dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie usytuowane na spokojnym osiedlu (dużo zieleni), przy stacji metra (10 min. do centrum) w pobliżu sklep, szkoła, klub fitness, pub, restauracja, osiedlowy dom sztuki. umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na parterze, okna na 2 strony świata, wyjście na własny, ogrodzony ogródek (ok. 50m2), niezależne wejście do mieszkania. Drzwi antywłamaniowe, nowe okna, parkiet + gres. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł88 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

śródmieście Pl. Konstytucji ; sprzęt agd , meble do uzgodnienie, 2600 + opłaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

810 000 zł90 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

rok budowy 2009 okna mieszkania wychodzą na obie strony budynku w pobliżu szkoła przedszkole banki sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 poziomowe, w pełni wykończone na drugim piętrze. Powierzchnia (do 1,90m wysokości) 85,70m2 Powierzchnia (po podłodze) 120m2 I poziom: wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł81 m² 5 679,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bezpośrednio - mieszkanie spółdzielczo własnościowe na Bródnie ul. Suwalska oś. Korczakówka z prawem do korzystania z miejsca parkingowego naziemnego cena za 1 m2 = 6.344 zł Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80 m kw. Wraz z dodatkowym strychem o powierzchni 15 m. Budynek strzeżony całodobowo przez firmę ochroniarską, do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świeżo wykończone eleganckie mieszkanie o całkowitej powierzchni 62 m2.Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2008 roku.Nowoczesne, kameralne, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio 3 pokoje. Mieszkanie W pełni umeblowane I wyposażone. W samym centrum warszawy, bardzo ciche dzięki dużej ilości zieleni. W okolicy park, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ciepłe, umeblowane w tym pralka i lodówka znajduje sie na osiedlu Wilanowska - Arbuzowa w Warszawie (dzielnica Mokotów). Instalacje dodatkowe to internet i tv kablowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

630 000 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kuchnia: 7 m2, rodzaj kuchni: widna i otwarta, podłoga: gres, glazura: jest Łazienka: (2) , pow.: 6 + 3 m2, Podłoga: gres, Glazura: jest Przedpokój: 16 m2 Pokój: 22 m2, deska barlinecka Pokój: 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeździecka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie usytuowane w Starej Miłosnej na stzreżonym zamkniętym osiedlu pod sosnami. Duży salon z otwartą kuchnią oraz dwie sypialnie. Mieszkanie posiada dwa balkony- jeden z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł84 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowowybudowany apartamentowiec w poblizu metra Wilanowska, 10 min. od centrum miasta, bliskosc lotniska, galerii Mokotow, parkow (krolikarnia, arkadia), kompleksu sportowego Warszawianka. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł59 m² 27,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio! Umeblowane i wyposażone mieszkanie na Tarchominie. Stan idealny. 3 pokoje, duży i funkcjonalny aneks kuchenny, łazienka z podgrzewaną podłogą. Duży balkon, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwinowska

Ursynów,Warszawa

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***kupujący nie płaci prowizji***mieszkanie Z rynku pierwotnego*** Projekt Ludwinowskiej Alei został stworzony z myślą o ludziach, którym zależy na funkcjonalnym i otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

788 097 zł69 m² 11 421,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***kupujący nie płaci prowizji***mieszkanie Z rynku pierwotnego*** warszawa, bukowińska Rejon: szopy polskie Dzielnica: mokotów Miejscowość: warszawa Gmina: mokotów Powiat: mst. Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

841 047 zł78 m² 10 782,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

746 282 zł78 m² 9 567,72 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***kupujący nie płaci prowizji***mieszkanie Z rynku pierwotnego*** warszawa, marymoncka Rejon: słodowiec Dzielnica: bielany Miejscowość: warszawa Gmina: bielany Powiat: mst. Warszawa Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od dnia 1 marca br. wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, 51 m2 na Starym Mokotowie w okolicy ul. Madalińskiego (blisko stacji metra i Pola Mokotowskiego) kontakt   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

620 000 zł77 m² 8 051,95 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na ul. Bukowińskiej 12, 100m od metra Wilanowska, do dyspozycji mieszkańców basen z sauną i siłownia, osiedle strzeżone, na parterze sklepy, knajpki, biura podróży, parking pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

