dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

3 724 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 724 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

3 900 zł116 m² 33,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania na ul. Stryjeńskich 19, ursynów Nowoczesny, luksusowy, w pełni umeblowany apartament na Ursynowie: róg Stryjeńskich i Moczydłowskiej (rok budowy 2003 r.); 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenady

Wola,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 3pokoje ,3 ostatnie pietro,bez windy, 45,5 m2 rok 1962, klepka nowo lakierowana,nowy wyposazenie kuchni i łazienki. Salon przejsciowy. Mieszkanie dla 4-5osob. balkon.piwnica. swietna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

424 000 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

sprzedaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu w Rembertowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wydzielonym aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

480 000 zł67 m² 7 164,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio! Mieszkanie po generalnym remoncie w 2006/7 roku. Wymienione okna, rury, armatura, grzejniki, podłogi, glazura i terakota. Dwie osobne sypialnie (11/12 m2), duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

684 474 zł85 m² 8 052,64 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkania 2-3 pokojowe w stanie deweloperskim bezpośrednio od dewelopera. Bez prowizji! 2-pokojowe 58m 2 piętro w promocyjnej cenie 7.699,58/1mkw = 446.267,66zł brutto Piętro 3,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kompasowa

Gocław-Lotnisko,Warszawa

456 000 zł57 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Osiedle zamknięte-4 budynki, jest garaż podziemny, miejsce można odkupić od innych lokatorów lub wynająć (są stale ogłoszenia na osiedlu), odnowiona w 2009 roku klatka schodowa. Bardzo zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie dwupoziomowe na poddaszu w nowym kameralnym budynku. Budynek położony jest w cichej okolicy, między starszymi budynkami wielorodzinnymi, ogrodzony. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

410 000 zł51 m² 8 039,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji - do Centrum 10 - 15 minut. Po sąsiedzku szkoła, 2 przedszkola, sklepy i usługi. Kameralny budynek po odnowieniu, nowe piony i instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe 51,3m na Piaskach w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Duży pokój ma 20m, małe pokoje po 10 i 8m. Średni pokój jest częściowo połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

400 000 zł51 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Bielanach w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Na miejscu pełna infrastruktura - szkoła, przedszkole, uslugi. Budynek po odnowieniu, ocieplona elewacja, nowe piony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Praga-Północ,Warszawa

380 000 zł51 m² 7 450,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym.Blok jest ogrodzony-brama wjazdowa sterowana pilotem.Miejsce parkingowe.W piwnicy własne pomieszczenie gospodarcze z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze,narożne.Wysokość pomieszczeń 2,95.Kuchnia widna w nowoczesnej zabudowie plus sprzęt agd w cenie.podłogi deska barlinecka.Okna plastikowe.Łazienka glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

3 399 zł72 m² 47,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo funkcjonalne położone na zamkniętym osiedlu otoczony drzewami. Blisko Centrum Handlowego Bemowo. W pobliżu osiedlowy plac zabaw dla dzieci oraz w najbliższej okolicy (1 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

397 000 zł48 m² 8 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 16/11/9 .Kuchnia otwarta na duży pokój ,mieszkanie do odświeżenia ,w łazience kafelki do ewentualnej wymiany(?) Blok po remoncie elewacji-ociepleniu i po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, w pełni umeblowane w bloku z 2001 roku. Kuchnia połączona z salonem (razem 25m2), w pełni umeblowana - lodówko-zamrazarka Whirlpool, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie nowe (jeszcze nikt w nim nie mieszkał) 3 pokojowe w apartamentowcu - doskonała lokalizacja ul.Łukowska wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

484 500 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne mieszkanie. Trzy pokoje rozkładowe, kuchnia z oknem. Parkiet, drzwi antywłamaniowe. Blok ocieplony, odnowiony, instalacje po wymianie. Okna na wschód i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Umeblowane mieszkanie 100 m2 w budynku z 2005 roku z ochroną, piętro 15. Duży salon z otwartą jasną kuchnią ok 45m2, łazienka z prysznicem oraz pralnią, druga łazienka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

811 000 zł82 m² 9 890,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo wygodne, okna drewniane na wschód i zachód. Rolety na oknach elektrycznie sterowane. Osiedle zamknięte, strzeżone. Taras i ogródek ok. 20m2. Zabudowa kuchenna wysokiej klasy. Wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia (ogłoszenie prywatne) super mieszkanie na ul. Ken 84, zaraz przy metrze Stokłosy. Mieszkanie ma 54 m2, dwa oddzielne pokoje, duży pokój łączony z kuchnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

