dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 5; mieszkanie posiada oddzielne Wc garderobę,oraz 14m2 taras. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3- pokojowe do wynajecia bezpośrednio w Warszawie, ursus osiedle Skorosze, ul. Skoroszewska. Osiedle strzeżone, pieknie zagospodarowane, dobre połączenie komunikacyjne, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymierza

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł98 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: brak umeblowania; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 2; garaż: miejsce parkingowe; luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie częściowo umeblowane z możliwością dostawienia potrzebnych mebli, kuchnia otwarta widna połączona przez bar z salonem, salon jest pokojem przejściowym, okna od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gocław,Warszawa

495 000 zł64 m² 7 734,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo fajne mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem na Wisłę i Most Siekierkowski. Chętnie zamienię na większe mieszkanie, dom, segment na Pradze Południe ( najchętniej Gocław ) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł91 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 9; winda: jest; piętro: 2; mieszkanie jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; winda: jest; garaż: garaż podziemny; mieszkanie umeblowane i wyposażone. Pośrednik odpowiedzialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Sadyba,Warszawa

2 700 zł78 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: pokój: powierzchnia: 32m2, podłoga: parkiet, pokój: powierzchnia: 12m2, podłoga: parkiet, pokój: powierzchnia: 11m2, podłoga: parkiet, dodatkowe: ochrona: os. strzeżone; balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

3 600 zł76 m² 47,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 15; winda: jest; piętro: 9; garaż: garaż podziemny; osiedle całodobowo strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusów

Stara Miłosna,Warszawa

550 000 zł77 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie (lipiec-sierpień 2009r), o pow. całkowitej wynoszącej 77,05 metrów wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym i pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

970 000 zł100 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie w nowooddanym bloku, prawie wykończone. Są podłogi - parkiet merbau i jesion (do cyklinowania i lakierowania), zrobiona instalacja elektryczna, częściowo kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; winda: jest; piwnica: jest; piętro: 3; garaż: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 18; winda: jest; piętro: 15; garaż: garaż podziemny; nowe, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł136 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 4; piętro: 1; garaż: garaż podziemny; - 3 sypialnie - duży, przestronny salon z możliwością podziału na dwie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

mieszkanie w domku czterorodzinnym - z ogródkiem, na strzeżonym osiedlu, komfortowo i nowocześnie zaprojektowane i urządzone- sprzedam bezpośredniemu nabywcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; winda: jest; garaż: garaż podziemny; 3 pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 66m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; luksusowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50m2. Położone przy ulicy Radnej (róg Dobrej). Mieszkanie umeblowane. W kuchni glazura i terakota, lodówka, kuchenka oraz czajnik elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

5 200 zł78 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 1; luksusowy,nowy apartament na Powiślu przy ul .Dobrej na przeciwko Biblioteki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

5 500 zł103 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; balkon: jest; stan lokalu: bardzo dobry; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane częściowo; liczba pięter: 8; wolne od: 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

A luxury apartment for rent in Warsaw. For details in english please visit Bezpośrednio. Luksusowy apartament w prestiżowym, cichym, kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

5 800 zł107 m² 54,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: ochrona: ochrona; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 5; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; okolica górnośląska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł141 m² 24,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na Ursynowie, utrzymane we współczesnym stylu, nieumeblowane (za wyjątkiem kuchni). Wysoki standard. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, telefon, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 11; winda: jest; piętro: 10; garaż: garaż podziemny; mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

mieszkanie bardzo ładnie położone z ogródkiem z ładnym widokiem, słoneczne. monitoring całodobowy z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły oferty: dodatkowe: balkon: jest; media: domofon, internet, tv kablowa; meble: umeblowane; liczba pięter: 6; winda: jest; piętro: 4; garaż: garaż podziemny; trzy pokoje, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

422 400 zł64 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

64 m2, 3 pokoje - 18 / 12 /10 m2, rozkładowe, przepiękny widok na obydwie strony po generalnym remoncie, drzwi zew. stalowe antywałamaniowe, okna nowe pcv, parapety i blaty w łazience granit,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Stara Miłosna,Warszawa

417 000 zł66 m² 6 318,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Osiedlu Stara Miłosna w Wesołej. Stan developerski. Nowe mieszkanie w kameralnym bloku z cegły, drugie piętro, winda. Cicha, spokojna okolica domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

47 m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam mieszkanie 47 m.kw. 3 pokoje w Ursusie ul.1-go Maja 3 - mieszkanie po generalnym! remoncie i ciche - nie zadłużone - po wymianie pionów, tylko blok tuż przed ocieplaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

820 000 zł77 m² 10 649,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio. Słoneczne mieszkanie narożne 77,32m2 (3 pokoje, 2 łazienki), usytuowane na pierwszym piętrze, w budynku z windą i garażem podziemnym. Dla zainteresowanych są dostępne dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

485 000 zł69 m² 7 028,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam sprawnie, bez pośrednika 3 pokoje, 69 m2, osiedle strzeżone, monitorig, ochrona, 2 szafy wnękowe, kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, balkon, ogródek, miejsce parkingowe, obok osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prawnicza

Ursus,Warszawa

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na 1 piętrze domu wielorodzinnego, osobne wejście z klatki schodowej.Czysto,cicho i spokojnie.Miłe sąsiedztwo. Mieszkanie zadbane,czyste, jasne,częściowo umeblowane,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł78 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

100m do metra,autobus 50m,obok przeczkole,szkoła,zieleń,cisza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

75 000 zł75 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mamy do zaoferowania apartamenty w Egipcie 5 km na polnoc od Hurgady, nad samym morzem. Oferta jest troche nietypowa. Z grupa znajomych Polakow kupilismy 7 apartamentow w tym oto budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania-bezpośrednia! fantastyczne mieszkanie 3-pokojowe, o pow. 98,3 m2, w budynku z cegły z 1997 r., V piętro w 5-piętrowym, winda, garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł65 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: nowe budownictwo Plac zabaw: tak Winda: tak Ilość wind: 1 Teren ogrodzony: tak Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Garaż: garaż Stan lokalu: do wykończenia Okna: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie wykończone: kuchnia gres, lodówka,zmywarka,kuchenka w zabudowie, hol gres/parkiet dąb, łazienka tterakota, glazura, wanna, kabina prysznicowa, umywalka, wc glazura, terakota umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 rozkładowe pokoje: pokoj dzienny z półotwartą kuchnią (gaz) i balkonem, dwie sypialnie lub sypialnia i gabinet, łazienka z wanną i wc. Mieszkanie ciche, czyste, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajecia 3 pokojowe mieszkanie na pradze pd. przy samych działkach.Kuchnia w pełni umeblowana łazienka i salon także.Mieszkanie po starszej osobie więc designe taki jaki jest.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia apartamentu 88 m(2), trzy pokoje. Pokój dzienny z jadalnią 33 m, kuchnia 7 m, hall 12 m, spiżarnia 1,5 m, łazienka 6,5 m, wc 2,3 m, sypialnie 12 i 14,2 m, taras. Jest to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Bardzo ciche mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Trzy pokoje (16/10/9), kuchnia oddzielna. Okna wychodzące na południe i zachód.