnym budynku z zaledwie trzynastoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo, jelonki Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,7m2, położone na warszawskich Jelonkach (bemowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy | 58 m | 2 balkony | garaż podziemny | Praga Północ Na wynajem mieszkanie o powierzchni 58 m , położone przy ul. Tarchomińskiej 15 na warszawskiej Pradze-Północ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

9 800 zł130 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 130m2 na Mokotowie, dwupoziomowy, 2 sypialnie budynek: budynek przy ul. Leszczyny powstał w 2005 roku na zamkniętym osiedlu Pod Skocznią. Budynek strzeże całodobowa ochrona, jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

925 600 zł52 m² 17 789,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Poloneza Osiedle Poloneza (inwestycja firmy Arche) na warszawskim Ursynowie to lokalizacja łącząca spokój z dostępem do infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Ursus,Warszawa

1 055 000 zł64 m² 16 407,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Ursusie. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,3 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Digital Broker prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 znajdujące się na warszawskim Gocławiu przy ul. Bukowskiego 2a Bardzo blisko mieszkania będzie budowana Stacja Metra! Mieszkanie Skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł83 m² 48,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, 83-metrowe mieszkanie położone w kamienicy z 2008 r. przy ul. Radzymińskiej. Idealna propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, komfort oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Palestyńska

Targówek,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie tylko 30 min od centrum odnowione gotowe do zamieszkania Oferuję na wynajem przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 987,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W pełni rozkładowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 tych w samym sercu Starego Mokotowa przy zbiegu ulic Madalińskiego i Kwiatowej, z zamkniętym podwórkiem. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 450 000 zł67 m² 36 632,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, cichy apartament z balkonem przy Rondzie Daszyńskiego - wysoki standard Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, który stanowi esencję ponadczasowego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pyry,Warszawa

1 199 000 zł71 m² 16 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jeśli poszukujesz przestrzeni niezbędnej do pracy lub wypoczynku, a nie chcesz przeprowadzać się poza miasto to biuro nieruchomości findsquare ma coś dla Ciebie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny z przeznaczeniem na cele biurowe: kancelaria prawna, rachunkowa, notarialna itp. Lokal w trakcie prac remontowych. Może zostać przystosowany pod konkretne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

800 000 zł64 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 64,29 m | Warszawa Targówek, ul. Płońska parter z tarasem, idealne do życia i pod usługi Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w połowie stycznia 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

1 498 000 zł85 m² 17 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie usytuowane na pięknie zagospodarowanym osiedlu z cegły z 1998 roku Mieszkanie znajduje się w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Marokańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na Ursynowie, na granicy Natolina i Imielina, przy ul. Na Uboczu 26. Ciepłe, przytulne, ciche, doskonale zlokalizowane. Mieszkanie ma 65 mkw. powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

1 120 000 zł64 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 64 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 293 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

789 000 zł70 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

1 170 000 zł77 m² 15 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 76,7 m2, piętro 1/3 z windą w budynku z 2008 roku, bemowo Górce. Gotowe do zamieszkania, ewentualnie po lekkim odświeżeniu. Idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł69 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, które daje przestrzeń i swobodę aranżacji, ta oferta może być strzałem w dziesiątkę. To 3-pokojowe, funkcjonalne 68,8 m na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Jelonki,Warszawa

687 000 zł49 m² 14 063,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 10 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Borowej Góry. Osiedle Jelonki, na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 199 000 zł76 m² 29 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wola,Warszawa

5 500 zł59 m² 93,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

# osiedle Dekada, idealna lokalizacja dla miłośników joggingu, spacerów i lasu. Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 3-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 295 000 zł99 m² 13 080,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

dwupoziomowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Dwupoziomowe mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

567 000 zł47 m² 11 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Bazyliańskiej 18 w Warszawie, w zadbanym budynku po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 557,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie 47,5 m2 na Pradze Północ przy ul. Siedleckiej 16/24 Mieszkanie spółdzielczo własnościowe bez kw. Zakup tylko za gotówkę. Cena nie jest do negocjacji. -3.