575 000 zł64 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zadbane. Po remoncie w 2006. Zabudowa kuchenna z pełnym wyposażeniem. Pozostałe wyposażenie/meble do uzgodnienia. Budynek położony przy spokojnej ulicy. W pobliżu 3 parki z placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozłucka

Grochów,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na I piętrze czteropiętrowego domu (trzy klatki schodowe). Grochów (bliska Praga Płd.). Idealne dla rodziny z dziećmi. Powierzchnia 60 m2. Wysokość ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

635 000 zł78 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w budowie- 3 pokoje, 78 m kw na Ursynowie, metro 6 min. Budynek o wysokim standardzie, o zaawansowanej technologii. Odbiór od Sp-ni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam Mieszkanie 56.2 Budynek z 1981r. Ursynów ul. Strzeleckiego.Mieszkanie jest 3 pokojowe + Piwnica,łazienka i toaleta oddzielnie (glazura + tarakota),dwa pawlacze i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie na Ochocie w pobliżu parków i zieleni - doskonała komunikacja z Centrum oraz w każdym kierunku Warszawy. ul. Gorlicka 3 pokoje, 49m2. Cena 350.000 (7 142 zł/m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio 430.000zł 52,7m2; 3 pokoje z aneksem kuchennym; 3 piętro Nowe, ładnie wykończone. Tylko wstawić meble. Panele na podłogach w pokojach. W przedpokoju i w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

55 m2, 3 pokoje, kuchnia widna, domofon, piwnica, drzwi antywłamaniowe, po remoncie, parkiet, glazura, terakota, ogrzewanie centralne, telefon, internet, kablówka, umeblowane, szafa wnękowa, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie na zamkniętym, chronionym osiedlu Białe Łąki przy ul. Głębockiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, aneksu kuchennego z oknem, łazienki, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł95 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio, apartament na strzeżonym osiedlu ("elektrimowskie") przy ul. Gwiaździstej, rok budowy 2001. Mieszkanie trzypokojowe 95m2, dwie sypialnie w części prywatnej z łazienką (wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w odnowionym budynku, nowa elewacja, ocieplenie, piony po wymianie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja, bliskość infrastruktury. Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia widna, jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, łazienka, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek po generalnym remoncie. Zostały wymienione piony i ogrzewanie, nowe grzejniki, nowe okna pcv, budynek ocieplony, nowe windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

840 000 zł65 m² 12 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe ustawne, zadbane mieszkanie o pow. 64,5 m2 na II p. w wyremontowanej, wolnostojącej dwupiętrowej kamienicy w prestiżowej dzielnicy Saska Kępa. Kuchnia widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Służew,Warszawa

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Bliskość komunikacji i Metra. Mieszkanie odnowione w 2004 roku, do remontu pozostała łazienka. Kuchnia widna - połaczona pokojem dziennym, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Budynek z nową elewacją, ocieplony, ogrodzony. W pobliżu przystanki autobusowe we wszystkich kierunkach bardzo łatwy dojazd do innych części Warszawy. Okolica spokojna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme luksusowe mieszkanie w centrum Warszawy (ul. Kopernika Nowy Swiat). Mieszkanie jest w idealnym stanie, ma 75 m2 powierzchni i jest czesciowo umeblowane. Na mieszkanie skladaja sie: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne, ciche, słoneczne mieszkanie o doskonałym rozplanowaniu. Wolne od 1 marca. Powierzchnia pokoi: salon z otwartą kuchnią 29,6o m2; 2 sypialnie: 11,2o i 11,4o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sardyńska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł64 m² 38,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra komunikacja , cisza , mieszkanie częściowo umeblowane , w okolicy sklepy, centrum handlowe, szkoła, przedszkole, basen. Pokoje - 16m ; 11m ; 9m. Kuchnia 16m. łazienka 5m. toaleta 1m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 950 zł63 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

63m2 , 3 pokojowe, 3/4 p. ul. Odkryta, nowe, częściowo umeblowane, kuchnia w zabudowie, balkon, miejsce parkingowe w cenie, schowek na klatce, winda/ochrona, wolne od zaraz, dogodna komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Chomiczówka,Warszawa

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 60,4m2 przy ulicy Renesansowej osiedle Chomiczówka. Mieszkanie dwustronne.Trzy pokoje,z salonu wyjście na balkon w całości wyłożony terakotą,w pozostałych dwóch pokojach wmontowane.