560 000 zł74 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bezpośrednio, szybko, cena do negocjacji: ciche, ciepłe mieszkanie 3-pokojowe 74 m2, łazienka, wc, garderoba, loggia, piwnica, południowo-zachodnie, woda i ogrzewanie opomiarowane, miejsce postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na brodnie/targowek, doskonale polaczenie do centrum. Mieszkanie po generalnym remocnie stan bdb. Istnieje mozliwosci sprzedazy ze sprzetami I meblami. Sprzedaz tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

774 300 zł89 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 88,6m2 na ul Klimczaka. Mieszkanie dwustronne, 3pokojowe: -salon o pow. 31 m2 (z możliwością zainstalowania kominka) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Rakowiec,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie o powierzchni 48m2, blok z cegły, 2 piętro, 3 pokoje, kuchnia widna, łazienka razem z wc w jednym pomieszczeniu, okolica spokojna, blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na pięknym strzeżonym osiedlu Winnica. Niska zabudowa. Zielono i cicho. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Umeblowanie - do ustalenia. Mieszkanie z małym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gedymina

Grochów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Otwarta kuchnia, widna z wyposażeniem. Pozostałe pokoje bez mebli. Trzy szafy wnękowe. Mieszkanie po remoncie do natychmiastowego wynajęcia. Łazienka i oddzielnie wc (bidet). Internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Lotnisko,Warszawa

590 000 zł68 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie wieczysta,miejsce parkingowe,piwnica 5m2,dom cegły,loggia,stan dobry,zabudowa kuchenna-pralka,zmywarka w zabudowie. Węcej informacji na telefon:   . w mieszkaniu tv kablowa upc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym w Warszawie przy ul. Patkowskiego. Budynek ocieplony. Mieszkanie umebowane w tym pralka i lodówka. W mieszkaniu jest instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocienia

Młynów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w gruntownie wyremontowanym bloku na spokojnym osiedlu Młynów. Nowe instalacje wodne i kanalizacyjne, nowe centralne ogrzewanie, budynek ocieplony. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne , Z piękną panorama warszawy, pilnie sprzedam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

795 000 zł104 m² 7 644,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowy wilanów Mieszkanie w stanie deweloperskim .Powierzchnia pokoi :23 / 15,4 / 13 m2.Kuchnia widna , otwarta o pow.12 m2. Dwa balkony, jeden (loggia) na wewnętrzne patio. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólnik

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł81 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta specjalna bez pośredników -cena do negocjacji. Spokojna okolica z niską zabudową: park, akdemia muzyczna, przychodnia, apteka, poczta, doskonała komunikacja, szkoła, przedszkole, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Gocławek,Warszawa

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

warszawa Gocławek,własnościowe 53m ,3 pokoje widna kuchnia,3 piętro,dwustronne,ciche ,spokojne, dużo zieleni,park ,las,szkoła przedszkole,bazar, oraz dużo komunikacji.Do zostawienia nowa pralka cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drogomilska

Bemowo,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na Bemowie (bardzo dobra lokalizacja bezpośrednio przy Hali Wola. Mieszkanie częściowo umeblowane, po remoncie. Oddzielne wc. Sprzęt agd. Pralka. Lodówka. Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Posiadam do sprzedaży mieszkanie 54 m na Woli ul. Wieluńska 6. Mieszkanie trzy pokojowe z widną kuchnią. Mieszkanie ma dwa przedpokoje. Każde wejście do pokoju jest oddzielne. Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, mam ładne 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum. (w zasadzie róg Jana Pawła i Anielewicza, 5minut od pl. Bankowego). Mieszkanie jest na 5 pietrze i ma ok. 60m2 Jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 960 zł80 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na bezpiecznym, cichym osiedlu. Lokalizacja doskonała, wygodna komunikacja, blisko szkoła, przedszkole, sklepy, basen "warszawianka". Mieszkanie ma bardzo ładny rozkład, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

590 000 zł83 m² 7 108,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na "osiedlu Rodzinnym" w Skoroszach w stanie surowym, do wykończenia według własnego pomysłu. Budynek znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

395 000 zł56 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie własnościowe na ul. Gawota -niska zabudowa, ok. 800 m od Lasu Kabackiego. Mieszkanie mieści się na poddaszu (3 piętro) w budynku z 2000 roku. na strzeżonym ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,5 m2 na drugim piętrze, przy ul. Wyspowej. Okna wychodzą na południe (obie sypialnie i łazienka) oraz na północ (kuchnia i salon). Widna kuchnia.